blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dziś nie możemy zapomnieć o takiej pandzie
    Też mi został fioletowy koleś :p Badyla zabrakło będzie za 2h. A potem zobaczę czy będę robić do końca Trzeba by jeszcze z 5 tyś badyla i konewek trochę. Konewki może by się uzbierały tak mimochodem, ale badyla mi się już nie chce siać :cry:

    Dziś nie możemy zapomnieć o takiej pandzie :p

    [​IMG]
     
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bardzo mi przykro, że moją odpowiedź uznałaś Sookie za jak zwykle żadną ... ale trudno przewidzieć ile razy trzeba będzie kupić skrzynki i za jaką kwotę, żeby wyliczyć koszt itemu (x1000), którego jeszcze w grze nie ma i nie ma żadnej gwarancji, ze takowy w ogóle będzie.
    Jeżeli oczekujesz precyzyjnej odpowiedzi, to można rozmawiać o tych dotychczasowych, czyli muchołapkach i w tym przypadku z moich doświadczeń wynika, że trzeba przeznaczyć około 4,5 - 5 zł na zdobycie jednej sztuki.
    Z parasolkami sprawa wygląda już zupełnie inaczej, bo można było ją zdobyć za 5 zł i można było nie zdobyć za 50 zł. Dlatego w tym przypadku uśrednianie kwoty będzie bardzo nieprecyzyjne.

    Norbi ... bardzo precyzyjnie wyliczyłeś, że gracz z 250 poziomu, będzie zdobywał każdego dnia 2,65 mld PD więcej, tylko zapomniałeś o tym napisać. Doszedłeś do słusznego wniosku, że mimo zwiększającej się każdego dnia przewagi, oboje znajdą się kiedyś na jednym poziomie. Z pewnością zdajesz sobie również sprawę z faktu, że Krzysztof (poziom 1) i Renatka (poziom 118) mają do siebie bliżej, niż Kazik (poziom 219 i Sylwia (poziom 220) ... bo nie poziom tu ma znaczenie, tylko różnica w PD, która ich dzieli.

    Dlatego to pozorne zbliżenie nie powinno Kazia zmylić, a tym bardziej satysfakcjonować ... tylko powinien się wziąć chłop do roboty i powalczyć o względy uroczej Sylwuni ... w innym przypadku - kosz.
    Wrzucam tych kilka cyferek, ponieważ Twoje wyliczenia skrzętnie ukrywają fakt, że każdego dnia dystans zwiększa się o miliardy ... o takie miliardy, których nadrobić się nie da.
     
    agucha31 i Miśkowo lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobra to wysiałam roślinkę, nie sieje dalej, nie chce mi się żeby wszystko w całości zrobić.


    Wystarczy rząd i komplet itemów
    Bry:)
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marku o niczym nie zapomnialem...ta roznica 2,65 mld pd bedzie sie codziennie zmniejszac z uwagi na mniejsze roznice poziomowe to po pierwsze a po drugie ten niby slabszy gracz bedzie mial wiecej pnacz mnoznikowych typu 220..250pd x lvl.. na ,ktore gracz z wyzszego poziomu nawet nie spojrzal bo coz mu one mogly dawac jak ma na farmie non stop najlepsze petardy....i je trzeba rowniez uwzglednic w dobowym przyroscie pd
    a coz stoi na przeszkodzie by bp za rok czy dwa przewartosciowalo te pnacza? urealniajac je do faktycznych potrzeb graczy odnosnie pd,,zwiekszajac je z automatu o np 1000 x lvl....
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2019
    magdalena lubi to.
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To znaczy - czekamy spokojnie w przyczajce, zdobywamy rzędy, itemy bonusowe oraz inne dopalacze, robimy eventy, nie wyrzucamy pieniędzy na jakieś muchomory i muchołapki ... a potem szast prast, hokus pokus, stawiamy itemy x 1000 i zmierzamy na 300, patrząc jak wszystko i wszyscy zostają w tyle.
    Kapuję.
    Chtry plan, podoba mi się ta teoria.
    OK ... to Ty po swojemu, ja po swojemu i jedziemy.
     
