blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, ewentualnie jest jeszcze inny sposób jakby tu sie nie nabrał :)
    [​IMG]
    Póki nie znajdzie sposobu jak złowić jego zawartość :)
     
    Marrylan i Anhedrea lubią to.
  2. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Pani w szkole pyta dzieci jakie mają zwierzątka w domu .
    Wstaje Basia i mówi , my mamy pieska :)
    Jola wstaje i mówi ,a my mamy kotka :)
    Maciuś mówi , a u nas są rybki w akwarium :)
    Na to Jaś wstaje i oznajmia , a u mnie jest kurczak w zamrażarce .:D
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD dobre, ukryta klawiatura xD To jest myśl i powinno działać :p U mnie w pracy jest podobnie tylko są dwa komputery a klawiatury właśnie jedna na biurku a od drugiego na tej wysuwanej szufladce. O ile razy się myliłam jak fakturę chciałam wystawić :p Klepie i klepię a tu nic, tylko wykres na drugim monitorze skacze xD:cry:xD

    tiaaa i obudzi się pewnej niedzieli i nie będzie Teleranka... ten no rybnej telewizji :p:p:p

    xDxDxD no co, lato jest, chłodzi się :p

    Pani kazała dzieciom przynieść do szkoły swoje domowe zwierzątka. Małgosia przyniosła kotka, Jadzia pieska, a Jasio przyniósł żabę.
    - No i co ta twoja żaba potrafi, Jasiu? - pyta pani. Jasio szturchnął żabę, a żaba na to:
    - Kła!
    Jasio jeszcze raz szturchnął żabę, ale ona znowu:
    - Kła!
    Wreszcie Jasiu się zdenerwował i uderzył pięścią o stół, a żaba na to:
    - Kłanta namera, tarira kłantanamera, kłanta namera tarira kłantanamera.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2019
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hahaha i nim sie człowiek ocknie że to nie ta odpowiednia to nerw i myśli że cos sie zepsuło :)
    No to wtedy przeniesie sie na tablet :) a tu jakie zdziwienie, łowi i łowi i nie może wyłowić a uz prawie jest w łapkach xDxD
    [​IMG]
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Piąty dzień klonujemy te rysie ,a na targu nadal nic , jeszcze tak nie było z żadnym zwierzakiem o_O
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Pewnie byłoby inaczej jakby te ceny jednak były inne a tak to sie nawet nie opłaca tam nosić
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Marrylan i agucha31 lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A jak bedzie to dopiero zobaczymy
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    w cuda wierzysz ? ;)
    różne targi to i różne ceny , nie wiem jak to jest na innych targach ,ale u mnie cena podskoczyła , bo cienisty kosztuje juz prawie 100 tys ,a lazurowy przekroczył 200 tys i nadal ich nie ma :)
     
    hlnrys, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zartujesz? Ja cienistego mogę wystawić za 16 tyś a lazurowego za 50 tyś nawet ludowy zaledwie 8 milionów :cry:
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    takie ceny już mam , te wyższe to nie wiem , bo ludowego nie mam i nie moge sprawdzić , ale mam robotnika i on ponad 3 mln ,czyli jeszcze niewiele
     
    hlnrys, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  14. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    kupię wszystkie.....:p:p

    wystawiajxDxD
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja ja podałam za ile ja max moge wystawić a robotnik max ponad 2 miliony :sleepy:
    Ech ta cena nie zachęca, no ale jak masz ten sam targ i event nie skończony to moge Ci wystawić aby pomóc, ale tylko w tym wypadku jak event nie skończony
     
    AladdinSane, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :p:p dokładnie 8)xD nerwowe stukanie w klawisze a tu nic o_O:eek: a potem może czasami być tak, że wpada prezes i w szoku, no co jest z tym wykresem, dlaczego tyle wody pobrane, rany boskie awaria :eek: :p A my twardo, że nic o niczym nie wiemy [​IMG] [​IMG] xD

    xDxD właśnie xD i oj no jak to, przecież już ja w łapkach miałem :p Jedyny plus, ze ta łapka sucha przynajmniej xD

    szarość króluje na potęgę o_O nawet tych z drzewa mądrości nie ma. Jeśli czegoś z targiem i cenami nie zrobią, to się chyba prędko nie poprawi.

    te podróby Chanel u mnie się się nie sprawdzały zupełnie. Ciekawe czy po tym ich majstrowaniu przy nich coś się poprawi. Cudów się nie spodziewam, ale może delikatnie sprawdzę ;)
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O ptaku na fotoradarze już było.
    Teraz "miś kierowca".;)

    Wycinki z artykułu:

    USA. Niedźwiedź kierowca wszedł do samochodu, przejechał nim 30 metrów i rozbił się na drzewie.

    Policja z hrabstwa Boulder w Kolorado w Stanach Zjednoczonych otrzymała niecodzienne zgłoszenie. Okazało się, że jedno ze zwierząt dołączyło do ludzi, by w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Niepodległości.

    W Boulder przez niezamknięte drzwi kierowcy do środka samochodu dostał się niedźwiedź. Gdy drzwi się zamknęły przestraszone zwierzę próbowało uciec, drapiąc we wszystkie drzwi.

    Według ustaleń policji niedźwiedź w pewnym momencie musiał tak mocno rozbujać samochód, że ten zaczął zjeżdżać w dół wzgórza. Auto pokonało około 30 metrów i zatrzymało się na najbliższym drzewie. W wyniku zderzenia drzwi samochodu zostały odblokowane, dzięki czemu niedźwiedź wydostał się na zewnątrz i oddalił w nieustalonym kierunku.

    Klasyk: zwinął auto, rozwalił i nawiał.
    xD:cry:xD
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta albo jeszcze pretensje do prezesa ze musi klawiaturę kupić bo ta nie działa xD
    Oj tak, bo tak jak mój to nie cierpi mokrych, no choć parówkę z gara skubany mi potrafił wyłowić :cry:
    xDxDxDxD Misiowy pirat drogowy ;)
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  19. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    hehe...pewnie nie mamy tego samego targu (11)

    natomiast Ryś ma ten sam :p:p:inlove::inlove:
    - ale czy zdążyłbym kupić?
    to już inna, ryzykowna sprawa

    wczoraj udało mi się kupić 2 sfinksowe, na 4 które mignęły - więcej chyba nie było, bo cena ledwo drgnęła

    jak do końca eventu hodowlane się nie pojawią - to trudno
    brak SP, więc jestem skazany na targ

    cienisty: 31.000
    lazurowy: 58.000
    sfinksowy 1.100.000

    nic dziwnego, że nikt nie wystawia....-.-8)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2019
    Marrylan, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To niestety nie mamy tego samego