blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie widziałem jeszcze w życiu takiego konkursu i to zakończenie.

    Bosko, jak nie kochać śniegu i wiatruxD.


    Prawdziwi miszczowie, wiwat.


    Bry w szoku.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Oczy przecierałam dobrą chwilę o_Oo_O:inlove::inlove::inlove::D Mega konkurs :D Chłopaki mają ukrytą mooooc :inlove: Wiwat i brawa wielkie :D:D

    Powitać Doktorka :) A mówiłam, że parka będzie :DxD :D

    to na pewno strzyżyk był :pxDxD
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Mamy to :inlove::inlove::inlove:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mamy i to jak :inlove: A jutro ta właściwa dekoracja medalowa o 19.00 no i konkurs mieszany:D
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Beniu patrzyłam i .....nie dowierzałam co się dzieje,po drużynówce powiedziałam,ze musi być medal ale po pierwszej turze minę miałam nietęgą 8) a chłopaki jednak pokazali klasę i stwierdzenie,ze trzeba walczyć do końca w ich przypadku się sprawdziło :),czekam na te skoki mieszane,jestem bardzo ciekawa tego konkursu i jak zwykle bedę mocno trzymać kciuki :inlove:

    eventy oba robie powoli i tylko na czesci wyspy i farmy,czy uda mi sie zrobić do konca zobaczymy ;)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Po pierwszej turze to, co się wydarzyło potem, wydawało się tak niemożliwe, że wydawało się, że wszystko stracone, szanse przekreślone... a jednak chłopaki zrobili swoje :inlove: warunki były ciężkie, tym bardziej szacun :) I słowa Piotrka po I serii "Zobaczycie, Dawid to jeszcze wygra a Kamil jeszcze będzie drugi" xD no prorok jakiś czy co? xD:D Mieszany mnie też bardzo ciekawi, pań w akcji jeszcze nie widziałam :) Będzie ciekawie :)

    Zielsko rośnie prawie wszędzie, leśna tylko odpoczywa. Kupki już u mnie na targu zaczyna brakować xD

    Sposób na szybki obiad :p

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2019
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Co sie dzieje z Ryskiem?
    Termometr leci w dół...

    Ja zaczęłam czytać książkę...skok,książka,skok,książka,skok.Nie wierzyłam,ze coś TAKIEGO może sie wydarzyć.Po skoku Kamila przerwałam czytanie.
    Po skoku Kobayashi siedziałam i sie gapiłam...zero radości,okrzyków,oklasków i trwalo to dobra chwile.Ciary na ciele.Nie mogłam uwierzyć.
    Panowie...czapki z głów:inlove::inlove::inlove:
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pewnie na hamaku lezy :p
    Beniu podaj cos konkretnego ;)głodna jestem :)

    jak tam królowa sie sprawuje :D

    dobry wieczór albo dzień dobry :D
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Czyli dziś mogę mieć artystyczny nieład w pokoju i nie muszę sprzątać :inlove::inlove:xD



    [​IMG]
    Danusiu mówisz i masz :D:D

    [​IMG]

    Po staropolsku trochę bo dzień staroci i trzeba poświętować :DxD Sama głodna jestem i porywam jeden bocheneczek :p

    Królowa nawet daje radę, sp wpadło, talary i innych fantów trochę nie jest źle :D Właśnie muszę wyśmigać 8 koszyczków xD
    Dziś już ma full /pełny/ poziom nawet wbił. Może się pojawi jak go real puści :D
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    po pierwszej turze poszłam na balkon zapalić i stwierdziłąm jak mogą byc przeprowadzone zawody w taka pogode a kiedy skakała ostatnia dziesiatka to stałam przed ekranem telewizora i krzyczałam juz dość,juz dość i ....patrzyłąm na te krotsze skoki zawodników a po skoku Kobayashi to cieszyłam się jak dziecko :).Dzisiaj oglądamy konkurs mieszany i wręczanie medali naszym chłopakom :inlove:.

