blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    U mnie 9 noooo. Kto mnie pobije :D Ja Ci baaaaaardzo dziękuję za takie "dobre zmiany" lubię ciepło tym bardziej,że tak mało go w roku mamy :)

    No właśnie,SAMA!!!!!! zajumała wszystko i takie są skutki xD:cry:
    Zetka z chłopem jedzie więc spoko loko,zajęcie sobie na 100% znajdą 8) w weekend ma się coś poprawić ;)
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Doktor ma jeszcze cały pojemnik (butlę) gazu uspokajającego, rozweselającego czy innego usypiającego, sama widziałam :p

    [​IMG]
    A z kołderką już nie będę taka i Ci pożyczę na jedną nogę ;)
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Benia,a ten gaz to na pewno rozweselający???kształtem przypomina zupełnie coś innego,ale może się mylę o_Ooby mnie za bardzo nie rozweselił :oops:xD:cry:
    Za kołderkę dziękuję :inlove: wywlekłam już swoją taką solidną 2,5 kg waży :sleepy: kładziesz się przykrywasz i się nie ruszasz:D
    Osobiście kazałam pół kg dosypać ponieważ mnie zawsze jest zimno:oops: teraz jak było ciepło to spałam na kołderce :D w zimie zresztą też,bo odkąd piec wymieniony to w domu Sahara:oops:,ale żeby nie było,że ja porządnej kołdry nie mam :oops:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na pewno, sama niuchnęłam ukradkiem i pół godziny mnie trzymała głupawka, tak że jest 100% skuteczny. Tylko butla taka dla niepoznaki. Ale ta waza z chińskiej porcelany, która spadła jak się biurko trzęsło to naprawdę nie ja :p
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wierzę Ci na słowo ....chyba :D a ja nic o wazie nie wiemo_O idę poniuchać ,może i mnie trochę rozweseli :cry:
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Ala pakujcie się w samolot do Krakowa:) masz narzeczoną :inlove: mojego chłopaka xD wypisz wymaluj ma taką samą od 9 lat :) nie rozłączni są 8) i stali w psich uczuciach:inlove: :music::music: ale mój łasy na blondyny i w dodatku zabezpieczony na stałe, to może mieć 2 narzeczone xD xD wprost oszaleje ze szczęścia xD

    to teraz jak się sprawa rypła, jakie tu leczenie się stosuje to, już na kozetkę zmęczony i dobity i schetany człowiek się nie dopcha:)
     
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Wy mnie tu załamaniem pogody nie straszcie, bo się w niedzielę chce na Rysy wtoczyć :eek: ewentualnie wczołgać :D W sumie chłodno może być, byle jakiejś burzy na horyzoncie nie było :oops:

    Ahhh sielanka tu dzisiaj po prostu :music: jednak twardego męskiego głosu trzeba było :inlove:
     
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aga w sierpniu na Rysy????o_O za żadne pieniądze!!!!!od soboty poprawa pogody o ile Ci wróżbici w TV nie ściemniają
    Zakopane zakorkowane po czubek kokardy i wszystko stoi
    Żeby wejść na Giewont to kolejka jak za PRL-u po papier toaletowy
    To najgorszy okres na chodzenie po górach ,ale jak masz siłę i zdrowie to śmiało:D
    lepiej od Słowackiej strony ,zdecydowanie luźniej i szlak bardzo łagodny:D
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    chłodno to i lepiej, byle nie padało:) dziś od rana cały boży dzień leje :) na Rysy musi być pewna pogoda:) chociaż wiadomo,że nic takiego nie istnieje, ale chadzacze górscy wiedzą o co chodzi xD wejdziesz spokojnie, a nie wtoczysz się, nowe buty wniosą Cię same, ani nawet nie będziesz wiedziała kiedy :) mi nie dane było być na Rysach :( chyba one nie dla mnie, bo ile przymiarek tyle deszczu lub niepewnej pogody, więc trzymam kciuki, Aga aby Tobie się udało
    PS nie zapomnij wziąć szpilek lub klapków, bo wiesz modną trzeba być wszędzie i zawsze:) zwłaszcza w górach xDxD:cry::cry:
    Monia,ale na Rysy o 10 nie wyruszysz:) wiec idąc wcześnie rano jest szansa na normalne wejscie, ale fakt wrzesień lepszy:)
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Widziałam zdjęcia z giewontu xD:cry: po tych najbardziej "modnych" trasach zwykle w jesieni chodzimy, ale rysy sobie już prawie rok remu wymarzyłam, a boje się, że we wrześniu już ciężko będzie z pogodą trafić :oops::oops: chce od naszej strony bo to tak ideologicznie w ramach wyzwania i pokonywania swoich słabości :D może tam aż tak tłoczno nie będzie :oops: tym bardziej, że chcemy wyjść bardzo wcześnie nad ranem, tak żeby przed południem być na górze

