blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak, to te nieszczęsne pracowite motyle, szykuj się na szczypiorek, dużo szczypiorku ;) Ale jak już zgarniesz, to radocha będzie :D Ja męczę niezłe groszki dla drugiego baobaba, ale teraz przerwa bo event :cry:
     
    agucha31 i gosiagosia60 lubią to.
  2. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Na Ciebie zawsze można liczyć.

    Pięknie dziękuję i sieję w wolnych chwilach szczypiorek i groszki ale tych wolnych chwil coraz mnie.:):):)
    Wszystkim pięknie dziękuję.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2019
    Marrylan, agucha31 oraz gosiagosia60 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta , słyszeć i czuć xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD no świat idzie do przodu.:p Nowe inteligentne, czułe budziki są na porządku dziennym i są coraz śmielsze, takie, których się tak łatwo nie pozbędzie xDxDxD No i musi być słychać i czuć, bo z miasta :D


    W bazarze stoję na 6 zadaniu, bo popcorn przyblokował ;)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech z tym moim budzikiem to nieraz nie wytrzymuje, no ale i ak go kocham i nie wymienię na żaden lepszy model :)
    U no to do kuchni trzeba i sobie uprażyć :) ;)
     
    Marrylan lubi to.
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    tak samo jak ja , teraz uzbierać te 400 sztuk to nie bedzie wcale łatwo ,a to przecież jeszcze nie najwięcej jest , bo w ostatnim zadaniu mamy 825 :sleepy: jedyne wyjście to szybko wysiac eventówkę i siać długie do misji :D
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no ba, masz najlepszy model na świecie :inlove: żaden inny się nie umywa ;)

    xDxD nawet bym zjadła :music::music: Młody lubi i ma zapas takiego do mikrofali. Jak mu robię u siostry, to połowa dla mnie 8)xD No moja mama ostatnio przyszła z zakupów i mówi, kupiłam popcorn, zrobimy sobie i wyciąga.. taki do mikrofali własnie, której nie mamy xDxD Stwierdziła, że rozetnie tą torebkę papierową i wysypie na patelnię /pomijam, ze z masłem kupiła/ xD No jakiś tam wyszedł :pxD Swoją droga bezduszni tam w tym bazarze, sami popcornem sie opychaja a nam nawet jednego malutkiego :cry: ;)

    Ech uciułać nie będzie łatwo, 825 to kiedyś na cały event chcieli a teraz im mało :sleepy: To jest najlepszy plan :) Badyl i potem płaskurka w ruch, czy inna rzepa do groszków :D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2019
    agucha31 lubi to.
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Między 400, a 825 popkornu jest jeszcze 500 szt.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Najlepszy, najbardziej kochany i tylko mój :)
    A tak z ciekawości spytam, normalnie wyszedł en popcorn na tej patelni?
    Ech, ogólnie dużo go trzeba :cry:
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie od groma go chcą :sleepy::cry: kinomaniacy jedni zakichani :cry: Ale na Baśce nie chce siać długorosnących, drzewka zostawiam, coś tam i z nich poleci. Długie zostawiam do siania na farmie jak badyl będzie w komplecie :)

    wyszedł spoko, tylko trzeba bardzo pilnować, żeby się nie przypalił. W mikrofali ustawiasz czas i z głowy. Kiedyś to nawet kupowaliśmy taki właśnie co nie był w tej torebce papierowej, tylko ziarenka normalnie w plastikowym opakowaniu taki na patelnię, czy do garnka, ale to dawno było bardzo. Teraz to tylko do mikrofali widuję. ;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj za dziecka pamiętam ja te ziarenka sie kupowało i do garnka dawało pod przykrywkę, najlepsze to było jak strzelał az pokrywka skakała :)
     
    Miśkowo i Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak :D:D strzelanka była najlepsza :DxD Stało się przy garnku czy patelni i patrzyło czy pokrywka pod sufit nie wyleci :D A jaki dobry był :inlove::music:xD

    Aż kicię wzięło xDxD

    [​IMG]
     
    Miśkowo i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No nie ma co sie dziwić ze kicie wzieło. Ale trzeba przyznać ze wtedy był to najlepszy popcorn
     
    Marrylan lubi to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobrze poszukaj. Są takie na patelnię.Lub do garnka jak kto woli. sama w zeszłym miesiącu kupiłam. W osiedlowym sklepiku
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ja jutro rano kończę-i nie dlatego,że skończę,tylko mnie dreszcze na te wypadaje biorą...-.- Pewnie się uzbierają ale nie lubię jak się "z tata wariata"robi-.- Poza tym,na nic mi to pnącze...
     
    Sookie i agucha31 lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jutro wyruszę na poszukiwania :D Wzięło mnie i chodzi za mną ten popcorn z patelni :p Może znajdę w którymś sklepiku :) Przypomną się smaki z młodych lat ;)
    Tymczasem mam ogórki z działki :inlove::p

    O tak, ten popcorn miał wyjątkowy smak :) Potem to długo, oj długo nie jadłam. Dopiero jak zaczęliśmy jeździć do kina w wielkim mieście. No a teraz młodemu podjadam :p

    No i dorwał xD

    [​IMG]

    Tiaa no i utknęłam na tych 500 popcornu :cry::p Ale badyl też już się kończy to trzeba przerwę zrobić ;)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmm teraz dylemat czy jeść czy sie przyglądać bo niby apetyczny ten popcorn ale tez jak słodko wygląda :) :)
    Ja tak samo, no ale sie nie przejmuje bo jeszcze wyleci, no chyba :)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Dziś administratorzy BP niech tak nie świętują, bo balon przylatuje :p;) I proszę ładnie pisać, co kto szuka ;)
    taki popcorn jest do zamiziania :D

    Jeszcze 204 i minę ten schodek :sleepy: Wyleci, w końcu wyleci ;)
     
    agucha31 i Miśkowo lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)


    Normalnie wchodzę wczoraj do pracy odpalam maila, a tam mail, że moja zmiana poinformowana kto idzie od poniedziałku w system.....i nie jestem to ja:D:DxD:cry: Domyślam się kto, ale najważniejsze, że nie ja. Nawet tego maila polubiłam, w końcu to dobra wiadomość. I zostaje tu gdzie jestem. Tak więc wniosek na urlop wypisany i idę w tym terminie co się zapisałam:music::music:
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D no to jest świetna wiadomość :D Teraz możesz się spokojnie przygotowywać do wyjazdu :D Mój już się w czwartek skończył :cry: i papiery mnie przywaliły, ale jeszcze kilka dni jest do wykorzystania plus do tego odsiadki ;)
     
    agucha31 i -norbijas- lubią to.