blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i widzisz, a siedziałam blisko 3h w poczekalniach i nie było co czytać :cry::cry:;) Ale poczytam teraz w celu regeneracji sił ;) Uuu widzę, że BP zaś sobie nagrabiło u kuzynów D xD Będzie zadyma czy inne sygnały dymne xD Dzięki :p

    W sumie to bym się wcale nie zdziwiła :) Faktycznie o młodych coraz trudniej w Farmeramie. Na kurczaka się czeka dni, nawet tygodnie, a grającego znaleźć to nie lada wyczyn. Czyżby BP miało chytry plan? ;)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Chytry dwa razy traci...:p Już teraz chytrością sobie w kolano strzelają-chyba,bo ja porównania nie mam,tyle,co po sobie sądzę...Już raz zamknąć farmę miałam zamiar a jednak mało,bo mało ale jednak te 40 zł dawałam co miesiąc...A takich"szaraczków finansowych"to chyba sporo na farmie jest...I to chyba pod nas farmę powinni ustawić jednak...Ale co ja tam wiem...-.- Zaraz stawiam drzewa 12 h i spadam spać.dobranoc :)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i tu sie z toba zgodze Beniu :)u mnie tak samo to wygląda :)
    dobry wieczór wszystkim :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj Danusiu :) No właśnie ;) Takich kurczaczków jak Stefi czy kiedyś Iza to szukać ze święcą, więc BP kombinuje :p

    1 h później badyl zebrałam :p I zbioru już dziś /znaczy jutro w sumie/ kolejnego nie będzie. I tak bym nie doczekała nawet jak bym tą 1h posiała wcześniej, padnięta jestem po tym jechaniu i łażeniu w deszczu po Rzeszowie :sleepy:
    kolorowych Gosia :)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a propo kurczakow i szkoly...dzis dostalem nowego i zgadnij na jakim byl poziomie? 39......do czego zmierzam? a no do tego .ze szkola nie jest odzwierciedleniem przyrostu nowych graczy....
    dodam jeszcze to,ze po paru godzinach ten nowy wszedl na 40 lvl.....
     
    agucha31, czechu79 oraz grakula16 lubią to.
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Albo on nasze:p
    Paliwo coraz droższe to lepiej spuścić u sasiadow benzynę i zatankować u siebie:p
    Oj dana,oj dana....proste do zaśpiewu w każdym języku:p
    Do tego ubieramy szmatki i prezentujemy kraje jak na wyborach miss świataxD

    ...i,ze cie nie opuszczę az do...końca Farmeramy:music:
    No ba...:inlove:xD
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    :D:D:D Dziś możemy balować na całego :pxD:D
    A mleko w buteleczkach pod drzwiami niech co rano zostawia :pxD:D;)

    Węży teraz dostatek, podłączy się przez płot anakondę, tą włochatą, zassie jak trzeba xDxD

    I stepowanie w gumiaczkach albo kręcenie widłami czy inny taniec na widłach jako pokaz talentu :D:D:D Zrobimy furorę :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2019
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D Widzę pole do popisu dla Prezesa :inlove: Wodociąg by jakiś pociągnął :p złoto by jakieś wpadło :p:DxD Dzięki :) Swoją drogą już wiem gdzie to się podziała nasza karawana Historia eventów :p:p

    Węże czekają do piątku :p Polarna się robi mozolnie :sleepy:

    Na farmie to chyba krąży teraz karawana z eskimosami xD

    W dzień fajnych ;)

     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2019
  10. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ...i specjalny bonus "+100% do baku" jeśli zrobisz to porą nocną a sąsiad się nie obudzi
    (w sklepie kupisz zatyczki do uszu - za farmarki)


    ....a może ta z grzechotką....
    zagrzechoce jak skończy tankowanie

    ktoś upolował kratkowaną na targu??....
    na moim ani widu....
    i w dodatku cena max spadła!!!!
    było za okrągły milion, dzisiaj jest poniżej miliona!!!!....
    dziwne
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:p Takie z wmontowanym mikrofonem, które będa szeptały do ucha sąsiada: "aaaa kotki dwa" albo :1 owieczka, 2 owieczki, 3 owieczki.." no ewentualnie dzwięk owcy z taczką xD;)

    O dobre, jak w baku będzie pod korek to zrobi szzy szzzzy szzyy i mozna zwijać majdan :p W sumie szkoda, że piszczącej nie ma robiła by pi pi pi piiiiit xD:cry:;)

    U mnie w anakondach szarość widzę, widzę szarość :sleepy: Nie widziałam ani jednej, a swoją mogę wystawić za ciut powyżej bańki. Ta cena to myślę, że może nie ma chętnych na wystawianie, nikt nie wystawia ani nie kupuje przez to i dlatego cena max spadła.;)
     
  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    będzie wyprzedaż kołysanek w sklepiku
    odgłos owcy pchającej taczkę będzie usypiał podświadomość farmera
    (przerwa techniczna - można się przespać)


    ktoś będzie musiał w końcu wystawiać....
    8)8)
    parę razy mignęły te dwie pierwsze....
    albinoska za 1/5 ceny zwykłej gadziny....!!!!
    :inlove::inlove:


    dobrze, że internet szybki
     
    aweva55, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to gratki ustrzelenia :D Nie tylko net masz szybki, rękę też;) Teraz przy takich cenach tylko kupować, żeby tylko coś się pojawiało :sleepy:Polować będę póżną wieczorową porą, zobaczymy czy coś sie trafi :)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ceny powinny być uwolnione.
    Tak jak jest, to ktoś musi wystawiać za friko, żeby cenę podbijać.
    Kto wystawi, jak SP kosztuje a trafić dobry przeskok graniczy z cudem?
    Skąd tych kolorów nabrać, żeby rynek w obecnej postaci ruszył.
    Wolne ceny i już!
    Początkowo pewnie by były absurdalnie wysokie, ale po tygodniu - dwóch, jakby wysokie prowizje poszły się paść, to ceny by się unormowały.
    I byłoby bez nocnych łowów na targu.
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I tu popieram. Miałam kiedyś dwa najwyższe zwierzaki, które wtedy niedawno weszły i trzymałam, bo cena sprzedaży była zdecydowanie poniżej opłacalności i czekałam, czekałam i jeszcze czekałam bardzo długo ale niewiele się zmieniło w końcu sprzedałam za ile był maks. O długiego czasu się pisało o zmianach na targu jakie BP miało robić i cisza w temacie :sleepy: Nocne łowy przede mną :p;)

     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2019
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Nawet rano udało mi się upolować na targu 1 kubrakondę i 1 kratkowaną.8) Teraz dalej szaro.>:( Zaczęłam,to skończę ale robić gadów nie miałam i trochę SG poszło -.-Reszty tych 3 eventów już nie tykam-ten sklepik,to porażka,nic ciekawego nie ma.Wzięłam,co mnie interesowało.
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To i tak Ci polowanie super poszło ;) A sg odkujesz na kurkach o królikach :D U mnie szarość niezmienna. Normalnie 50 odcieni szarości .... anakond :p

     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pomyśl w ten sposób: Gandalf Biały też kiedyś był Szary :D
    Czyli jest nadzieja, że ta szarość kiedyś zmieni kolor :p
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D Coś w tym jest Gandalf się wybielił, z szarego brzydkiego kaczątka też niczego sobie biały łabędź wyrósł :p Jest nadzieja ze się szarość w końcu pokoloruje :)
     
    aweva55, Kasialka oraz agucha31 lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pewnie mulciak swoje przerzucil....moje trzy ciagle czekaja....
     
    AladdinSane i agucha31 lubią to.