blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam dziewczyny-hurtem wszystkim:[​IMG]
     
  2. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to i od osiołka przyjmijcie dziewczynki wszystkiego naj naj

    [​IMG]
    impra na farmie w toku, byle TONZ do akcji nie wkroczyło:)

    a i takie ciacho na deser
    [​IMG]
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    E..tam. Jak się trochę ciekawiej w eventowym zrobiło to ;)
    Aziku-jak się widzi taaakie zdjęcie to człowiek nagle sobie przypomina,że deseru nie powinien jeść:cry:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tadam, a jednak istnieje, bo już miałam wątpliwości :p Właśnie przed chwilą pierwsza wypadła:

    [​IMG]
    Następna pewnie za pół roku xD:cry:

    Bardzo serdecznie jeszcze raz Wam wszystkim dziękuję za życzenia i ciacha też ;):D:inlove::inlove:
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)

    Melduję, że żyję i kontynuuję wczasy. Tym razem Szczyrk :)
    Jak ktoś z okolicy ma ochotę na spotkanie przy kawie i różnych takich, to zapraszam :)

    Barnadka, Ania, Agnieszka - najlepsze życzenia urodzinowe, zdrowia i spełnienia marzeń i duuuuużo ciastek ;)

    [​IMG]
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki ;) Wczasuj się ile wlezie, miłego odpoczynku ;)

    Strasznie nie wyspana jestem. Pająki mi całą noc tupały za oknem w kuchni, ciekawe dlaczego? :p

    [​IMG]
    No tak strasznie tupała tymi nóżkami o pajęczynę, że pfff. Ona i jej milion dzieci :p Łaziły po całym oknie i tupałłłłły -.-
    Koszmar normalnie :pxD:cry:

    Bry ;)
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Ha ha,znaczy że wieczór był udanyxD
    Bry:)
     
  8. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki Zetka :)
    Urlopuj się tam grzecznie, albo niegrzecznie - jak wolisz :p
    Ja jeszcze tydzień i też wolne, niestety z braku funduszy urlop spędzam między Castoramą, Leroy Merlin a Obi :p
    A tak w ogóle to mój ciastek zrobił mi mega prezent urodzinowy - 200 zł. mandatu za przekroczenie prędkości do zapłacenia>:(-.- No normalnie ubić go mam ochotę:mad:
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Benia,Anka,Aga spóźnione,ale szczere życzenia urodzinowe!!!
    100 lat 100 lat 100 lat
    Wszystkiego najlepszego :) spełnienia marzeń

    [​IMG]
     
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ania spóźnione sto lat:) Agibko wszystkiego najlepszego:)
    Laseczki spełnienia marzeń, samych dobrych chwil:)
    Dzień dobry:)
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Gdyby mnie ktoś oświecić mógł co było w eventowym
    Tak szukam,ale chyba wątek posprzątanyo_O o co chodzi z tym hazardem?:oops:
    Słowo harcerza ,nic nie kupiłam :oops:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wyjątkowo udany, a byłby jeszcze lepszy, gdyby nie tupiące potem pająki xD:cry:
    dzięki ;)

    Monia MobilisA stwierdził, że Farmerama to hazard i nie będzie grać w tą hazardową grę, bo hazard jest zabroniony i jak będziemy grać to nas policja wszystkich wyłapie (o TS- y oczywiście chodziło) Niestety nie potrafię oddać całego wywodu, ale xD:cry:xD Niestety jak Ewa (Sookie) pisała przyszedł walec i wyrównał ;)
    Aga nie ubijaj ciastka, ubity nie taki dobry jak odpowiednio wyrośnięty ;)xD Wybacz mu tą wtopkę ;) I jeszcze raz najlepszości, zdrowia i radości. :D
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzięki :) i wszystko jasne
    mamy lokalną imprezę 3 dniową ( dzisiaj się kończy )więc fajne rzeczy na forum mnie ominęły:D
    Benia ,Ty nie pij więcej o_O to straszne jak pająki tupią i to stadami xD:cry:
    Zbieram się na koncert i czytadełko zostawiam ku przestrodze :D


