blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No proszę. Nawet "gospodarz" się odezwał.
    Może taki był cel wyprzedaży areny. Powyciągać z krzaków czy tam innych wychodków dawno nie widzianych nickow na forum.
    A ja Marzenko-nie kupię. Kupuję wiele rzeczy- tej akurat nie.
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Marzenko - to wykrzyczane "Ich" będzie mi się śniło po nocach teraz :cry:. Że już o Naszym regulaminie nie będę przypominała, bo przecież znasz go doskonale. Proszę Cię, zamień Caps Lock na coś innego - pogrubienie czy kursywę. A może jakiś kolorek?
    Myślę nad ta Areną i z Mieciem do ładu dojść nie mogę :p
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O kogo to moje piękne poczwórne oczy widzą :music::D Doktorku, aż mi tabsy wyskoczyły z pudełka i poturlały się Twoim śladem aż się zakurzyło, takie stęsknione były :D;)

    Najważniejsze, że jest spoko, humor się upierze w Wizirze :p;)

    I to chyba jedyna dobra rzecz jaka z tego wyniknęła ;)

    Hmm a tak mi się nasunęło wyciągnąć zakurzony sprzęt Doktorka, wychodki porozstawiać co 500 m na tej wypasionej arenie, ale by rekordy padały :p;)
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W przypływie dobroci i poczuciu farmerskiej solidarności na czerwony się oczywiście zgadzasz :inlove:.
    Wiedziałam, że na Mod_JeszczeGorsza zawsze można liczyć :p.


    Madzooo poprawiaj rychło a ino na cerwono xD:cry:xD
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Zrobione:)
    Magda w nocy to dla nas tylko same przyjemności...ze snami włącznie;)
    Nocne koszamry zostaw dla nich.Niech im sie śni,ze jak będą tak dalej przeginać to kiedyś rano przyjdą do pracy a pracy ni ma...ani jedna osoba sie nie zalogowała do gry:p

    Boje sie;)
    Wiesz,po 50-tce znacznie obniżył mi się poziom ryzyka:pxD
    Moze po 100-tce wróci:p
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak nie, to po flaszce na pewno.
    xD:cry:xD
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wtedy to juz w klawisze nie trafie...o ile do kompa dolezęxD:cry:
     
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję :)
    Masz rację. Jakos koszmarów nie lubię. Wolę te przyjemne sny. O morzu, górach i motylkach ;)

    Co jak co, ale tego czerwonego, to bronic będę, oj będę. W końcu to mój ulubiony kolor. Po to moderatorem zostałam, żeby móc go używać ;)

    Książkę sobie jutro muszę kupić. Bo zabrałam za krótką na wyjazd. Droga była długa, książka się przeczytała.
    Co proponujecie? Tak na kilka/kilkanaście godzin w podróży?
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kieszonkowy słownik poprawnej chińszczyzny.
    30 tomowy.
    xD:cry:xD
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Trochę nie ten kierunek podróży ;) Chociaż, jakby się uparł :D
    Mówisz, że wielowątkowy i dużo bohaterów? xD
     
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Rysiek...ty jak walniesz to xD:cry:xD:cry:xD


    Czytalas cos Jojo Moyes?
    ,,Zanim sie pojawiłeś", ,,Ostatni list od kochanka"
    Fajnie i szybko sie czyta:)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki :)
    Własnie o coś takiego mi chodzi, a nie czytałam.
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ciesze sie.Myślę,ze ci się spodobają.
    ,,Zanim sie..." ma jeszcze 2 kolejne części i pod tym samym tytułem jest film.
     
  14. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No nie wierze własnym oczom! Ja już nawet doszłam do takiej desperacji, że w eventowym "miszczowskie" popisy odstawiałam, żeby tylko Dochtora z krzaków wyciągnąć i nic! :cry: A tu proszę! Taka niespodzianka! Zdecydowanie poproszę częściej! 8);)


    Zecia! Na lotnisko miałaś po mnie przyjechać, a Ty co?! Za książkę się wzięłaś, a ja tu siedzę i korzenie zapuszczam :cry:xD.


    A co do unikatów... Zastanawiam się na ile opinie na temat ich sprzedaży są spójne we wszystkich krajach. Bo tu niestety trzeba pamiętać, że Farmerama jest grą międzynarodową i to co na naszej szerokości i długości geograficznej wywołuje zgrzytanie zębów, gdzie indziej może być przyjmowane z entuzjazmem. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale trzeba brać i taki wariant pod uwagę.
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Niejeden garnek się spalił, bo książka była ciekawa, także jeszcze trochę poczekasz xD:cry:xD.
    Byle, żeby Ci się urlop w międzyczasie nie skończył :pxD.
     
  16. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No właśnie tego się obawiam, szczególnie, że każdy urlop zawsze jest dużo za krótki, więc wolałabym go jakoś ciekawiej spędzić xD
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wiem jak ja spędzę swój. Z daleka od forumxD :cry:
    Nawet jeśli zajrzę, to mój wzrok w żadnym wypadku nie zejdzie poniżej działu ogłoszeńxD Jeszcze tylko chwilka:music:
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gosia, a z tego lotniska to gdzie?
    Nie mów, że do mnie :inlove:. Nogami zacznę przebierać z tej radości i może jakiś ogon się znajdzie do machania ;)xD.
     
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Hmmm... do Ciebie to by trzeba było dużo wcześniej wylądować. Żeśmy chyba o parę lotnisk i jakąś kałużę za daleko poleciały xD.
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A po co tak daleko poleciałyście?
    Jakieś nowe perspektywy, o których nie wiem?