blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Niestety :cry: Skąd wiedziałeś? :cry::pxD Tiaa to już wiem dlaczego. Ciągnie swój do swego xD:cry:xD Ulepszenia na szczęście też zwinęłam wszystkie :p Do 40 brakuje 7 gierek. Czy coś dodatkowo zrobię pomyślę jeszcze ;)

    Miałam już okazję sprawdzić :p;) Dla mnie rewelacja :) Teraz eventówka żadnych tajemnic nie będzie miała :D ;) A wyszukiwarka śmiga aż miło :D Ryś kawał dobrej roboty :inlove:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Naszym forumowym pielęgniarkom i nie tylko forumowym najlepsze życzenia :inlove: Bez Was nie przetrwalibyśmy ani chwili ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2019
  2. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Tomasz i Marek Sekielscy ,,Tylko nie mów nikomu" :oops:>:(>:(>:(:mad::mad::mad:
    Miałam świadomość a mimo to nie moge od wczoraj sie otrzasnac i dojsc do siebie:oops::oops::oops:

    Dzien dobry...przerażające
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Też wczoraj to obejrzałam i jestem wstrząśnięta.
     
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    A ,,prawdziwi" Polacy,patrioci i chrześcijanie swoje....atak na kościół-.->:(
    Co czuja te wszystkie molestowane dzieci,często teraz dorośli ludzie ktorzy żyja w tym koszmarze latami i słyszą teraz takie słowa ze strony w/w
    Rzygać się:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przypominam, że są obszary, o których nie dyskutujemy na naszym forum.
    Bardzo proszę mieć to na uwadze.
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie wiara jest oddzielona od instytucji kościelnej. Tam już dawno nie bywam.
    Właśnie dlatego, że od wielu lat wiem o tej instytucji za dużo.
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to jeden i drugi event w całości porobione. Jeszcze część wyspy do normalności muszę przywrócić

    Bry:)
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gratki :) Mnie jeszcze 2 gierki dzielą od kończ wystawy :p Ale wieczorkiem doczłapie. Bahama wróciła do zwykłego sadowego stany zaraz po zrobieniu hodowlanego ;)

    I jeszcze na dzisiejsze święto limeryczne

    Do pacjenta rzekł raz doktor "nic wielkiego,
    że w jelicie ma pan gościa metrowego.
    Wiem,że długi to najemca,
    ale lepiej mieć tasiemca
    niźli pustkę z braku życia wewnętrznego".

    O uczniu z Lublina
    Był taki uczeń z Lublina,
    co buty na pół przecinał
    i mówił wszystkim w szkole:
    „W półbutach chodzić wolę.”
    Taki to był oryginał. (Wanda Chotomska)

    O pewnym panu w Kołbieli
    Był taki pan w Kołbieli,
    co włos na czworo dzielił.
    No i w ten właśnie sposób
    miał znacznie więcej włosów,
    niż inni ludzie mieli. (Wanda Chotomska)
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Spróbowałam troszkę pomiksować i nie jest źle
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jest pięknie :D Gratki super okazów ;) Korci mnie też żeby lekki miksik zrobić, aż muszę zerknąć, czy mam z czego ewentualnie :p
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No mi kilka okazów do miksów wpadło przy okazji robienie traktorów
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)
    event z traktorami zakonczony ;),drugi jeszcze mecze i nie wiem czy skoncze ale to nie ważne:)

    Kris dzisiaj na wystawie zdobył 1 miejsce,medal złoty,CWC i Res.CACIB i tym samym nieoficjalnie został Championem Polski :inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
    na fotce moja Mama z Krisem :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Przepatrzyłam stodołę i się okazało, że też coś przy okazji traktorów do miksów wpadło. z ciekawszych

    [​IMG]
    [​IMG]
    nie jest źle ;)
    No Ewa :inlove::inlove::inlove: takie wieści :D:D:D Wiedziałam, że tak się to skończy :D:D:D Nasz champion Polski :inlove: Gratulacje ogromne :) Pięknie się nasz mistrz prezentuje :)

    Kręcą się dwie talie i dobiję do 40 :D Badyl jeszcze posiałam z trzy jeszcze może z tego będzie i na tym skończę ;)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    bry
    On jest cudny :inlove::inlove: brawa i ogromne gratulacje :music::inlove:
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No to wystawa zaliczona :) Ulepszenie zgarnięte :D W sklepiku tez już pustawo ;)

    Bez pielęgniarki ani rusz ;)

    [​IMG]
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :) :)
    dziękuje w imieniu Krisa,chłopak spisał sie na medal :),teraz musze odczekac az miesiąc aby wysłac do Zarządu Głównego o Championa PL,niestety papierologia nas zabija :(.
    Eventy oba zrobione,udało sie własnie skonczyc i wykupic ze sklepu co ciekawsze nagrody,itemów nie brałam,nie wiem czy dobrze zrobiłam ale pnącza odpalone i oba itemy z + są :D,czas wystawic TS ale to chyba juz jutro ;) bo teraz roslina rosnie do misji :)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    No dziś nie świętuję 8):p;)
    Ech papierki wszędzie:sleepy: Trzeba przejść nie ma rady ale potem będzie już oficjalny Champion :D Gratki ukończenia:) chmurki są fanty są i jest git;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2019
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Heja :) Eventy zakończone i mój własny też-Tadaaaaaaaaaaaam :[​IMG] :inlove::music::inlove:xD
    Gratki serdeczne ale chłopak przystojny,to nie ma się co dziwić :p
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gratuluję!
    Weź mi jeszcze powiedz, co to za duży TS za nawozowym, ten na środku?
    xD:cry:xD
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Dobrze by było,żeby to był Ts z następnym baobabem :p Teraz zaczęłam siać na wiewiórę xD