blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Całkiem ciekawe aranże, jednak momenty, w których facio robi wydzier, to zdecydowanie nie moje klimaty.
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    fakt robi to bardziej metalowo...ale ja lubie takie klimaty:)
    z kobiecych glosow to lubie tego posluchac....


     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nightwish tak.
    Podoba mi się ich połączenie metalu z operowym wokalem.
    A "Sleeping Sun" to mnie rozkleja - lubię.
    No i tekst:
    Śpiące słońce

    Słońce cicho śpi,
    Raz na stulecie,
    Tęskne oceany spokojne i czerwone
    Gorliwe pieszczoty dobiegły końca

    Dla mych snów mam swe życie,
    Dla marzeń rezerwuję noce.
    Prawdą jest że na końcu czasu,
    Utrata wiary to przestępstwo.

    Pragnę by ta noc
    Trwała całe życie
    Ciemność wokół mnie,
    Brzegi słonecznego oceanu,
    Oh, jak bardzo marzę by zajść wraz ze słońcem.
    Śpiąc,
    Szlochając,
    Wraz z Tobą.

    Żal ma serce ludzkie,
    Od mojego Boga odejdzie,
    Mógłbym żeglować przed tysiącami księżyców,
    Nigdy nie znajdując celu.

    222 dni światła,
    Będzie pożądanych przez noc,
    Chwila dla sztuki poety,
    Zanim nie pozostanie nic do powiedzenia.

    Pragnę by ta noc
    Trwała całe życie
    Ciemność wokół mnie,
    Brzegi słonecznego oceanu,
    Oh, jak bardzo marzę by zajść wraz ze słońcem.
    Śpiąc,
    Szlochając,
    Wraz z Tobą.

    Pragnę by ta noc
    Trwała całe życie
    Ciemność wokół mnie,
    Brzegi słonecznego oceanu,
    Oh, jak bardzo marzę by zajść wraz ze słońcem.
    Śpiąc,
    Szlochając,
    Wraz z Tobą.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    potezny jest kawalek angels fall first i to w kazdej warstwie...;)...czyli anioly upadaja pierwsze....
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Czyli jeszcze 2 lata zmieniania przed nami 8) Za bardzo nie przepadam, bo zawsze mi to coś namiesza albo ogólnie rozreguluje i trzeba się przestawiać. Ale jeszcze musimy poczekać na stały :)

    Za to młody ma 1h krótsze urodziny :p Zajumali a po rekompensatę to do mnie przyjdzie i gdzie tu sprawiedliwość:cry:xD:p;)


    Chłopaki dzięki za fajne kawałki :music::music::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2019
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa co najlepsze to każdy kraj ma wybrac sam czy zostanie przy letnim czy przy zimowym, czyli w nas może zostać np letni a w innym kraju zimowy :)
    Oj no a przez te kilka lat to troszke godz sie zebrało to jak juz sie zgłosi po rekompensatę to nie bedzie mała :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i u siebie będziesz np. letnia a pojedziesz na wycieczkę i już będziesz zimowa :pxD Chyba wolałabym letni :)

    Okrągła 10-szka tanio nie będzie. Dobrze, że ciułałam ;)

     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    nad tym właśnie najwięcej ludzi sie głowi jak to bedzie niby tylko godz ale jednak
    Oj gorzej jak i tak bedzie mało :) wiesz teraz wymogi młodzieży coraz to większe
     
    Marrylan lubi to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ciekawe jak sobie z tym radzili przed stu laty, przed wprowadzeniem zmiany czasu.;)
     
    Marrylan, ania12355 oraz agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wtedy właśnie tej zmiany nie było ani u nas ani u sąsiadów a teraz np my zostaniemy na letnim a obok sąsiedzi zimowym Wiem no niby i tak mamy różne strefy czasowe ale tu tak troszke dziwnie brzmi ze mamy sie zdecydować jedni zostaną przy tym letnim inni zimowym
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    zanim strefy czasowe i zmiana czasu weszły było nierówne oświetlenie :p o 18-stej jedni mieli jak w południe, inni ciemno jak w środku nocy a jeszcze inni poranek :p;)

    uff skończyło się na grze do xboxa i 4 kartonikach wypełnionych ciastoliną w których schowane są figurki kotów i trzeba je z tego ciasta wydobyć xD jeszcze mi na waciki zostało xD
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale ten event wyjątkowo nie idzie, torebki nie lecą, nawet w połowie nie jestem:cry::cry::cry:
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eeee to nie jest tak zle. A później odsetek nie bedzie i kolejnej listy o której teraz powie ze całkiem zapomniał? :)
    Ja niby jestem w połowie ale event masakra. Jednym słowem przegięcie :cry:
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie. Jak by nie jaśki to cienko by było :sleepy: Za duża dysproporcja miedzy torebkami a nasionami. no trzeba ich trochę mniej ale trochę za bardzo ten kurek przykręcony 8) 48 gierkę mam, widzę koniec ale trzeba się bardzo nagimnastykować :sleepy:

    na szczęście nie :p:) Lista rekompensat zamknięta już zresztą klucz w stodole pomiędzy kilkuset tyś ziarenkami pszenicy, nie ma opcji żeby go wykopać :pxD Ale zadowolony, bo jakieś 2 unikaty mu się w tych kotach trafiły :D
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja żeby norme wyrobić nadrobiła troszkę w oazach ale gdyby nie to , to marnie bym widziała to pnącze
    A no to jak szczęśliwy to juz nie powinno byc dopiski do listy :) no choć wiesz, zawsze tych unikatów moze być więcej :p
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :p o tak tych kocich unikatów to on by przygarnął jeszcze.. no mniej więcej tyle ile wylotek trzeba w obecnym evencie :p xD Co prawda jest ich tylko kilka.. ale w tej serii kartoników, która jest 2-gą. I na pewno ciąg dalszy nastąpi :pxD

    O, ja o oazach zapomniałam całkiem. Zupełnie pominęłam BB teraz. Po zbiorach majeranku 4 gierki. Zostało 8. Jutro rano jak dobrze pójdzie może bedzie koniec a jak nie to wieczorem. Juta posiana i zobaczymy rano. ;)
     
    agucha31 i -norbijas- lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No najpierw unikaty a później dobrze miec wszystko razy 2 do pary xDxD;)
    Ja jak skończę to na sam styk, przegieli przy tym evencie >:(
     
    Marrylan lubi to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    O oazach nie zapomniałam. Myslałam,że uda się zrobić pandę cyrkową
    , ale jak nie trzeba to skoczy i mam karatekę.
     
    -MarekW-, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:p o tak, no bo one takie samotne i smutne w pojedynkę, bliźniak by się przydał do towarzystwa :pxD

    Przegięli grubo :sleepy: Aguś trzymam kciuki, uda się :)

    Tak, znam tą złośliwość. Kiedyś kozę cukrową chciałam, bo mi brakowało do różowej zagrody i fiku miku twardziele skoczyły i wyszła zrzęda :cry: Najwyżej sprzedasz, ona chyba ma dobrą cenę na targu ;)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak przeważnie bywa
    No a później nie zaszkodzi jakby 3 był bo wtedy dla kolegi na wymiane sie przyda xDxD;)
    Jeszcze jestem tej pozytywnej myśli