blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Co do klikania to klikam, klikam..... do upadłegoxD
    Sprzedaż tych ewentowych na moim targu mnie wykończy.
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Każdy ma swój próg wytrzymałości. Dla jednych 8000 kliknięć to mało, inni przy 80 mówią pas.
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    U mnie ceny już od 100 tyś w górę o_O I dopiero teraz coś zaczyna wisieć :p

    [​IMG]



    :p Czyli nie moja wina że się taktownie do pracy spóźniłam, świętowałam :pxD:)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2019
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)


    No to zaczynamy sianie tych nasion, misja wyspowa prawie ukończona. Ulepszenia i item wyciągnięty. Zostało 6 zadanie diamentowe, mam 16/45 już raczej wypadajek nie uzbieram do 14, ale to co najważniejsze jest:)


    Roślinki można kupic do tajemnic, gorzej z wypadajkami i gierkami. No słabo lecą...
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Słoninkę skończyłam ładnie z drzewek leciała. Niewiele Ci brakuje, ale item i ulepszenia wyciągnęłaś i czyli to co najlepsze jest :)

    Jeszcze czekam bo posiane na polach zbiorę jak przyjdę do domu, /w pracy kociołek/ parę szklarni ukręce i będzie sianie eventówki tura 2. Na targu ceny poleciały w kosmos więc jak będzie nad stan to handel :p

    Widzę Nagniot wraca ze skrzynkami i muchołapką :p

    Atrakcyjny zakup skrzyń
     
    agucha31, aweva55 oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Skończyłabym misję, gdybym pierwszego dnia misji wszystkiego rano nie zebrała (zapomniałam o niej) i na 1 polu miałam pola. Dopiero 2 dnia przemeblowanie zrobiłam.
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja sobie też wtedy drzewka zebrałam xD:cry: a potem jeszcze konsterna po 14-stej że z farmy słoninka nie leci xD:cry:xD Za dużo było na raz xD Ale na szczęście drzewka 12 h były skrócone papugą i zbiór był jeden a potem już leciało.

    Niedawno sobie plułam w brodę, że zablokowałam karty a one pod pufą były.... W piątek szwagier był w Krakowie i stamtąd miał następnego dnia do pracy na wiertnię pod Piłę jechać. Poszedł z dwoma kolegami do jakiegoś klubu z dyskoteką na piwo.... No i czegoś mu dosypali i ukradli nowego iphona i kartę. Koledzy podobno wcześniej poszli ale on nic nie pamięta. Karta bez limitu na zbliżenie /bo sobie go zlikwidował/ i z 3000 limitu dziennych transakcji 2600 zdążyli wyczyścić resztę siostra przelała na dobry zysk. Ech. A w nocy musiał kawał drogi do roboty jechać. Na szczęście jakoś dojechał i już jest ok ale stres był i straty. Najważniejsze, że jemu nic nie jest.
     
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To mamy nową petardę
    Parasolka w kropki
    [​IMG]
    1 pole
    140 PD/TPD x poziom Farmy/Wyspy co 22 h

    Czapetke już mam na całość, teraz rozsiewam dolinną róże, na koniec zostanie kolczasty. Potem lewa strona zostanie, ale ją już chyba sobie odpuszczę, chyba, że na sprzedaż będę już siała. No, ale nie wiem czy mi się chce, chyba zrobię tyle żeby skończyć prawą stronę i odpuszczam
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2019
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    uuu tylko to tałatajstwo tym razem jest w skrzyni :cry:I weź tu traf skrzynkę a w niej jeszcze traf item pfff :cry:

    Ja muszę przekopać 33 szklarnie :cry::p l potem sianie :)
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No, ja chyba będę polowała na muchołapkę, preferuje raczej 2 polowe itemy. Pewnie na i tak nie będzie leciało jedno i drugie, tzn poleci jak się wyda dużo florenków.



