blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Michaś też bym chciała patent na PST, ale nie ma :cry::cry: Nawet na popych wertykulatorem ten gwiazdecznik nie chce iść :cry: Zosiek samosiek normalnie, żadnej pomocy nie przyjmuje:sleepy:;) Taa i te wianki następne, jedna fabryczka i też samosia, nie chce koleżanek a ty człowieku czekaj te 6 h. Ciągnie się strasznie. :sleepy: Pamiętam, że piłkarski na PST też by mega długo i te karne mi wychodziły... wszędzie i wszystkim.

    No właśnie, tu pnącze 200% tu biedroneczka w sumie też za zielone... tam badyl tu trochę inne i jaka oszczędność czasu ;)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzieliście >>klik<<? U mnie miejsce na smoka i chomika już czysto wymiecione i czeka...:music:
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Fajnie, że dochodzi smok i chomik, ale szkoda, że zabierają ostatnie kombajny, które mogą czasem ułatwić pracę, jak się ma tylko siewnik:eek:
    Szkoda, że koło nie daje samego kombajnu, tak jak siewnika...
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    O :D a dopiero zobaczyli :music::p:D Miejsca nie mam, ale widzę, ze są strefy do wykupienia to się znajdzie :inlove: Smoka i chomika przygarnę i będę się czule opiekowała :inlove::p

    Tego kombajnu najbardziej szkoda :( Krucho z kuponami do zdobycia a tak można się było poratować. Z siewnikiem faktycznie jest inaczej, ze skrzynek, z koła się uzbiera a inne lipa. Powinni jakoś równomiernie na kole i w skrzyniach rozłożyć.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 maja 2019
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No i poległam, jakoś nijak robiłam to zadanie czasowe i sie okazało że tam gdzie nie trzeba mam zrobione a tam gdzie trzeba brakło kilkanaście robali aby pnącze odpalić :(
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    a ile dokładnie Aguś Ci brakuje?
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 16 szt :(
    Niestety tym razem fl brak aby dokupić te brakujące :(
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wysłałam Ci kilka, zaraz sprawdzę czy starczy :p;)

    EDIT Zobacz teraz ;)
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Cos podeslalam;)
    Duzo ci brakuje jeszcze?
     
  10. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Bry zza krzaków :)
    poleciały robaczki
    Ile jeszcze brakuje?
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje kochani, dzięki wam juz pnącze zdobyte :) Jeszcze raz bardzo a to bardzo dziekuje :inlove::inlove:
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    No i fajnie:D
    Następnym razem,ze wzgledu na niepotrzebny stres, wszczynaj alarm ciut wcześniej;)
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech wiesz jak to jest, do tej pory raczej nie było takich sytuacji bo jakos sie te wypadalce zawsze nazbierało, no ale teraz ten nawał eventów i ostatnie dni z brakiem czasu jakoś prawie mnie pokonały , prawie bo gdyby nie pomoc to by pnącze mi przeszło koło nosa
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Aga za późno przeczytałam wysłałabym,ale cieszę się ,że pnącze twoje;)
    Czy jeszcze ktoś potrzebuje to niech da znać
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Najwazniejsze ze pnacze jest:)
    Ja miałam 36 h obsuwy z eventami i ,,troszeczkę" musiałam pokombinować żeby sie wyrobić. Przez pierwsze 2 dni nie ogarniałam co do czego i ile i jak dlugo-.-
    Nadeszły czasy nowej mechaniki...połączyć co się da,gdzie się da i z czym sie da.
    I wcale nie mam pewności,ze chińska wyobraźnia doszła do granicy.Raczej jest w fazie przyspieszonego rozwoju.
    Ostatnio przemknęło mi przez myśl,ze mogą dołożyć jeszcze jakieś pole/a/ i spróbują wyeksploatować nas z zasobów.
    Wtedy oferty s/wy/przedaży będą gościć na stale.Chociaz już teraz nie ma sensu co kilka dni powtarzać tych samych ogłoszeń-.-
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D I super :) najważniejsze, że złapałaś pnącze :) Jakieś tam robale nie dadzą nam rady ;)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje za chęci :)
    Ech no niestety, kasa, kasa i jeszcze raz kasa a z czego najlepsza jak nie z wyprzedaży no wiadomo ze najlepiej z nich a jak do nich zachęcić tylko nawalić mase eventów i oby koszyków szło jak najwięcej. Obawiam sie ze dojdzie właśnie do tego że albo kupisz koszyk albo nie zdołasz zrobic eventu.
    A no nie dały, nie dały :)
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja na początku byłam tak zakręcona ,że nie ogarniałam tylko siałam i doglądałam zbioru wianka, potem trochę przejrzałam i było coraz lepiej .Kiepsko ,że rożna jest godzina zakończenia tych eventów pewnie niektórzy myślą ,że do 14 a tu kicha :cry:
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja to przez pierwszy dzien nawet tego warsztatu z wiankami nie wystawiłam bo jakos nie ogarnełam go, później siałam tylko i siałam kiedy miałam czas rośliny eventowe i tak wyszło ze w sumie jednych troche za mało wysiałam aby zdobyć inne nagrody, no ale to pnącze było najważniejsze a innych wysiałam zbyt dużo
     
    aweva55, Marrylan oraz MaDzo lubią to.
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Tak samo wyglądał moj początek.Posiałam co było i poszłam spać.Zasypiam,zasypiam i nagle ping-pong w głowie..o jakimś wianku ludzie pisali.Koniec spania:cry:.Wstałam,znalazłam,postawiłam fabryke i wreszcie zasnęłam
    Czas się zacząć leczyć:cry:;)