blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A ja z koła tylko bonus dla drzew trafiłam i na kij mi on?xD:cry:xD:cry:

    200% do stodoły z paska też nie odpale, bo to albo CMJ albo ten bonus (zajmuje slot diamentowy).


    Bry:)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tez go mam-bonus na drzewa i nic więcej nie trafiłam -.-
     
  3. danusias23

    danusias23 Książę forum

    A ja trafilam tylko raz +1 do stodoły i kupiłam +1 za farmarki, ale też ostro polewam, a co tam, urodziny są raz w roku xD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też trafiłam a jakże kilka min przed 14-stą, na szczęście miałam drzewka na Baśce i na mrocznych polach to chociaż raz z nim zebrałam po starcie eventu:p

    A to gratki, zawsze to chociaż ciut więcej badyla ;) To polewamy. Raz w roku można trochę polać :)
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ten +1,co jest za farmarki mam z jakiegoś eventu w stodole ale na jutro go zostawiam.no i jeszcze mam 10 wejsciówek,to tez moze coś jutro się uda trafić-albo mnie trafi :p
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja tam nic nie polewam. Jedynie woda. Koło nie chce współpracować.
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja polewam ale na dużych polach,bo SN nie za wiele -.- Ile to zielsko z SP by rosło z SN? wiem,ze gdzies ktoś pisała ale kurcze nie mam czasu szukać :( Remont w toku,to z doskoku do lapka lecę w chwili oddechu :cry:
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Gosia jak dasz białą i kerstol to na SP rośnie 4 godziny polane SN i chyba kupka
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To za krótko :D Na noc chcę dać ...
     
  10. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzisiaj ostatni dzień na zwolnieniu bo tak długo łaziłam z przeziębieniem,ze aż się zapalenia płuc dorobiłam:oops:
    Jutro i w piątek większa czesc dnia w pracy wiec nie kręcę kołem bo sie boje,ze trafie:p i ...się zmarnuje.W sobote przeprowadzę zmasowany atak...mam 246 imprezowek:)Moze sie uda wyrwać jakieś + 100,200
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie rozdrabniaj się na 100, czy 200.
    Króluje 500+.;)
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie te latka:p
    Za 4 miesiące będzie 50+xD
    Czekam az dadza babcia+:p
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam, ja nie trafiłam nic do stodoły, szkoda,może koło się poprawi bo jeszcze mam czym kręcić.:):)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marzenka :oops: Kurcze krążą te paskudne choróbska jak sępy :oops: Kuzyn mi ostatnio mówił, że prawie wszyscy jego znajomi z giełdy /mają szklarnie i kwiaty to jeżdżą i sprzedają/ właśnie zapalenie płuc :oops: Ale dobrze, że już lepiej :) To w sobotę zmasowane trzymanie kciuków, żeby się trafiło coś %-towego ;)

    :DxD A wiesz takie +500 florków co dzień po 50-tce to by było nawet git xD No dobra po 40-stce /bo się zbliżam wielkimi krokami/ a dla tych co już przekroczyli odpowiedni ekwiwalent za każdy rok do tyłu :p

    Niech się bardzo poprawi i następnym razem sypnie bonusami :);)
     
  15. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    zdrówka życzę i 500+ na kole a nie dla babci (finansowo). Babcia się podzielii co z tego będzie miała.:):):):):)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    25 gier za mną i wypadajki przystopowały :p Średnio 80 pkt a gram tylko w tą starą. Może spróbuję jeszcze różnic w następnym razem. A jeśli o różnicach

    [​IMG] ;)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    a ja nie mogę zrobić więcej niz 70pkt -.- Posiałam eventówkę na noc-jak mnie siku wezwie,to przesieję a jak nie,to nie-pewniei tak całego nie zrobię...Dobranoc
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Najgorzej jest w tym ogrodzie z muchomorem :sleepy: Naćkane tam wszystkiego i oczopląs gotowy, te co już były to jakoś idą. Jak mnie siusiu wezwie to tablet odpalę a jak nie to też przeżyję ;) Kolorowych Gosia :)

    I jeszcze różnice :p

    [​IMG] :pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2019
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja kiedyś wiedząc, że wstaje w nocy za potrzebą zostawiłam włączonego lapka, żeby wracając z łazienki przesiać eventówkę.
    Wstałam w nocy, poszłam i wracając spojrzałam na lapka, siadłam przy biurku i go po prostu wyłączyłam. Roślinka czekała do rana :p
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Znowu zapomniałem o zmianie w slotach.
    Itemy poszły z białą i bukietem.
    Mam to chyba w duszy.
    Wstawię rano wieniec i bukiet i nie zmieniam.
    Ewent w czarnych barwach, na targu zero kupy.
    Na samej wodzie to będzie cieniutko, biorąc pod uwagę punkty za pierwsze gry.
    Na dodatek mi kolo blokuje na targu pobicie chryzantemy.
    Wystawia pakiety za połowę ceny koszykowej.
    I to jakie!
    10x9999 szt.
    Myślałem, że go wykupię i na spokojnie cenę podbiję, a kwiat sprzedam z przyzwoitym zyskiem.
    Nic z tego.
    Wykupiłem go, za chwilę nowa partia.
    Powtórka, i znowu.
    Tym sposobem, stałem się szczęśliwym posiadaczem 300.000 badyla, wydając 200 baniek.
    A on wystawił kolejną partię.
    No krew mnie zalała.
    Skąd takie ilości?
    I to nie tylko badyle.
    Codziennie skupuję owoce i prawie każdy ma jego oferty.
    Oczywiście w ilościach hurtowych.
    Próbowałem jakoś rozkminić skąd codziennie brać takie ilości (bo owoce oczywiście biorę) i żadne kalkulacje mi nie pasują.
    Magik, czy co?

    A ewent jeszcze się dobrze nie zaczął, a już mam go dosyć.