    No to przecież oczywiste, że do morskiego oka idę na szpilkach, potem dopiero przebieram :inlove: ale tylko po to, żeby nie zniszczyć, bo szkoda :inlove:

    dziękuje za kciuki!
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo te Polaki to takie gupieloki, że upodobali sobie łazić po górach zamiast jak Czesi i Słowacy siedzieć w knajpce i popijać zimne piwo 8)
    Połoniny i Tarnica w Bieszczadach też zadeptane na amen. W Chatce Puchatka zabrakło żurku i pomidorowej już w południe :cry: Na Krzemieńcu trochę mniej ludzi, ale też nie ma chwili, żeby było całkiem pusto - chyba że w nocy :sleepy:
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aga,ja też trzymam kciuki:) uda się i pogoda dopisze tylko szlaki będę mokre
    Wstyd się przyznać,ale na Rysach nie byłam i się nie wybieram.Doszłam tylko nad Czarny Staw pod Rysami,popatrzyłam i doszłam do wniosku,że innym razem:oops:
    Fakt,byłam od świtu na nogach,przeszłam dolinę Roztoki, 5 Stawów,Morskie Oko oraz ten Czarny Staw i ciemno było jak doszłam na Palenicę do samochodu
    Szmat drogi wtedy pokonałam i to właśnie we wrześniu:)
    Na starość to jakoś wolę te łagodniejsze szlaki i właśnie wrzesień ,październik i najlepiej w środku tygodnia:D
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    do morskiego to konikem :( zmęczysz się nie potrzebnie,plecak waży, ach nie zapomniałam, Ty rasowy turysta bez plecaka bo przecież lato i ciepło to nic nie potrzeba i myślisz,że znajdziesz potem kogoś kto Cię wniesie na górę w tych szpileczkach
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Roztoka - 5 stawow - świstówka - moko to jest jedna z moich ulubionych tras! Też w tym roku już zaliczyłam, z obowiązkowym postojem w piątce, bo tam w schronisku ser prażony na obiad koniecznie trzeba wszamać :p
    i tu też za kciuki dziękuje! :)

    Zamiast plecaka reklamówka z biedronki :D i dwa piwka na drogę, żeby te tam promilolitry uzupełniać czy jak im było :D
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja Rysów nie zaliczyłam :( ale za to orlą perć tak:) fantastyczny szlak, ale dla mądrych i rozważnych i nie w tłumie, tylko na spokojnie :)
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dwa lata temu byłam w Bieszczadach w lipcu :inlove:. Jak wchodziliśmy na Połoninę Wetlińską to najbardziej wkurzające było jak po drodze minęły nas 3 grupy kolonijne :p. Dzieciaki wchodziły prawie biegusiem w radosnych podskokach a ja ze 3 razy umierałam po drodze :cry:. Cóż na starość nie poradzisz xD. Warto jednak było bo pogoda i widoki zapierały dech w piersiach :inlove:
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ty rozkoszowałaś się już samym dochodzeniem, a koloniści to młodzi i narwani - byle szybciej zaliczyć :p
     
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Oj taak :) orla to dla mnie taki ostateczny cel jeśli chodzi polskie tatry :) na razie uznaliśmy z chłopem, że jeszcze się nie czujemy na siłach i z rok, dwa trzeba pochodzić, trochę ogłady nabrać no i tej legendarnej górskiej pokory. Ogólnie jak to mówią: iść nie sztuka, sztuka wrócić :)
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    czuć się trzeba na siłach:) ale i spokojnie do tematu podejść:) teraz jest lepiej bo szlak jednokierunkowy, kiedyś gdy ja chodziłam był dwukierunkowy i to była masakra, jak się trzymasz szlaku i nie zbaczasz, nie chodzisz nad przepaścią bo adrenalina to jest "bezpiecznie",uważać trzeba na klamrach i łańcuchach i wielkich wyślizganych głazach bez zabezpieczeń, bo nawet w dobrych butach jedzie się jak na lodzie i nie wybierać się w pełni sezonu,wiadomo czemu, tylko spokojnie we wrześniu jak jesień piękna jest i dobra pogoda:)lub w czerwcu, jak dojrzejecie to naprawdę warto:) widoki i emocje fantastyczne :)
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Monia,my z dziećmi taka sama trasę odbyliśmy i tez we wrześniu.I tez w nocy doleźliśmy do samochodu który stal sam samiusieńki.Traf chciał,ze bylo wtedy gorąco i tłum ludzi ale co tam,warto było.Nad Morskim-przepięknie.Później poszliśmy nad Czarny Staw i gdzieś w okolicach 3/4 trasy w gore ,obejrzałam sie i...cala zdrętwiałam bo mój ogromny lęk wysokości przypomniał sie z cala mocą.Resztę trasy prawie w całości przebyłam jak zwierz,na 4 łapach.Trochę pooglądałam krajobraz,kilkanaście fotek ale juz cały czas myślałam tylko o tym jak ja zejdę:oops:W dół pełzłam jak gąsienica do czasu aż mąż kategorycznie stwierdził,ze mi pomoże zejść.Żałował tej deklaracji kilka dni/z bólu/ bo moje cale istectwo oparło sie na jego ramieniu + z tonę mojego przerażenia.Zięć pstryknął mi kilka fotek i dopiero na drugi dzień zobaczyłam jak ogromne oczy miał mój stracho_O
    Mąż-,,przecież pytałem cie czy dasz rade?" Ja,,myślałam,ze pytałeś o kondycje?" Mąz,,Bylem pewien,ze pamiętałaś o leku wysokości" Ja,,oczywiście,ze pamietam ale zawsze jak patrze w dół a wtedy patrzyłam w gore".;)
    Od tamtej pory jak gdzieś jedziemy to mąż przezornie zabiera ze sobą to zdjęcie na wypadek gdybym znowu chciała gdzieś wbiegać jak kozica:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2016