blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Benia, gratuluję :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Benia, gratki :),
    u mnie jeszcze 115, więc, za rok, może dwaxDxD
     
    agucha31 i gosiagosia60 lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Benia gratki za 600-tkę. Ja tam jeszcze trochę. Za chwilę dopiero 460 będzie
     
    agucha31, gosiagosia60 oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: xD Gosia a weź xD na samą myśl mam dreszcze xD Ja im wtedy normalnie.. tai-chi zrobię 8)xD

    [​IMG]

    * sieci pająka, pajęczyny xD
    Dzięki :) Ewa dogonisz mnie szybciej niż się wydaje, 460 to już metę zaczyna być widać powoli ;)
    Dziękuję :) No Ty to masz trochę, ale za to tamte szybciej się śmiga ;) Spotkamy się na tych falach kiedyś wszyscy :)

    I jeszcze trochę tai-chi ;)


     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Doberek,
    oj nie, coraz wolniej się śmiga, bo brakuje mi jeszcze 115 do 600xD, chyba też zacznę jakieś tai-chi trenować, może się prześlizgnę gdzieś do przodu:p
     
    agucha31, bacowa70 oraz Marrylan lubią to.
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum


    Beniu...Dziewczyno z mega power/pałerem/:D:inlove:
    [​IMG]
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    :D trenuj, trenuj. Rozepchniesz się rękami i nogami miedzy poziomami a potem to już pójdzie prosto jak przez Mur Chiński ;):D

    :D:D Dzięki Marzenka :inlove: Teraz moc jest przyczajona i tylko Wam tam miejsca grzeję i poduchy rozkładam, żeby Wam wygodnie potem było ;)

    [​IMG]

    Dzień sera Camambert

    [​IMG]

    Dzień Psa Ratowniczego

    [​IMG]

    Dzień Fotografii Otworkowej ;)

    [​IMG]
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Poduszeczkę dla mnie to przewietrz czasami bo prędko nie skorzystam...jeszcze 127 razy muszę podskoczyć zeby na niej wylądować:p
    2 tyg temu moj wnusio zachorowla na ospe.Bardzo go zsypało i sie wymęczyło dziecko a wczoraj dopadło córkę.Dzisiaj na jej twarzy ciezko dojrzeć milimetr przerwy pomiędzy krostami.Ciężko ją poznać:(:oops:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Spokojnie będę podusie trzepać i wietrzyć 2x dziennie ;) 127 to już mniej niż 1/3 jest nadzieja ;)

    Oj to w takim razie dużo zdrowia dla córki i niunia. Zwłaszcza dla córki, bo maluszki to prędzej dochodzą do siebie i lżej ospę przechodzą. A im wiek późniejszy to męczy bardziej :oops: Sama miałam pod koniec podstawówki i lekko nie było :oops: Zdrówka moc, a jak już pokonają choróbsko to potem już będzie z nim spokój przynajmniej na amen ;)
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Beniu gratuluję :)
    osiągnięcie 600-ki naprawdę nie jest łatwe, coś o tym wiem :p i chyba długo nie zostanę Królową fal, bo na wyspie mam głownie itemy z koła i teraz "Przyczajone jajeczka".:)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dziękuję Aniu :) Moja WS itemy z koła własnie przejęły :p No muchołapek też jeszcze kilka stoi ;) A do fal kiedyś dopłyniesz :)

    I o BHP jak święto dziś ;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2019
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    bry
    Oj nie, tego to nie polubie :(
    Przykro mi, aj ale córkę mocno zasypało z tego co piszesz i oby predko to badziewie jej zaszło nie pozostawiając żadnego śladu.
     
    gosiagosia60 i Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wczoraj nocną porą wpadło +100% jeszcze to podgoniłam trochę. 101 gierek a po prawej 80 krok. :sleepy: Mroczny na ukończeniu brakuje jednego karmienia elfów i 3 nietoperów za 2 h powinien być koniec. ;)

    Z komisją BHP da się dogadać :p

    [​IMG]
     
    gosiagosia60, agucha31 oraz bacowa70 lubią to.
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    cięzko idzie ten event , oj cięzko :sleepy:
    próbowałam sobie przypomnieć poprzedni event z taką mechaniką gry i wydaje mi sie ,że sialiśmy na całej farmie , łącznie z wyspą ,wodospadami i tym trzecim , co nigdy nie pamiętam jak sie nazywa , wiec łącznie 6 łąk
    teraz można tylko na 3 farmowych i własciwie, nie da sie nic podgonić , bo albo sianie i brak wypadajek w którymś momencie ,albo długorosnące na wypadajki i brak roślinki , a przecież te lupy też by sie przydały ,a one tylko z zagród i warsztatów i niby gdzie to postawić mamy
    tak sie zastanawiam czy jeden z następnych eventów nie ograniczą jedynie do głownej łąki i wtedy róbta co chceta ;)
     
  15. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    mnie ciekawi czy kiedyś będą 3 eventy równocześnie każdy na innej łące, samo sianie bez wypadajek
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dobrze Ci się wydaje ;)

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/przyjęcie-urodzinowe.65380/

    sialiśmy wszędzie, a tym samym i wylotki leciały wszędzie 8) Teraz 3 pola i kombinuj człowieku z tą tona badyla i wypadajek :sleepy:
    xD jedno pole i 3 rodzaje wylotek, każda z czego innego :p 8) I falami siej, stawiaj drzewka i potem zagrody i tak w kółko xD:cry:xD

    a brrr.:oops: Chociaż BP zdolne do wszystkiego 8) :pJeszcze każdy badyl z innym czasem i skacz sobie jak pchełka po mapie xD:cry:xD
     
    gosiagosia60, agucha31 oraz cyfrzakk lubią to.
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    czyli miałam rację i było o wiele łatwiej i szybciej zdecydowanie :sleepy:
    samo sianie bez wypadajek , to by było za łatwe :pxDxDxDxDxD
    ale było juz tak kiedys ,a może podobnie do tego co mówisz ,ze event na farmie był , inny na wyspie , do tego pełnia , BB z hodowlanym i jeszcze G&T dali - pomieszanie z poplątaniem było xD
     
    gosiagosia60, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD pamiętam, biegałam na oślep po polach co chwila i sprawdzałam, czy coś gdzieś nie urosło akurat xD Brakowało tylko wtedy eventu na polu specjalnej troski i nublonów do kompletu. No ewentualnie jeszcze owocowego targu i Nagniota xD:cry:xD
    No to pełnia skończona

    [​IMG]

    taraz zapasy robię póki bonus jeszcze działa ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2019
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Na pełni skończyłam wszystkie misje :) kilka ze spółdzielni ubyło
     
    gosiagosia60, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Lewa strona skończona...Do skończenia prawej przy mojej sredniej zostało jeszcze 28 gierek. Tylko sadza mnie trzyma przed skończeniem:cry: