blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Trzymam kciuki:) Niektóre szpitale mają wi-fi. :)
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dziękuje za kciuki , w miejskim nie ma ,mąż na smartfonie sprawdzał jak poprzednio leżałam ..ale zarejestrowałam sobie nr fona u operatora i dostałam 10 MB na 30 dni i 200 zeta na rozmowy ..fon mi będzie służył jako modem do lapka - tylko na farmie za długo nie będę siedziała bo mnie na psychiatryk może przewiozą hahaha ;):pxDxD..no i kwestia czy czegoś nie poplątam w opcjach żeby działało jak modem- w domu było OK ale tam pewnie będę dzwoniła do męża jak to było :pxDxD
    Sookie Ty jesteś pielęgniarką jak się nie mylę , no podziwiam , podziwiam ten zawód ...ja już tyle się napatrzyłam na pracę pielęgniarek i twierdzę że to niezapłacona robota :).
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Gabi ja tam nie wiem czy na psychiatryk ale według ostatnich teorii pewnego gracza mogą przyjśc tacy smutni panowie w niebieskich garniturach i oskarżyć Cię o uprawianie nielegalnego hazardu..Ja Cię ostrzegam bo z tego co tu czytam masz delikatne serducho więc lepiej żebyś była uprzedzona :) A zawód- ostatnio dochodzę do smutnych wniosków,że sporo pań trafiło do niego przez ...pomyłkę. Usłyszałam od młodszej koleżanki,że ona nie po to studia skończyła,żeby tyłki myć. Problem w tym,że większość z nas jest po studiach..8)
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Oż no może trochę hazardu w tym jest , co event zaczęłam to pogotowie wzywałam ..kurcze trzeba uważać na tych panów :p
    Do tego zawodu trzeba mieć wielkie serce , na szczęście zawsze trafiałam na dobre pielęgniarki ..jedynie lekarz mi podpadł ..miałam drugą koronografię i nie dość że w tę samą tętnicę to mi na żywca to robił - bez znieczulenia miejscowego , a co powiedziałam "ała" to na mnie się darł ..ale potem mi pielęgniarki mówiły że on tak ma i każdego źle traktuje , brzydko się zachował :(
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o rany Grabi ale Cie zmoglo...:oops:ale nie daj sie ,twarda badz -swoje kciuki tez trzymam .wszystko bedzie dobrze ;)
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ojej,Gabi:(Dziewczyno trzymaj sie i głowa do góry:)Moje serducho będzie jutro bić specjalnie dla Ciebie,mocno i regularnie.Moze choć troszkę wesprze Twoje.Wiem,ze się bardzo martwisz i boisz ale mam nadzieje,ze z naszym wsparciem będzie Ci ciut lżej i wszystko pójdzie dobrze i za kilka dni wrócisz do nas zdrowa:)
    Dzien dobry:)
    Wlasnie mam chwile przerwy i wracam do pracy.Wakacje,urlopy,ehhhhh:(
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzięki Aniu , wszystkie kciuki się przydają . No zmogło mnie na amen , nie wiedziałam że serducho mam chore - a to już ciągnęło się od dawna :( byłam słaba jakoś ale do głowy mi nie przyszlo że to od serca , mam następnego specjalistę do "kolekcji"- znaczy latać do kardiologa będę ..może mi dają jakieś sanatorium , pojechałabym odpocząć:)Będę twarda, nie dam się a co, raka pokonałam to teraz włączyłam tryb oszczędny i może jeszcze trochę pożyję - muszę być na weselu wnuczek ( starsza ma 8 lat a młoda 3,5 roku)xDxD

    MaDzo dziękuję za kciuki , jeszcze kwestia czy jutro mnie przyjmą , rano będę dzwonić w 1 kolejności wiadomo że ci co mają zagrożone życie leżą w szpitalu ...dam jutro znać czy jeszcze jestem w domu czy już na badaniach :)
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dołączam moje mocno ściśnięte kciuki: oby wszystko było po twojej myśli, a wyniki badań okazały się powodem do świętowania :)

    A wszystkim lipcowym solenizantkom najlepsze życzenia :)
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Triss dziękuję za kciuki - :)

