blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz, nie wypada mu inaczej, za te mizianie i dopieszczanie :) tez o tym pamięta :)
     
    bacowa70 i Marrylan lubią to.
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oglądam "Szkiełko . . ." i kwiczę, bo przeczytałam sms-a jednego z widzów. xD
    [ciach]xD:cry:xD

    Cytowaną treść sms-a usunęłam, ponieważ zahacza o tematy na forum zakazane.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 lipca 2019
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Przypomniałaś mi jak się wdrapywałam na Sokolicę :D:music::inlove: Dobre pytanie. Pewnie się jeszcze powdrapuję trochę, a jak mnie już wspinaczka zmęczy to pomyślę nad lataniem. ;)

    xDxD:cry:xD Rysiek, jak się tam spotkamy to taką BP imprezkę z przytupem zrobimy że te górne piętra nie wytrzymają i się rozpadną i będziemy na tym najwyższym 8)xD:p

    :inlove: Mizianie zawsze i wszędzie.:D Dzisiaj mnie grzał dodatkowo bo zimno było. Mój bohater :inlove: I nawet wazonu z kwiatami nie strącił, tylko pilnował :p;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No cos Ty, zimno dzis u Ciebie?
    No widzisz u Ciebie nawet wazonu pilnował a u mnie zrobił taki przeskok z narożnika przez ławe że o kawe mi zahaczył i wylał :cry: No ale teraz juz wiem gdzie mu tak spieszno było, po kwiatki i do Ciebie xD
     
    Sookie, bacowa70 oraz Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    [ciach]

    Cały dzień chmury i deszcz. Nawet nie wiem czy 20 stopni było. Ziąb :p;)

    O matko, jak leciał do mnie :inlove:xD Dobry kicia :inlove: Tylko mógł ciut dłuższy przeskok zrobić i kawę oszczędzić :cry:;)

    Post edytowałam. Ponieważ nie było sensu zachowywać szczątków, to usunęłam cały cytowany post i Twoja odpowiedź na niego.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 lipca 2019
    agucha31 i bacowa70 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to u mnie troszkę tylko chmurek a tak ciepełko :)
    Chyba nieco za niski lot miał, ze o nia zahaczył, no ale w ostateczności wylądował nie na ławie tylko poza, ale niestety kawa juz wylądowała i na ławie i poza :(
     
    Marrylan lubi to.
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Benia wszystkiego najlepszego i mnóstwa zdrówka do tego:inlove:
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to czas przytulic podusie a może bardziej kicie xD
    Dobranoc
     
    Marrylan lubi to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zła czy używanie słów "orientacja seksualna" jest zakazane na forum. Przecież to są normalne w Polsce i na świecie słowa, którymi porozumiewają się ludzie.
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    :inlove::inlove: Marzenko dziękuję bardzo :inlove: ale banda... futrzastych przystojniaków przyszła :inlove: Przydadzą się dzisiaj, znowu słońce się schowało i ani myśli dzioba wychylić -.-:p;)

    Ech, no tak kicia na 4 łapy zawsze spadnie a kawa już nie ma tych mocy ;) Kicia musi wyższe loty potrenować :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    hmm trzeba wyznać policjantowi wirtualnie miłość w przebraniu pszczółki Mai? xD:cry:xD;)
    o do zbiorów czyli więcej owoców i skrzynka z sg. No nie głupie, idę nasłać na Miecia policjanta przebranego za pszczółkę zanim podniesie lament :p;)

     
    agucha31, Miśkowo oraz hlnrys lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aniu, jest ważniejszy powód usunięcia przytoczonego sms-a. Treści polityczne, światopoglądowe i religijne. Zapewne zauważyłaś, że sam program nie jest programem przyrodniczym, tylko ma konkretny charakter. Więcej nie będę się rozpisywała, ponieważ nie jest to miejsce na takie rozmowy.
    Jeżeli masz zastrzeżenia napisz, proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej.
    Na tym kończę rozmowę w tym temacie.

    Podziwiam Twoją cierpliwość. :)
    Jaja nie kupuje. Sadownikiem nie jestem i nie zamierzam być. Miecio siedzi w kącie i łypie na mnie spode łba ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2019
    agucha31 lubi to.
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    [ten fragment zabieram]

    Oczywiście z mojego prawa skorzystałam.