    -norbijas- lubi to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest jeden szkopul....mnie 300 nie interesuje:)
    chcialem tylko Wam pokazac,ze mozna sporo kaski zaoszczedzic a efekt koncowy bedzie bardzo zblizony do tych pedzacych non stop...
     
    magdalena lubi to.
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Wcześniej nie mogłeś pokazać ?
    Wiesz ile bym zaoszczędził ?
    Ohohoooo ... a może i więcej ... :sleepy:

    Edycja:

    OK Norbi, wydaje mi się, że już wystarczająco nadwyrężyliśmy cierpliwość użytkowników tego miejsca. Pozwól proszę, że zakończę ten temat
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2019
    -norbijas- lubi to.
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Panowie pozwolicie ,że wtrącę swoje 3 grosze do Waszej dysputy?
    Z pnącz mnożnikowych np 250x, to nie taki znowu przyrost PD na dobę.
    Większe znaczenie pnącz, które mają wpływ na itemy, tzn te %
    Do tego jajeczka i mocne itemy mnożnikowe.
    Pochwalę się , mam jedna parasolkę... droga byłaxD
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    wprawdzie ja nie Marek ,ale zaciekawiło mnie zdanie ,że gracz z wyższego poziomu , goniąc za PD nie robi eventów i nie zdobywa pnącz ,bo go nie interesują , skąd taki wniosek u Ciebie ?
    eventy są ostatnio dośc wymagające pod względem siania ,ale przy dobrej organizacji i pewnych zasobach (czyt. sn i zośka ) oraz szcześciu na kole ,można je zrobić w jeden lub dwa dni czyli niewiele stracić PD i dużo zyskać na przyszłośc :)
     
    agucha31, Marrylan oraz -MarekW- lubią to.
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To ja też się pochwalę ... ja też mam jedną, ale za to w centralnym punkcie postawiona :)
    Też niestety tania nie była ...
     
    aweva55, Marrylan oraz ania12355 lubią to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rozmawialismy o dwoch teoretycznych farmach,,ta wyzsza jest cala w itemach i odpuszcza eventy z rzedami mnoznikowymi..reszte czyli pnacza % ev gdzie itemy % robi....
    dla takiej farmy te pierwsze pnacza sa nie atrakcyjne....
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi każdy gra tak jak lubi. Ja gram i nic nie liczę, nic nie notuję , nic nie pamiętam co było... i gra mnie bawi.
    I dobrze mi z tym. Pd mnie nigdy specjalnie nie interesowało, a jakoś się kręci.
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Marku nie zadna tylko zawila.
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    dobrze ,że teoretycznych :)
    czyli mamy farmę gracza z niższym poziomem , który robi wszystko jak leci i gracza z wysokim , który postawił na zdobywanie PD i robi wybiórczo
    teraz pogadajmy o szansach ukończenia eventu i zdobycia pnącza mnożnikowego u obu graczy
    często bywasz w wątkach eventowych i czytasz graczy , są tam farmerzy z całkiem wysokim poziomem ,czesto ponad 200 lub ciut mniej ,którzy mają problemy z ukończeniem eventów ostatnio nam proponowanych ,albo mało roslinki ,albo mało wypadajek ,albo losowośc niesprawiedliwa , problemów tak wiele ,jak wielu jest graczy
    powiedz mi teraz jakie szanse ma gracz z niskim poziomem na ukończenie eventu i zdobycie pnącza mnożnikowego , którego nie może skończyć gracz z całkiem wysokim poziomem
    trzeba wziąć pod uwagę również zasobnośc farmy w dopalacze i co najważniejsze , doświadczenie gracza
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam podobnie :) Nie przeliczam, pnącza odpalam hurtem raz rano i dobrze mi jest tak jak jest, liczenie to zupełnie nie moja bajka, ale lubię patrzeć jak się choć odrobinę pasek rusza :p I taka gra mnie cieszy i daje trochę frajdy ;)
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wbrew pozorom farma z wyzszego poziomu moze byc gorzej przygotowana do takich eventow....a przyczyny takiego stanu rzeczy moga wynikac z wielu czynnikow...o ktorych na podstawie postu w stylu...robilem(am) ale nie zdazylem(am)....ciezko cokolwiek powiedziec....
     
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Raz dziennie pnącze zbierasz Bernadko ?
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    super podejscie...luz z efektami:)
    tak trzymaj;):)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jak sobie tak patrze na TOP10 i graczy tam widniejących , to te PD robią wrażenie ,ale jak sobie ustawie tę strzałkę na SG to tam dopiero oczopląsu można dostać od ilości cyferek i nie zgadzam sie z tym ,że farma gracza z wyższym poziomem jest gorzej przygotowana , bo z taką ilością SG kupić można wszystko i dochodzi jeszcze czynnik zasobności portfela , skoro ma farmę wyposażoną w najlepsze itemy w ilości porażającej zwykłego siewcę sałaty to chyba sporo na nie wydał , więc skończenie każdego eventu posługując sie tą samą metodą czyli kupnem koszyka czy innej proponowanej rzeczy jest tylko kwestią decyzji :)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tak rano i potem już tam nie wchodzę do następnego rana. Wyjątki się zdarzały jak kwiatki siałam do misji wtedy kwiatowe pnącze pilnowałam, no i jeszcze jak nie miałam krokusa uszlachetnionego to kasztanek był pilnowany;)