blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    [​IMG]

    Pokój Twojej duszy
    :cry::cry::cry:

    Nie potrafie zrozumiec tego co sie wczoraj stało i wiem,ze nikt mi nie pomoże tego zrozumieć:oops::oops::oops:
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :cry::cry:Czytam właśnie :cry:

    [​IMG]

    Walczył dzielnie, niestety nie udało się :( Nie zrozumiem, tym bardziej nie przejde nad tym do porządku dziennego :oops: Niech spoczywa w pokoju...​
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Za chęć niesienia dobra zapłacił cenę najwyższą:cry::cry::cry:
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Normalnie w szoku jestem...I składam kondolencje mieszkańcom Gdańska...Mówią,że psychiczny...Ile takich jeszcze jest....Szkoda człowieka,który tyle dobrego zrobił...Ja też mam takiego-dlatego współczuję gdańszczanom...
     
  5. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Jakiś tragiczny ten początek roku, tydzień temu płakał Koszalin, dziś płacze Gdańsk. Smutno.
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Kiepsko się zaczął ten rok, sami też kiepski początek mieliśmy z młodym, na szczęście nie okazało się nic najgorszego i odetchnęliśmy. Oby nie było już takich smutnych wiadomości.

    Event dawno w zapomnieniu a ja trafiłam na kole... siewnik 8) Wybaczę BP tylko dlatego, że do dzięcioła len jeszcze sieję :sleepy:
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    To dobrze, że z młodym wszystko ok. Choroba dziecka to zawsze trauma dla najbliższych.

    U mnie też po evencie, jakoś z bólem go zmęczyłam. Czekam teraz na anakondy tak z ciekawości bo nie wiem czy będę je kolorować.
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Byliśmy w strachu, na szczęście rezonans nic niepokojącego nie wykazał, uff.


    Ja się nastawiam na kolorowanie i wypatruje tych anakond przestępując z nogi na nogę. Wyspowe mi zawsze lepiej skakały niż zwierzaki farmy. Zobaczymy jak będzie tym razem ;)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No to uważaj, bo jak Ci ta anakonda bryknie, to wszystkie zebry w popłochu uciekną ;)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O O a jak jeszcze przy tym bryknięciu syknie w podskoku to tylko paski zostaną:eek: :p Trzeba będzie pasiaste z dala od oazy miłości trzymać 8);)
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    to mój jedyny komentarz do ostatnich wydarzeń. Nie wiem czemu taki ale staram się już być z dala od fanatyzmu i szybkich ,łatwych, "popularnych" oskarżeń.Również ludzi noszących różne "koszulki"
     
  12. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    <ciach>
    Sprzęt za ponad 1 mld złotych...to nieoceniona pomoc a sprzęt zakupiony z tych środków uratował życie tysięcy dzieci i seniorów.
    <ciach>
    Jestem przekonany, że po tej tragedii spokoju będzie kilka dni...a później znowu zacznie się podburzanie...
    Taka Nasza mentalność Polaków: Choćby Śmierć Papieża Jana Pawła II...kibice zwaśnionych drużyn tulili się, razem przeżywali , apelowali o rozsądek a po kilku dniach...znowu zaczęli się lać, ustawki. Kolejny przykład : Święto Niepodległości - wszędzie na Świecie gdzie organizowane są tego typu obchody jest Radość, Piknik, Parady czy Zabawy...
    ...a u nas ?! Awantury, Burdy, Ubliżanie i Nienawiść ...W święcie, które winno być Dla Nas Najważniejszym powodem do Dumy i Wspólnego Celebrowania.

    Tutaj mógłbym przytoczyć jedno zdanie, które od ponad 100 lat nadal jest aktualne i wypowiedziane przez Marszałka "Naród wspaniały, tylko..."

    Musi zmienić się mentalność narodowa, myślenie a przede wszystkim szacunek wzajemny do siebie !!! Spierać się można nawet i trzeba aby być różnorodnym ale niech to spieranie się będzie z poszanowaniem drugiego człowieka i z szacunkiem do odmiennych zdań...

    Przypominam, że zgodnie z Regulaminem forum, na naszym forum zabronione są treści polityczne.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 stycznia 2019
  13. igraszka

    igraszka Koneser forum

    <ciach>
    Ogromny żal i jednocześnie przerażenie czuję.

    Przypominam, że zgodnie z Regulaminem forum, na naszym forum są zabronione treści polityczne.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 stycznia 2019
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To jakaś lawina kuzynów braci D xD:cry:xD Sprawka BP przy eventach, sprzężenie zadziałało i lawina poszłaaaa xD:p Dzięki :)
    Największa lipa z bulionami, zawsze można było robić do bólu, talary zbierać i nagrody zgarniać ze sklepu a teraz nie dość, że limit, to jeszcze trzeba wsie eventy robić, teraz już wiem czemu tak rozwlekli tą Ingrid w czasie 8)
    Co jak co, ale nazwy anakond wymiatają

    Świątynia żmij czyli hodowla anakond

    włochata i kobrakonda najbardziej xD:cry:xD Chociaż ta z grzechotką też niczego sobie xD Zastanawiam się z kim/z czym i gdzie te anakondy się włóczyły xD
     
    agucha31 lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zamiast kobrakondy wolę zdecydowanie Kobranockę:



    Pozdrowienia dla dziewczyn na Szmaragdowej Wyspie.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove:
    Aleś wygrzebał :D :inlove: Też wolą taka Kobrę :p A tymczasem mrówki tyle co poszły a ja już tęsknię :p:pxD

     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    No to koniec lenistwa , mieliśmy luz to teraz 3 eventy naraz :cry::cry::cry:
    w związku z hodowlą anakond , ja sie pytam gdzie jest BB ? 8) zwykle dają takie kilkugodzinne ,a dopiero od piatku na cały weekend , a teraz wcale bym sie nie zdziwiła ,jakby nie dali w ogóle ,albo na kilka godzin tylko 8)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ja tą hodowlą i powiązaniem z resztą eventów załamana jestem z lekka -.- Nie mam żmij ani SP -.- W ogóle tego robić nie miałam -.- To nie wiem czy na końcu toporem uda mi się rzucić -.-