    Info na temat wycięcia fragmentu Twojej wypowiedzi w moim poście nieco niżej
    BA_Rock
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 lipca 2019
    hlnrys lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to masz lepiej, bo ja jestem i Miecio łypie obydwoma oczami spode łba i jeszcze trzecim z tyłu głowy mnie obserwuje. :eek: Łatwo się nie dam 8):p

    A jeszcze wracając do wspinaczek, ktoś pozazdrościł ;)

    [​IMG]

    a zastanawiałam się, gdzie mi ta jedna zwiała :p
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Beniu , spóźnione życzenia dla Ciebie , zdrowia i szczęścia , spełnienia marzeń :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  16. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Bacowa, nie wiem na jakiej podstawie przypisujesz Zetce oceniania programów, które oglądasz, a tym bardziej oceniasz jej światopogląd. W żadnym fragmencie jej wypowiedzi nie ma ani oceny programu, ani tym bardziej nie ma podstaw do wnioskowania kto jakie ma światopoglądy. A dopowiadanie sobie czegoś czego nie ma, zawsze jest obarczone bardzo dużym ryzykiem błędu.

    Program, z którego pochodził SMS (też oglądam jak czas pozwala) jest opisywany jako program satyryczno-publicystyczny, komentujący bieżące wydarzenia polityczne. A jak wiesz zarówno nasz regulamin, jak i co ważniejsze OWH gry, wyraźnie mówi, że właściciel forum czyli firma BP, tematów politycznych sobie na tym forum nie życzy. Nie jest to nasze widzimisię tylko prawo właściciela forum do określenia jaka tematyka może, a jaka nie może być poruszana. Tego i tylko tego dotyczył komentarz Zeci na temat samego programu i zwrócenia na to uwagi, było jej obowiązkiem jako moderatora tego forum. Cokolwiek innego tam odczytałaś, to odczytałaś błędnie.

    Skoro skorzystałaś z prawa do odwołanie się od decyzji MOD_Złej w sprawie wcześniejszego posta, to poczekaj cierpliwie na rozpatrzenie Twojej skargi przez PT. Tu bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji na ten temat, bo idzie ona w zupełnie niewłaściwym kierunku, nie wspominając o łamaniu regulaminu.

    Ja niestety muszę usunąć obszerny fragment Twojej wypowiedzi, bo narusza ona zasady obowiązujące na forum, w tym punkt 2.10.
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aga dzięki serdeczne :D:D:inlove:
    A dzisiaj świętuje agbiko :D Aga niech marzenia się spełniają jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki :) A szczęście i radość niech nie spuszcza z Ciebie oka :) Sto lat!! :)

    [​IMG]

    Badyl posiany, wpadło +100% to coś podspieszę 8):p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2019
    agucha31, Sookie oraz agbiko lubią to.
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To już mogę spodziewać się jaka będzie odpowiedź od PT w sprawie Zeci.

    Skoro MOD_Złej chodzi tylko o program z jakiego pochodzi sms, to dlaczego usunęła jego treść, która nie jest ani światopoglądowa ani polityczna ani religijna i w żaden sposób nie narusza OWH gry.
    BA_Rock spójrz proszę na całość obiektywnie, a nie pod kątem obrony decyzji podległego moderatora.
     
    grakula16 i hlnrys lubią to.
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Bacowa patrze obiektywnie, jednocześnie stosując się do zasad jakie są przyjęte i obowiązuję na forum. Regulamin określa gdzie możesz odwołać się od decyzji moderatora. Zrobiłaś to, więc teraz poczekaj na odpowiedź. Tam odpowiednie osoby rozpatrzą Twoją skargę i dostaniesz odpowiedź. Ciągniecie tematu na tym etapie i w tym miejscu zwyczajnie nie ma sensu, a co gorsza niebezpiecznie ociera się o łamanie regulaminu.

    A przy okazji skoro już tu jestem, wszystkiego naj wszystkim świętującym w ostatnich dniach ;)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Miałam coś o tym ocieraniu napisać ale.. No mnie się kojarzy. Nieobyczajnie [​IMG]