    Lewą mam na etapie 57/100, no, ale tam na eventówkę są bonusy, a nasion mam już na tyle żeby skończyć prawą, tylko wysiać. Szukać skrzyń żeby bonusy poszły w kosmos to bez sensu, nie chce mi się siać już.
    Dopóki sieje jeszcze to szukam jeszcze skrzyń, ale skończę to przywracam farmę do normalności.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marku,wytlumacz mi jedna rzecz...od kiedy polubiles jaski i wierzysz w ich magiczna moc?....co sie wydarzylo,ze w przeciagu roku czasu uwazasz je za silny orez w zdobywaniu wypadajek?....
    Wytlumacz mi prosze:) bo ja tego nie ogarniam....

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/walentynki.57012/page-13#post-1736049
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/blazers.32720/page-1474#post-1747398
     
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    A Ty nie rozumiesz jak po polsku jest napisane ?
    Czy nie widzisz, że tematem nie były jaśki, tylko niechęć do klikania ... nie potrafisz po polsku doczytać, ze moje jaśki większość czasu spędzają w pasku ?
    Więc wytłumacz mi - skąd wniosek, że jaśki polubiłem ? Skąd wniosek, że wierzę w ich magiczną moc i skąd wniosek, że uważam je za silny oręż w zdobywaniu wypadajek ?
    No, skąd ?
    <ciach>
    Kolejny i tym razem ostatni mam nadzieję już raz, bardzo Ciebie proszę o zaniechanie manipulacji i prowokacji w stosunku do mnie, o zaprzestanie komentowania moich postów oraz uszanowanie spokoju i dobrej atmosfery tego miejsca.
    <ciach>

    Rozumiem, że masz prawo czuć się sprowokowany, ale bardzo Cię proszę o zachowanie Twojego zwykłego opanowania. Fragmenty, które mogą nakręcić spiralę wzajemnych nieprzyjemnych uwag usunęłam.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 lutego 2019
    agucha31 i aweva55 lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Marku, jeśli jakiś post narusza Twoje prawa Forumowicza, bardzo proszę o zgłaszanie tego. Nie wszystko zauważymy, nie wszystko właściwie zinterpretujemy... Bardzo o to proszę...
     
    agucha31, aweva55 oraz -MarekW- lubią to.
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Marion ... nie chcę donosić, nigdy tego nie robiłem ... dziękuję za wyrozumiałość.
    Oczywiście postaram się powstrzymać emocje, ale wierz mi proszę, że każda wytrzymałośc ma swoje granice.
     
    agucha31, aweva55 oraz BA_Marion lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zapytalem tylko czemu zmienilo sie jego podejscie do jaskow..nie spodziewalem sie,ze po raz kolejny Marek odbierze to jako kolejny atak na jego osobe...
     
    agucha31 lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    -norbijas-, ja tu nie zauważyłam zmiany podejścia. Dla mnie też Jaśki to coś, co trzeba mieć (zwykłam mawiać - szanujący się farmer...), ale też rzadko chce mi się z nimi bawić. I jeszcze rzadziej jest w ogóle taka potrzeba...
     
    agucha31, aweva55 oraz -norbijas- lubią to.
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja mam odmienne zdanie...no ale dobra nie bede drazyl tematu;):)...ja to chyba nie jestem szanujacy sie farmer,,,mam ich tylko dwa...a w sumie mial byc tylko jeden(jak kazdy item;))..ten drugi to z eventu...takze dla mnie akurat ta rzecz nie musi kisic sie w pasku....
    edit..
    a zalatwic ich moglbym sporo...tylko poco????
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nikt Cię nie zmusza do ich zdobywania. Ja akurat mam taką fanaberię, że lubię mieć mieć w zanadrzu różne ustrojstwa... Pasek pojemny, niech sobie leżą...
     
    agucha31, aweva55 oraz -norbijas- lubią to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na dzien dzisiejszy moj plan eventowy jest w 100% skuteczny i nie sadze by Bp mialo cos w zanadrzu by mi i wielu innym graczom pokrzyzowac plany;)..
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Właśnie, ta nowa jednopolowa dwa razy więcej by jej trzeba było :sleepy: ciężko będzie. Muchołapka prędzej wpadnie bo luzem, może się skuszę jeszcze ;)

    uff maraton szklarniowy za mną, jeszcze 14 i lewa będzie skończona, eventówka rośnie :p

    [​IMG] :p
    on po prostu świętuje :pxD