blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Współczuję.8)
    Niech teraz wyskoczy coś narzędziowo żernego.
    Ile czasu zajmie otwieranie tych 37 tysięcy?
    :cry::cry::cry:

    Prędzej dobijesz do 300 lvl.
    xD:cry:xD
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Teraz juz nie ma ze po 100 szt , teraz juz możesz jeden klik i wszystkie otwarte :)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No to masz szczęście.;)
    Kiedy to zmieniono?
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj juz dośc dawno ale kiedy to Ci dokładnie nie powiem, teraz wszystkie skrzynki mozesz otwierac bez ograniczenia ilości, nawet zobacz u Eli ostatnio wszystkie po równe 200szt wrzucałam a wcześniej przecież po 500szt :)
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Faktycznie, widziałem, ale nie zwracałem uwagi na ilości.
    A ja do tej pory, co tydzień klikałem narzędzia po 100.
    W Nd przetestuję.
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Przypuszczam ze gdyby tak było to faktycznie chyba nigdy bym juz nie rozpakowała tego co mam, prędzej do miliona by sie tam uzbierało i tak by w spadku juz zostało :) a tak to może kiedyś sie jeszcze przyda i rozpakuje :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    zmartwię Was :oops: skrzyneczki te z pnączy różne owszem można jednym klikiem na raz nawet jak jest ileś setek, ale te narzędzia luzem i skrzynki narzędziowe niestety automatem się po 100 otwiera i trzeba klikać do bólu, kiedyś miałam uzbierane i machałam... teraz też kliknęłam i nie pyta o ilość tylko wali po 100 ;)

    ja już też praktycznie rozbudowałam na maksa wszystko, manufaktura chyba jedna jedyna została której brakuje jednego ulepszenia, może za jakiś czas... muszę się nastroić do zrobienia misji z schematami bo brak no i desek i młotów też był deficyt. ;) Ładne zapasy uzbierałaś :)

    xDxD kocia namierzanie i torpeda w locie zestrzela xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2019
    krasnoludek10, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czyli kicha.
    W takim razie dobrze, że otwieram co tydzień.
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    niestety kicha, trochę to wkurzające klikać po 100 :sleepy: jak już zmienili w skrzyniach to mogli i tam :sleepy: Wyotwierałam teraz co miałam, na razie spokój :p
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    az poszłam sprawdzić, no faktycznie tylko po 100, no to moje sobie poczekają na to otwieranie
    same jakos tak sie uzbierały :)
    Kiedyś może i ja sie zabiore za to otwieranie :)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    ... dobry...
    mnie otwieranie idzie błyskiem, na 2 ręce, prawą na myszce, klik "uzyj", lewa na Enter na klawiaturze, i tak na przemian, w ciągu minuty odpaliłam prawie 5 000 krzynek
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O zobacz jakie pocieszenie, no to u mnie 7 min i po sprawie ;)xD
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to event pyknie wpadło 100% do stodoły, +1 roślinka, 100% do stodoły. Chcąc nie chcąc z takimi bonusami to trzeba turbo pojechać:cry:xD:cry:xD

    Nowy item też wpadł

    Bry:)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Czasami jak sobie zapomnę, co się zdarza najczęściej jak nie potrzebuje narzędzi i nie zaglądam do zakładki ze skrzynkami to się uskłada :) Ale takich zapasów to chyba nie miałam :D

    :D:D O widzisz jak masz obcykane :D A faktycznie tak robię na targu, jak trzeba coś upolować... myszką na kup, druga ręka na enter :music: A na to, że tam tez tak można nie wpadłam :D:p;)

    no super :D gratki wielkie :) śmigniesz raz dwa, ano żal marnować i turbo trzeba odpalić ;) Zakręciłam przed chwilą i jedno +100% wpadło i jedna kosmiczna zjeżdżalnia :D Nie jest źle :p

    pykniesz moment :D ;)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No gratki :)
    Ja jakis czas temu sporo otwierałam bo jak wszedł nowy któryś z magazynów to cos mi tam niewiele brakło narzędzi i troche ich otworzyłam w poszukiwaniach :)
    No chyba ze dojdzie kolejne tyle nib zaczne je otwierać
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:D kicia by pewnie ogarnął w minutkę, ;) a my nie mamy az takiej koordynacji ruchów i przyspieszenia to... ogarniemy w 10 :p:p;)

    o tak, jak mi desek czy cegieł brakowało, to szukałam, gdzie się dało, codziennie latałam otwierać :) teraz troszkę zapasy się odbudowały :)

    Oby wpadło coś fajnego ..z % ;)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O widzisz kicie zatrudnię jakby co :)
    [​IMG]
    Pewnie i przyjdzie czas że znowu sie zapas przyda :)
     
    krasnoludek10, Miśkowo oraz Marrylan lubią to.
  19. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    heloł robaczki....

    Wyprzedaże rozmaitych rzędów weszły na stałe do repertuału BP - całe szczęście, że zakup nie jest obowiązkowy
    Przy okazji najnowszego eventu, BP kusi dwoma nowymi rzędami z Borstym w roli głównej.
    W jednym z nich bohater pręży się "półnago"!?!? - to jeszcze rozumiem - o tyle w drugim już dabuje się również "półnago"
    Niezależnie od tego która to połowa jest naga....to nadal nie wyjaśnia znaczenia czasownika "dabować"
    Próbowałem poszukać wyjaśnienia w google, ale uparcie pokazuje mi hotele w Dąbrowie Górniczej.
    Myślę, że BP powinno skorzystać z okazji i uatrakcyjnić grę rozszerzając ją o walory poznawczo-edukacyjne.
    ....i wyjaśnić znaczenie słowa "dabować"
     
    krasnoludek10 i Marrylan lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum