blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dziękuję ;)

    Kicia chyba jest w opałach ;)

    [​IMG]


    Prosiaczek widzi przechodzącego Kubusia Puchatka i mówi do Kłapouchego: -Ale ta Pszczółka Maja się roztyła!
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry urodzinowo :)
    Kochani dziękowałam na sówkach, ale podziękuję również tutaj za życzenia i pamięć.:inlove:
    Wiem, że to nie kurza grzęda i liczenie za pomocą obrazków, ale dzisiaj chyba mogę:p

    [​IMG] 8)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj no nie aż mnie z krzaków wywaliło, no ja im dam w opałach, no nie pozwole, pogryzę a nie pozwole. Nawet niech lepiej sie nie przekonują z kim zadzierają. ;)
    O jakie piekne cyferki :) :inlove:
    [​IMG]
     
    Sookie, Marrylan oraz agbiko lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D o to my prawie równolatki do tego, 3 w tą czy 3 w tamtą nie robi różnicy ;):D Piękna cyferka :)

    no mowy niema, kici nie damy, odsiecz przybyła i bronią jak lwy :D

    [​IMG] 8)xD

    nie dostaną ani kici, ni kocimiętki. Swoją drogą zastanawiam się, poco im ona. W Farmeramę grają i misję robią? o_O:pxD:cry:xD

    a jak już kicię uwolnią to zdąży poświętować ;)

    [​IMG] 8)xD
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Koty sobie swietnie radzą.
    Lepiej oborę zamknijcie:pxDxD
    [​IMG]
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O proszę jaka ochrona :) Brygada specjalna :)
    Myślisz ze brakło im do jakiejś misji czy zapasy w stodole kruche xDxD;)
    O proszę, chyba kicia sie tylko podszkolił u nich :)
    A ten co, skrzydeł dostał? xDxD:cry:
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie,schodami sie przeszła na dachxD
    Mniemam,ze albo świętego spokoju szukała albo chciała sobie dokładniej okolice obejrzeć:p
     
    hlnrys, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD mówiłam, że teraz hurtem będą się wspinać na te farmerskie szczyty poziomowe xDxD:D Nie mogę się właśnie krasul doliczyć :cry::p;) Podobno zawzięta była i wracać nie chciała 8)xD

    Kicia ma znajomości tu i ówdzie, specjalna brygada ochronna zawsze gotowa do akcji xD

    xD obstawiam misje, pewnie się im sp skończyła, bo krasule wszamały żeby im się lepiej wspinało xDxD

    i jak szybko załapał :D
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Widoki z wysokości zawsze ładniejsze :)
    Oj jedno miau i juz wszyscy gotowi :)
    xDxDxD No nie tylko u nas na fermach cuda mamy i latające różne zwierzaki xDxD
    Teraz to juz nikt i nic mu nie podskoczy :)
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Te łany trawy z góry na pewno piękniej wyglądają :inlove:;):D I mozna namierzyć, gdzie bardziej zielona :D;)

    i drugie miau i skok na wroga

    [​IMG]

    a potem wróg powalony na ziemię :p;)

    [​IMG]
     
    agucha31, Miśkowo oraz hlnrys lubią to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ale nas uszczęśliwili. Na koniec tygodnia zmienili grafik w robocie i dziś i jutro ciągniemy nadgodziny. Nie mam już 2 zmiany tylko pracuje od 18-6:00. Nie dość, że od jakiegoś czasu nie chodzę na nocki to jeszcze 12h. Nie powiem te nocki przydadzą się, bo na i tak wypłata będzie marna bez nocek.

    I nieoficjalnie wiem, że w poniedziałek podobno mam wrócić w system. Wczoraj porozmawiałam z jedną z przełożonych i oznajmiłam, że mnie nie mają brać pod uwagę jak coś8)xD:cry:xD:cry: Bo to jest tak oni nie wiedzą, że ja wiem, bo powiedział mi to ktoś z za długim jęzorem. I jako, że nie mogę się zdradzić z tym, że wiem, że mam wrócić to załatwiłam to w inny sposób.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2019
    agucha31 lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No jakbym czasem swojego widziała, tylko na szczęście oczywiście nie skacze na głowe ale tez potrafi tak wchodzic jak śpię. Oczywiście najczęściej w celu obudzenia :)
    Ech, też u ciebie jedno wielkie pomieszanie z poplątaniem
     
    Marrylan lubi to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Koordynatorka nie pamiętała kogo wytypowali, ale powiedziała, że raczej zostanę tu gdzie jestem. Dzisiaj od 22 jestem z nią, więc powiem żeby pokazała grafik i w razie co powiem, że w złym miejscu jestem zapisanaxD:cry:xD:cry:


    Swoją drogą błąd zrobią jak mnie dadzą, bo od 10-17 zostają bez 2 osób, mi nie mogą już odmówić urlopu. Niech dadzą kogoś kto już jest po urlopie, a nie przed.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ty jej powiesz, ze jesteś w złym miejscu albo ona Tobie ze jednak zmiana i w dobrym
    No nie zazdroszczę takiego nigdy niewiadomego systemu, bo tak naprawdę nic człowiek nie moze zaplanować. Dobrze jeszcze ze urlopów nie przesuwają wedle swoich wymysłów
     
    Marrylan lubi to.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ta jedna akurat liczy się z ludźmi dlatego uderzyłam do niej. Wiem, że nie jest moją bezpośrednią przełożona, ale może wpłynąć na moją przełożona, bo mnie nie posłucha.


    Uwierz mi, że jak wejdę w system to będą mi robić problemy z urlopem. Bo nie wiem czy będą mieli osobę za mnie, zwłaszcza, że tydzień urlopu pokrywa mi się z drugą osobą. Tylko, że nie wiedzą, że mam kupiony bilet już, więc nie mogą już nic powiedzieć.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech, taki brak szacunku do pracownika, myslałam że w dzisiejszych czasach juz nie istnieje
     
    Marrylan lubi to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj będę wiedziała na czym stoję. I w razie co mają czas żeby zmienić zdanie.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No taa, bilety kupione, to juz nie ma wyjścia :)
     
    Marrylan lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    zwłaszcza, że ta druga co w tym terminie mówiła, że jak siedziałyśmy z przełożona na stołówce to mówiła, że ja nie dostane. Czuje się zagrożona, mimo, że ona wcześniej idzie. Nie wiem gdzie to słyszała, ale też tam byłam i jedyne o co zapytała to dlaczego tak późno. I non stop podobno jej mówi, że nie dostane, a jak zmienili mi dział to nagle jest cacy i urlop będę miała. Kłamie jak z nut.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dlatego najlepiej sie dowiedzieć konkretnie i bezpośrednio u konkretnej osoby, bo tak to szkoda Twoich nerwów i stresów
     
    Marrylan lubi to.