blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak tylko te 10 000 to 15 razy można wykorzystać, potem już "tylko" 125x poziom. Aż dziw bierze, że nie ma opcji wielokrotnego zakupu 8)
    Pnącze nie głupie, ale jak się wcześniej nie kupowało tych mega promocyjnych pakietów, to trzeba stówę wywalić...
    osobiście mam tylko tego dynio-ducha, bo reszta mnie jakoś nie zachęciła...


    Bry w rozterce.
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja też nie mam kompletu itemów, może 1 mam z tego pakietu.

    Co do oryskiwacza, mimo, że 15 razy do zbioru to na i tak sporo PD wpadnie. Na moich obecnych poziomach będzie to łącznie:
    328 500 00PD lub 708 000 00TPD. Powyżej 200 poziomu na farmie już takie ilości PD chcą, że taka sumka na wagę złota
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    To fakt, jak się doda wszystkie pnącza,jaja i dopalacze wychodzi całkiem przyjemna sumka.
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To co podałam to bez uwzględnienia jaj, pnącz.....mimo wszystko w tej grze chyba nie ma jeszcze takiej rzeczy żeby z 1 przedmiotu taka ilość PD/TPD była...Zazwyczaj tyle wpada z całej łąki albo i nie. Zależy kto na co się nastawia..
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam wszystkie /oprócz opryskiwacza/ bo kupowałam po 1 jak wchodziły ale ten misiek w pasku siedzi nie wykorzystany :p Postawię niech się wyzeruje. Pnącze niezłe, ale i tak BP dało okrojoną wersję bo niektóre poprzednie z tych pakietowych 75% dawały. Opryskiwacz też niczego sobie trochę pd wpadnie i ziarnko do ziarnka :p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2019
  6. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    No fakt, coś mi się pomieszało i zobaczyłam o jedno zero więcej niż powinnam :p. U mnie na farmie wyjdzie 33 900 000. Plus jest taki, że item zbieram kiedy chcę, a nie zostaje mi to narzucone z góry, jak jeszcze dodamy do tego jaja i inne % to wyjdzie całkiem miło :inlove:.
    Tylko z tym pnączem mam zgrzyt.
    Ten co dawał 75% to był z pakietu Gwiazda farmy, cena była niezła i można było postawić co się chce, a i dokładali jeszcze do tego biedronkę albo jakiś item (już nie pamiętam dokładnie, wiem, że kilka takich pakietów było).
    a rzędy Bonanza czy Eldorada dają po 50%.
    Gdyby tak znowu zaserwowali jakieś 2w1, albo 3w1 to bym się pewnie skusiła, a tak to się jeszcze mocno zastanowię:p.
    Ale temu opryskiwaczowi to się chyba nie oprę :music:

    Edit:
    Dopatrzyłam się jeszcze rzędu Arkadia, tam faktycznie jest 75% ale za to co 48h, co by za lekko nie było ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2019
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Była jeszcze arkadia ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    ale 50% też kusi :p;)
    No takie pakiety w pakiecie to by może prędzej skusiły jak ktoś nie ma większości albo wcale. Opryskiwacz na pewno kupię no nad dyńką jeszcze się zastanawiam bo +2 przez dobrą chwilę do odpalenia kiedy się chcę. Ale jeszcze mocno pomyślę ;)
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ta Arkadię to dopiero po dobrej chwili znalazłam :) dyni jeszcze nie wykorzystałam, odpalam ją tylko w uzasadnionych przypadkach :p w każdym razie jest nad czym myśleć :)
     
    Kasialka, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Agata policz sobie jeszcze ;):)
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Coś w pasku się poprzestawiało
    [​IMG]
    Ta koparka u góry to:
    [​IMG]
     
    agucha31, Marrylan oraz -norbijas- lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    o widzisz, trzeba było krzyczeć wcześniej to bym kicie podrzuciła :)
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Księciunio rumaka zmienił po prostu :pxD Gratki :)

    I dzisiejszo świątecznie



    [​IMG]
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Czemu?
    Dzięki. Koło też się popsuło, bo mam koparki, i rzeczy, których tam nie powinno być:p
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Właśnie nie pomyślałam, teraz już wracają, ale jeszcze nie wiem jak poszło :p Następnym razem kicię rezerwuję. Jak nie popędzi z młodym do mety to dywersje zrobi i poleci w drugą stronę konkurencja za nim a młody prosto do mety :pxD;)
     
    agucha31 lubi to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie za duzo mln pd z itemu;):)
    32,85 mln pd a nie 320,85 mln pd
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie

    Mam 219 poziom
    10 000 x 219= 2 190 000
    Mnożąc to przez te 15 to wychodzi 32 850 000, czyli tyle ile napisałam. Tylko inaczej podzieliłam liczby. Ilość cyfer tak czy inaczej się zgadza.
     
    agucha31 lubi to.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak wpisalas....
    328 500 00PD lub 708 000 00TPD
    ja to odczytalem jak napisalem;)
    ale to bez znaczenia..item i tak jest dobry,,,
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No pierwsze co to jego mina przy wejściu do domu zdradzi wszystko czy poszło żle czy dobrze :)
     
    Marrylan lubi to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Norbi ale spójrz na ilość cyfer, gdyby było 328 mln to na końcu musiało by być jeszcze 1 zero. Kwestia złego rozłożenia liczb.
     
    agucha31 lubi to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no tak...wszystkiemu winne zero a raczej dwa...;)