    Uciekam już dziewczyny , naszykuję co mi tam potrzeba jeszcze muszę sos do gołąbków zrobić . Mojej DP zachcialo się gołąbków i robiliśmy je pół dnia , kurcze wyszło tego chyba z 50 (jak nie więcej) , oczywiście połowę już zjadł reszta w zamrażalniku - ale sosu brakło teraz to chyba wiadro mu zrobię - znając życie w 2 dni to zje ..:D

    Jutro dam znać czy mnie przyjęli - no chyba że przyjmą i holtera założą to neta nie włączę , ostatnio mi powiedział lekarz że jak mam to urządzenie to żebym za dużo przez komórkę nie gadała bo mogą być zakłócone wyniki - nie wiem jak to jest bo się nie znam , ale komórkę do szafki schowałam i nie gadałam.

    Do sklikania na forum .
    Pa, pa..:)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2016
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za życzenia. Miałam dzisiaj urlop po-urodzinowy i nawet szef zadzwonił ze spóźnionymi życzeniamio_O
    Gabi - trzymam kciuki. Z serduchem nie ma żartów. Za każdym razem jak wcinam jakiegoś tłustego kotleta to myślę o tym, jaki wpływ ma to na moje serce i cały układ krwionośny. Wiem, że powinnam się zdrowo odżywiać, bo u mnie w rodzinie wszyscy na serce chorują i nadciśnienie mają. Ale co ja poradzę na to, że tak kocham niezdrowe żarełko:cry:
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    czesc Triss -dawno Cie nie widzialam :) sliczna masz ta kiecke ...jedna z moich ulubionych na tym forum .odzalowac nie moge ,ze autorka juz nie tworzy..:(
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Hej hej :) jakoś mi z farmą było nie po drodze, w sumie dalej mi się nie chce w te pola klikać, ale sobie przypomniałam jak tu na forum fajnie było, więc zaglądnęłam :D A kiecka jedna z moich pierwszych i mam straszny sentyment do niej, zgubiłam ją przy formacie kompa, ale odgrzebałam jakiś czas temu w archiwum forum, wiedziałam że gdzieś być musi, ale łatwo nie było :p przy okazji własnie tamten wątek pracowni przeglądałam i też strasznie mi go szkoda :( Chociaż wy teraz też oczywiście dajecie rade, żeby nie było, że narzekam, bo potem sobie sama w paincie będę musiała rysować xD:cry:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahaahah ;) spoko.kazdy daje rade na swoj sposob przeciez:)

    znowu event jakis zawiły i dziwaczny -nie lubie :oops::wuerg:
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Grafiką się bawiłam jak miałam -naście lat i byłam na etapie brokatowych gifów xD:cry: wtedy taka moda była, że każda dziewczynka miała swojego bloga i robiła sobie na niego brokatowe nagłówki, albo mhrooooczne nagłówki. Ja byłam najgorszą wersją, bo robiłam mroczne - brokatowe nagłówki xD:cry::cry: Także bez brokatu bym nie umiała sygny zrobić xDxD
     
  15. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Gabrysia,bardzo mi się to imię podobało zawsze:)
    3mam mocno kciuki,by było dobrze:D

    Bry wieczorowo:)
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Gabi trzymam kciuki z całej siły, żeby Twoje serducho biło mocno, zdrowo i miarowo

    [​IMG]
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witajcie :D
    Ty trzymaj sie dzielnie ,ja trzymam mocno kciuki jak kazdy w tym watku =bedzie dobrze :inlove::inlove::inlove:
     
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Ania, Aga, Bernadka wszystkiego co najlepsze dla Was, spełnienia marzeń!! Spóźnione, ale z telefonu tylko podczytuję, pisanie mi na nim nie wychodzi..

    Gabi za Ciebie i Twoje serducho kciuki trzymam, na pewno będzie dobrze:)musi!



    Bry wieczorne
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Gabi - trzymam kciuki, wszystkie cztery, bo te u nóg też :)
    Musi być dobrze i już!
    Daj koniecznie znać :)
     
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Pokażesz mi w piątek jak się trzyma kciuki u nóg ;).Czasami jest to przydatne bo kciuki trzymasz a ręce masz wolne ;)