    A teraz mam pytanie robicie misje na Baśce czy kręcicie koszyki w młynie? bo ja na początek robie misje,nie wiem czy to sie opłaca 8)
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no tak to idzie tyle żarła :Da picia ile :Dno to świetujemy na cześć Buni :Dukreciłam 7 koszyków lece moze coś sypnie ciekawego

    sama nie wiem czy robic misje czy do Buni latać :p
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pogoda naszym chłopakom niestraszna :inlove: Ale nerwy były na postronkach ;) Mieszany na pewno będzie ciekawy :D Czy panie dadzą radę panom? :D

    :D:D My poświętujemy a Bunia niech sypie :inlove::D Co najmniej podobnymi ilościami :p;)

    Zanim wogólę zajarzyłam misję to ukręciłam koszyki xD:cry: Teraz chyba misję zrobię najpierw wychodzi tam mniej zielska i wylotek na koszyczek :)
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Rysiek przesyla pozdrowienia:)
    Real pochłoną czas ale...ogranie i wróci

    A wczoraj Michał Haratyk rozpoczął złotym medalem w pchnięciu kulą HME w Glasgow:inlove:

    [​IMG]

    Piekny byl wczorajszy dzień dla polskiego sportu:inlove:
    Czekam na kolejne piękne wyniki,medale i sportowe emocje:D
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Już ja go... wymiziam za te jego kitki jak dorwę :p:D;) Tak myślałam, że go real wciągnął ;) To czekamy i pozdrawiamy Rysia ciepło :)

    Oj tak :inlove: wczoraj był złoto-srebrny piękny sportowy dzień :D Dziś też mamy kilka szans :D Też będzie pięknie :D Zaciskam kciuki i mam nadzieję na cudowne emocje :D

    Moje koło też się już wczuwa :p

    [​IMG]
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mnie różowości na kole omijaja szerokim łukiem,nawet ostatnio nie chce wpaść żaden bonus za to chetnie lecą żółte zagrody,heheheh :)
    ja zaczełam robić misje na poczatek srebrne bo tam najwiecej koszykow jest :)

    czekam dzisiaj z utesknieniem na konkurs mieszany,mam nadzieje,ze dziweczyny dadzą rade i może ....,LA tez mam nadzieje,ze sypną sie medale dla naszych :)
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    ale śliczności…. :)
    chociaż różowego koloru w realu to nie lubię, ale ekonomia każe zbierać różowe zagrody i warsztaty

    u mnie z zielonych wejściówek się trafiają ale jakieś takie bardziej podstawowe

    miłego weekendu :)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a widzisz Beniu to samo zrobiłam :pno nic za gapowe sie płaci :)
    wiatraczek cie bardzo lubi :Da mnie nie kofa :eek:gratulki Beniu :inlove:

    również pozdrawiam Rysia
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczyny :) Bonus % nie chciał wpaść /chociaż pokazało się ich kilka/ tylko +1 do zbiorów wyskoczyło, za to różem wiatraczek sypnął :)

    :p:D czasami coś umknie zwłaszcza, a że już staroć jestem to i refleks nie ten :p:D;) Nic to, damy radę :)

    też tak poleciałam :) najpierw sreberka potem złotka będą i diamenty na koniec. Srebro się śmignie to potem już z górki :)

    zerkam, biegi przez płotki zaraz powinny byś z naszymi paniami a o 14 dekoracja Michała :) Niech się krążki złote srebrne brązowe sypią dla naszych :D
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    o_Ooooo w mordę....ale okazy trafiasz:inlove:

    Moj tez jakis mało rozgarniety;)
    Rzuca popierdulki a jak już coś fajnego sie pokaże to i tak omija:cry:Czasami mam wrażenie,ze zamiast strzałki widzę środkowy palec:p
    Postuluje zeby koło Beni bylo przechodne...co 5 dni u kogoś innego;)
    PS.Kiedy na kole pojawia sie mucholapki?;)Nie mam żadnej to może bym sobie jedna na pol roku wykręciłaxD
    Na serenady i żabich zbawców tez bym sie nie pogniewała:p

    A tak serio to kolo pozostało mocno w tyle w stosunku do rozwoju gry.
    Juz najwyższa pora zdjąć z niego badziew i położyć nagrody które nadążałyby za rozwojem i tempem gry
    Chlebek owsiany,dzem agrestowy,mandragora,żółte zagrody itp jak wykrece to...:wuerg:
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dzięki Marzenka :inlove:

    :D:D:D A bierzcie, przynajmniej będzie miało co robić :p Tylko mu kółka dorobię, o coś jak w tym

    [​IMG]

    żeby łatwiej mogło przechodzić xD Jeszcze pana dorzucę, żeby kręcił :p

    [​IMG] :D

    Klucz do bramy pan ma w kieszeni ;)
    petardy na kole :inlove::music::music: nie obraziła bym się :p W sumie dawno żadnego itemu /oprócz tych wiadomych kucyków i spółki/ nie było, takich żeby na co dzień na kole były. Ostatnio chyba kot podwórkowy i potem nic.

    Nagrody są w tyle zdecydowanie, coś nowszego z rzemiosła zamiast żółtych i staroci by się przydało.