    Czego nauczyłem się od dzieci
    - Jak polejesz kłaczki kurzu lakierem do włosów, a potem będziesz po nich jeździć na wrotkach, mogą się zapalić.
    - Głos czteroletniego dziecka jest donośniejszy niż głosy około stu dorosłych w zatłoczonej restauracji.
    - Jeżeli zaczepisz smycz o wiatrak na suficie, silnik nie będzie miał siły obrócić trzydziestokilogramowego dziecka ubranego w psie szelki i ubranko Supermana. Jednak jest wystarczająco silny, aby tą samą smyczą zedrzeć farbę ze wszystkich ścian w pokoju 3,5 na 3,5 m.
    - Piłki tenisowe zostawiają ślady na suficie.
    - Nie powinieneś podrzucać piłek tenisowych, kiedy wiatrak jest włączony.
    - Kiedy używasz wiatraka na suficie jako rakiety tenisowej, musisz podrzucić ją kilka razy, zanim zostanie odbita.
    - Skrzydło wiatraka może odbić piłkę BARDZO MOCNO.
    - Szyba w oknie (nawet potrójna) nie zatrzymuje piłki uderzonej skrzydłem wiatraka.
    - Zmieszanie płynu hamulcowego z Cloroxem powoduje powstawanie dużych ilości dymu.
    - Sześcioletnie dziecko potrafi rozpalić ogień nawet kamieniem, chociaż trzydziesto sześcioletni mężczyzna twierdzi, że jest to możliwe tylko na filmach.
    - Szkło powiększające pozwala na rozpalenie ognia nawet w pochmurny dzień.
    - Kiedy jesteś w butach z kolcami, łóżko wodne użyte jako boisko nie przecieka... ono po prostu wybucha.
    - Duże łóżko wodne zawiera ilość wody wystarczającą do zalania dwustu metrów kwadratowych domu na głębokość ośmiu centymetrów.
    - Klocki LEGO przechodzą przez przewód pokarmowy czteroletniego dziecka.
    - Klocki Duplo nie.
    - Zwroty "idź się pobawić" i "kuchenka mikrofalowa" nigdy nie powinny być używane w jednym zdaniu.
    - Zawsze zajrzyj do piecyka, zanim go zaczniesz rozgrzewać.
    - Plastikowe zabawki nie lubią kuchenek.
    - Straż pożarna zjawia się po około piętnastu minutach od zgłoszenia.
    - Klej SuperGlue jest na zawsze.
    - McGyver uczy wielu rzeczy, których nie chcemy wiedzieć.
    - Podobnie Tarzan.
    - Niezależnie od tego, ile żelatyny wsypiesz do basenu, nie możesz chodzić po wodzie.
    - Filtry basenowe nie lubią żelatyny.
    - Wideo nie wyrzuca kanapek, nawet jeśli w reklamach pokazują, że tak.
    - Torby na śmieci nie są dobrymi spadochronami.
    - Kamyki w baku powodują dużo hałasu podczas jazdy.
    - Cykl wirowania w pralce nie wywołuje choroby morskiej u dżdżownic.
    - U kotów wywołuje.
    - Koty wymiotują więcej, niż same ważą.
    - Cisza niekoniecznie oznacza "nie ma się co niepokoić".
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry :) nie bylo mnie przez weekend ale wszystkim bardzo dziekuje za zyczenia.
    Agbiko-Agnieszko -wszystkiego najlepszego ,duzo zdrowka i radosci :)

