blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no niestety po lewej 145. Po prawej jak by się grało cały czas tymi gierkami po 105 i miało maks za każdym razem to też 145 wychodzi :cry::oops: Z tymi darmowymi to 1600 badyla mniej, ale i tak ogrom:sleepy:
     
    gosiagosia60 i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    mam nadzieje ze Zosia nie bedzie zła na mnie ale cos ukradłam od Eli zobacz :cry:
     
    gosiagosia60, -norbijas- oraz Marrylan lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie mam szans na zrobienie w całosci tego eventu bo mam problem ze spostrzegawczością..A poza tym takie ilości badyla biorąc pod uwagę fakt,że koło mnie nie kocha -czarno to widzę.
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W poprzednim evencie o tej samej mechanice wszystkie gry robiłam na tych różnicach między obrazkami ,one szły mi najlepiej , ale jak pomyślę o tych tysiącach roślin do wysiania to już mnie mdli . Zbyt dużo ich trzeba .
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Niestety, tym razem przesadzili i to dobitnie. nie mam zamiaru siedzieć z zegarkiem w reku bo nawet nie mam takiej możliwości. całości na pewno nie zrobie ale choc pnącze bede sie starała zdobyć
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nawet do pnącza ciężko będzie dojść .
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak, to fakt, noo ale juz bardziej realne niz zrobienie całości
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ech :cry: no właśnie dniówki i nocki z zegarkiem w ręku jak by się chciało tylko z CMJ. Nierealne, bez dopalaczy bonusowch nie ma szans. :sleepy:

    Przegięli, pnącze zgarnę bo konkretne, a potem zobaczę ile się z dynią uda zrobić. 8) Grunt, żeby chmurkę złapać. Tych różnic nie robiłam jeszcze, muszę obczaić, może będzie lepiej szło niż szukanie ukrytych :p;)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    :( Ciekawe gdzie BP w ten sposób zmierza
    Też właśnie walcze o pnącze, dalej ile bedzie tyle bedzie nie mam zamiaru koszyków kupować ani innych wspomagaczy
     
    Sookie, gosiagosia60 oraz Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    w żadną dobrą stronę :sleepy:

    Dokładnie, pnącze da się zgarnąć a dalej co będzie to będzie :) Trzymamy się i nie damy się;)

    [​IMG]
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Musiałaś tak bez ostrzeżenia? Właśnie cola wylądowała nie tam gdzie trzeba :cry::cry:
     
    gosiagosia60 i Marrylan lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na koteczka? :eek:
     
    gosiagosia60, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Koteczek śpi obok ale tylko spojrzał o co chodzi, bo troszkę sie zakrztusiłam :cry:
     
    gosiagosia60 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no już czyszczę, już

    https://img18.dmty.pl//uploads/201904/1556113828_I0Ehbd.mp4

    :p;)

    uff koteczka ominęło na szczęście i obejdzie się bez kąpieli :);)
     
    gosiagosia60 i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj toz to nawet nie wiedziałam że tyle tego tam, hmm no ale zaraz, zaraz, myslałam że kicia było obok a co on tam robił? xDxDxD
    wiesz ja już sama nie wiem gdzie on był -.-:cry:
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD czaił się w ukryciu, żeby myszkę zaatakować znienacka :p;)

    [​IMG] :p
    xD szybki niczym błyskawica, leży obok a za sekundę w klawiaturze ;)
     
    gosiagosia60 i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmm dlatego mam bezprzewodową bo wcześniej bardzo mu kabelek smakował :)
    No , to że szybki to od dawna wiedziałam, ale żeby tam wchodził, to jeszcze nie :p :)
     
    gosiagosia60 i Marrylan lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Miałam zamiar odpuścić ten farmowy event ale posiałam wczoraj hortensję,to zobaczę co mi się uda zdziałać.Tyle,że nie mam zamiaru z zegarkiem w ręku siedzieć na farmie-oczywiście też niczego kupować nie będę...-.- Poszaleli chyba w tym BP...:wuerg:
     
    agucha31, Sookie oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xD Spryciula :);) To dlatego kicia tak czai, bezprzewodowa trudniej dorwać i trzeba lepsza kryjówkę :p

    kicia jest jak ninja :D potrafi wszędzie po cichu wejść ;)

    Zdecydowanie za dużo szaleju się najedli czy inne tabsy przedawkowali 8) Gosia pnącze zgarnij, a potem to już co wpadnie ;) mam posiane na leśnej długorosnące, na pozostałych ciut krótsze bo późno posiałam. Zobaczymy jak będą wylotki leciały. Przy tej tonie zielska jaką trzeba wysiać nie bardzo jak jest coś dłuższego na nie posiać.


    [​IMG]
     
    agucha31 i gosiagosia60 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Spróbuję o pnącze zawalczyć ale to i tak tony zielska trzeba....:wuerg:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.