blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja Wam wytłumaczę, że to przez Was tak się zachowuję. Im dłużej ludzie posądzają kogoś o złośliwość, tym bardziej to staje się prawdą8) Żegnam Was...
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O dzięki, przyda się na Bahamskiego klina ;)
    Królika miałam bardzo dawno temu i na smyczy z nim chodziłam na spacery po łąkach. Był biało czarny.
    Alu Twojego pluszaka aż chce się przytulić :D Kochany :)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2016
  3. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Czy używaliście kiedyś w czasie jazdy samochodem (jako pasażer oczywiście ;)) poduszkę z takimi maleńkimi kuleczkami w środku? Da się na tym spać?

    U mnie po osiedlu często spaceruje dziewczyna ze świnią. Atrakcja dla wszystkich - i małych, i dużych xD
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    I trzymam za słowo, że nie wrócisz 8)
    Winy szukaj w sobie, a nie w innych ludziach...
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziewczyny,szkoda klawiatury....Najlepsze lekarstwo,to nie zwracać już dalej uwagi8) Bry przednockowo :cry:
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Kasiu, ja jak prowadzę auto to nie śpię :D więc nie pomogę ;)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie, szkoda nerwów i klawiatury lepiej ignorować.
    Marzenko policz do 100, głębokie wdechy, woda (może być ognista). Mam wrażenie że długo nie trzeba będzie czekać a samo się rozwiąże i wczasy zrobią swoje i rzecz jasna nie wczasy dla Ciebie mam na myśli ;) Damy radę ;)

    Wioślarze niedługo płyną. Kolarki wystartowały (w deszczu :oops:)

    EDIT Wioślarze jednak nie popłyną przez złe warunki :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2016
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Potwierdzam to co pisze Ewa :) Swego czasu miałam 2 chow-chowy (jeden po drugim) Te psy prócz zwykłej sierści mają tz podszerstek i to właśnie to było cudnym produktem na sweterek.Miękkie jak puch i faktycznie nadające się do przerobienia.Tyle,że ja mam alergię na wszelakie prawdziwe wełny blisko ciała i nigdy tego nie wykorzystałam,ale widziałam sweterek na hodowczyni i było to rude cudo :)
    Dzień dobry pomimo paskudnej pogody :)
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Mam taką poduszkę w kształcie rogala
    [​IMG]
    I czasami jej używam w samochodzie (oczywiście nie jak prowadzę xD) Tylko,że ją zakładam na szyję i jest bardzo wygodna . W domu jej też używam opierając się o np ścianę .Wypełniona jest takimi drobnymi kuleczkami jakby ze styropianu .
     
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie wiem czym doktorkowi podpadłam/może tą NRD-owska sportsmenka/ale wczoraj napisał,ze hejtuje a dzisiaj w Strefie Kibica ,ze spamuje:oops::oops::oops:
    Ponieważ nie mam ka ka ka ka kasku to idę do bunkra:(
    Dacie jakiegoś lizaka na drogę?
    Da sie.Ja taka zabieram do samolotu ale i w pociągu i busie spalam:)
    Moze i w bunkrze mi się przyda;)
     
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jaki kochany Misiek :D poważnie wygląda jak pluszak :D też ma wbudowane auto-czyszczenie tej białej sierści? :p Bo ja zawsze jestem w szoku jak mój wraca z błota cały utytłany, po czym otrzepie się dwa razy i już czysty 8)


    Wróciłam ze spaceru, urzędy całkiem przyjazne dzisiaj o dziwo. Dodatkowo postanowiłam rozchodzić nowe buty górskie przed weekendem w tatrach i wróciłam na piechotę 7km :D jak teraz siadłam to mi się nie chce mysleć o wstawaniu :p
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Doktorek to pewnie z sympatii tak napisał :)
    Dałabym Ci trochę groszków ale skończyły się :) Takie miały wczoraj branie xD
    A lizaka masz serduszko :) bo Cię lubię :)

    [​IMG]
     
  13. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Niestety nie wbudowali mu auto-czyszczeniaxD po każdym spacerku prosto do wanny,ale jakiego sprintu na mokro dostaje, jak struś pedziwiatr,nawet na spacerze tak nie szalejexD
    Jest długowłosy,ale przez te ciagłe kąpiele postanowiłam go obciąć,bo łatwiej utrzymać,a i tak jest cudny:)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tylko mi nie siedź w tym bunkrze za długo ;)

    Lizaczka też donoszę ;)

    [​IMG]
     
  15. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Zaczynam mieć problem z jasnym przekazem /no w miarę/ , czy zwyczajnie mnie podpuszczasz ?
    Około środy bywam już zmęczony umysłowo :p.
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    A fizycznie też ? ;)
     
  17. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Fizycznie to czuję się jak nie przymierzając ognisty kuń , czy inny ogier ... po Wielkiej Pardubickiej*xD.




    *przeszkodowy wyścig konny, który rozgrywany jest corocznie od 1874 roku w Pardubicach w Czechach.

    Jest jedną z najbardziej prestiżowych i najtrudniejszych gonitw przeszkodowych na świecie.
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Olga,Beniu -dziekuje:D:inlove:Musze czymś język zająć i jedna rękę.Druga ćwiczy podawanie nikotyny:p
    Taaaaaa,Ty zmęczony...po urlopiexD:cry: To co ja mam powiedzieć jak urlop za miesiąc i to możeo_O:cry:
    Czyli,ze ja coś nie teges i dalej mogę wyrażać swoje emocje i upubliczniać rozchwianie:p
     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A myślałaś,że nie:eek: tak sama,prywatnie chciałas się rozchwiewać:eek:xD
    Lizaka Ci Marzenko nie dam,bo bunkier zamknięty;):p
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Po Pardubickiej to Ty Doktorku już się do niczego nie nadajesz :D


    Panie doktorze mój mąż myśli, że jest koniem - mówi zrozpaczona żona - podkuł sobie buty, a teraz zaczął jeść siano.
    - Wie pani, terapia męża będzie bardzo kosztowna.
    - Nie szkodzi małżonek ostatnio dużo wygrał na wyścigach.