    Monika zawsze mozna zrobic impreze do konca lipca okazje sie znajda :) nawet sluze pomoca :p
    imieniny maja : Krzysztof,Hanna,Anki-a jest ich sporo,Grazyny.u mnie w domu to od 25 lipca jest 3 dniowy ciag imieninowy: Jakub,Anna,Natalia xDxD:cry::cry:mozna smialo imprezowac :music:
    zeby bylo ciekawiej to u mnie caluski lipiec taki-w pierwszej polowie co drugi dzien czyjes imieniny lub urodzinyxD:cry:
    weekend urodzinowy spedzilam na RODOS -rodzinne ogrodki dzialkowe ogrodzone siatka xD:cry:i uwaga chwale sie : zebralam pierwsze plony a mianowicie rzodkiewke :preszta rosnie jeszcze powolutku :music:
    a wogole to chcialam oznajmic,ze Kuba juz ma sie calkiem dobrze za to Natalia lezy z angina -.-mam nadzieje ,ze do urlopu sie juz wszyscy wychoruja i beda zdrowi .
    zostawiam pozdrowienia i lece do pracy:sleepy:chyba cierpie od dluzszego czasu na poniedzialkowkę...:cry:
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ania gratuluję pierwszych plonów ;) Takie własne, samemu wyhodowane najlepiej smakują ;)
    Super, że Kuba doszedł do siebie, a dla Natalki zdrówka dużo ;)
    Ja mam poniedziałkówkę jak nic. Wróciłam pierwszy dzień po 2 tygodniach urlopu i tylko troszkę papierów na biurku zastałam :cry:xD

    [​IMG]
     
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Heloł , przyszłam się zameldować :)
    Doktor coś pisał o 3 postach dziennie a ja się obijałam .
    Spóźnione ale serdeczne życzenia dla wszystkich jubilatek z zeszłego tygodnia - a nawet z całego lipca xD.
    Mam lekkiego dołeczka , jutro idę do szpitala ( rano muszę zadzwonić czy to aktualne) - zabiorę sprzęt ze sobą ale nie wiem czy popiszę mam tylko 10 GB - no i druga sprawa lapka mam od 3 dni , połowy na nim nie rozumiem , smartfon leżał od grudnia w szufladzie więc przeszłam szybki kurs obsługi tych diabelskich urządzeń :p:oops:xDxD...jak czegoś nie pokręcę to wejdę na neta :)..no i trzymajcie aby po 1 kciuku żeby badania wyszły dobrze i żebym nie musiała iść na zabieg ..ten wątek czyni cuda więc może się uda..:)
    Pozdrawiam doktora i pacjentki ;)xDxD
     
  17. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    amber♥ kciuki trzymam i czekam na dobre wieści :)

    Doktor wiedział kiedy się urlopować i moczyć nogi czy co tam innego w wodzie:) Upalnie dzisiaj :)

    Pozdrawiam pacjentki :) i miłego popołudnia życzę :)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hej-dobrze będzie,bo być musi-trzymam kciuki z całej siły.:inlove: Witam przednockowo...-.-
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Doktor na pewno miał cynk od wicherków, chmurek i innych latających powietrznych wróżów ;):)
    Event zrobię, pnącze mnie skusiło;)
    Amber, trzymam kciuki, bardzo mocno, będzie dobrze ;):)
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzięki dziewczyny za wasze kciuki bardzo mi się przydają:D
    Kto nie wie to piszę że mam na imię Gabi - amber to taki mój wymysł ;):p..piszcie po imieniu :)
    Napisałam posta i jak mi gruchnęło za plecami , zaraz wygasiłam wszystko bo już raz burza zrobiła mi szkody ( na starym kompie)
    No mam nadzieję mają mi podpiąć holtera i echo serca i EKG ..takie tam ..lekarz powiedział że jak będzie wszystko OK to ze 2-4 dni i do domu - ale jak nie to mnie wyślą do innego szpitala na wszycie kardiowertera - u mnie w szpitalu miejskim tego nie robią .
    Wszystko to na skutek 2 zawałów które miałam w kwietniu i częstoskurczu komorowego który miałam w maju - masakra 3 razy leżałam na "R-ce" ale życie mi uratowali ..:) 2 razy mi robili koronografię i raz kardiowersję , 4 steny mam gdzieś tam ;)..ale teraz się oszczędzam i jem miech tabletek na dzień ..:wuerg: