blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Moje darmozjady dostały co nieco, ale tylko tyle, żeby nie paść z pragnienia :pxD Nie chciało mi się siać do oporu bo gra w kości tuż za rogiem i zbieram siły ;)

    Event francuski pamiętam :D wieżę nawet zdobyłam, potem ją przehandlowałam na g&t... a potem sporo czasu i zachodu mi zajęło ją odzyskać xD:cry:xD Ale jest i siedzi na pnączu :p A pamiętam jeszcze taką ankietę /kiedy ankiety jeszcze były modne/ w której było pytanie a pnącza jakie gracze chcieli by żeby się pojawiły i tam było też francuskie /z itemami z tego eventu/.. chyba miało najmniej głosów :p
    Blender w realu mi zrobił niedawno koktajl z mrożonych truskawek :inlove::inlove::inlove::p
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Blendery zbierane nieregularnie i eventu nie skończę. Ale nic to :) Jak w czasie G&T będą dopuszczone itemy z pnącza, to uśmiecham się o ten najmniejszy ;)
     
    agucha31, MaDzo oraz Marrylan lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To pisz sowę podczas GT, bo ten 1 polowy wzięłam tyle ile można razy wziąć, więc 2 dodatkowe mam

    Bry:)


    Jutro kości, godzina 11, a jeszcze poradnika nie ma
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Tez czekam a robota leży....-.-
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Oby pojawił się do 12:30, bo potem to będę w robocie i dopiero jutro zobaczę, na przerwie nie dam rady z telefonu wejść, bo tak jak wczoraj będę miała kongo i przerwa w biegu.
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Myślę, że puszczą. akurat tego najmniejszego dodatkowego nie mam, za to po jednym tych pozostałych jak by ktoś w potrzebie był ;)

    No też czekam właśnie. Pewnie będzie jak poprzednio.. sianie do bólu na każdym polu :sleepy: Oby nagrody było tego warte :p
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Siania bedzie chyba sporo...jutro kombajn za pol ceny ma byc,,,;)
     
  8. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Taa, właśnie podejrzałam w OO u sąsiadów ;) Na coś przydadzą się floreny z urodzinowego :)
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ta i itemik, który daje 2 x szczęśliwa kość.


    Szkoda, że z tego eventu zrobili kup koszyczek, kup koszyczek...
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    widza,ze duza grupa sieje hardcorowo wiec chca im pomoc....;):pxD
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja chyba wybiorę mimo wszystko opcję siej hardcorowo.....ani razu nie kupiłam koszyczka eventowego i teraz też nie kupię. Mimo, że kusi...nie pierwszy raz tyle trzeba wysiać, bez koszyczka też da radę zrobić, więc postoję. W porównaniu z urodzinami to 21 tys to pikuś.
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Tak juz na powaznie...to oferta jest bardzo atrakcyjna...kupujesz np item...wysiewasz polowe potrzebnej eventowki...wlaczasz na raz produkcje w mlynie..i po evencie.......duza oszczednosc np sn....;)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    wiem, że atrakcyjna i można raz dwa zapomnieć o evencie.....ja sn używam tylko na rozsiew, więc dużo nie zużywam. Rzadko kiedy trafiam 200% do stodoły żeby wychlapać dużo sn. A bez tego cuda w porównaniu z urodzinami to wcale nie jest dużo do wysiania.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w sumie racja...nie ma tego az tak duzo,ale chetni na pewno sie znajda a po drugie ta oferta jest testowa,,,sprawdzaja jakie bedzie wziecie;)
     
    agucha31 i magdalena lubią to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Na pewno duże, zwłaszcza, że po ostatnich 2 eventach,a w szczególności urodzinach ludzie mają przesyt. Wiele osób szybko będzie chciało zapomnieć o evencie, a teraz jest taka możliwość.....i nie trzeba wykręcić bonusów, bo w czwartek można być już po evencie. Z bonusami można skończyć tego samego dnia
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    piszesz jak autor tego pomyslu;)xD
     
    agucha31 i MOD_Zgredek* lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    oj tam autor:p


    Nie zapominaj, że kiedyś byłam w ekipie....trochę znam poczynania BP. Nie bez powodu kazali tyle siać w urodzinach.....
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tez znam ich ruchy;)
     
    agucha31 lubi to.