blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Odejść może każdy, kto co najmniej jedną bombkę w otchłani forum znajdzie.
    Zawiesi w wątku odpowiednim i może znikać :p.
    O!

    To kto chętny? :p
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Odejść każdy może,
    trochę lepiej, lub trochę gorzej:



    To też o forum?

    Kocham Cię a kochanie moje
    to rozstania i powroty:

     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To fakt Monia, medialnym trza być. xD:cry:
    A przede wszystkim przytaczać zwroty obcojęzyczne i tłumaczyć gawiedzi co one oznaczają. Ranga rośnie i tłumy u stóp Twoich.:p
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Tobie to te bombki chyba spać w nocy nie dadzą xD:cry:Dzięcioła Ci się zachciało???
     
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    no ba xD
    Jak w tym szlagierze biesiadnym 4 razy po 2 razy :p
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    osiem razy raz po raz o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz xD:cry:
    Czasami lubię tak biesiadnie ;)
     
  7. czechu79

    czechu79 Generał forum

    xDxD:cry:

    Zwłaszcza nad ranem xD:cry:xD
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Raczej nurka xD:cry:xD:p.

    Bombki za mną chodzą, bo jedna Modka zapewniła mnie, że na przejrzenie forum w ich poszukiwaniu wystarczy pół godzinki xD:cry:xD. W tym czasie ani razu nie doszłam do lutego, bombki niet i zapewniam Cię, że myśl o odejściu nawet mi nie przeszła przez głowę xD.
    Doktor powinien to opatentować :p.
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Oczywiście cały czas piszemy o biesiadzie 8)

    Nie szukam bombek.Wczoraj wieczorem miałam wieczór wspomnień
    Normalnie zaczęłam czytać kozetkę od początku i nie miało to nic wspólnego z żadną bombką
    Były momenty gdzie płakałam ze śmiechu.
    Zapomniałam ,że na początku istnienia kozetki był konkurs za konkursem
    Wierszyki,rozkładanie grabi na czynniki pierwsze kto ma ile jajec w stodole itp
    Świetna zabawa.Polecam każdemu na poprawę humoru ;)
     
  10. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Tylko i wyłącznie:p
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Toż to nawet nie ma co myśleć tylko siedzieć z nami i bez takich myśli
    Noż następna, co wam? Ja rozumie ze teraz czas gorączki świątecznej przy szale zakupów itp ale zeby przy tym majaczyć :cry:

    Ech gram od samego początku z jakimiś tam przerwami, no o odejściu myśleć myślałam kilka razy ale tak konkretnie i stanowczo zamierzałam raz, ostatnio i tylko raz właśnie o tym napisałam na forum, no ale nie po to aby tylko napisać tylko uznałam ze po tylu latach wspólnych chwil byłoby nie ładnie tak zniknąć bez pożegnania NO i niestety wtedy sie okazało że tak łatwo nie jest odejść. A też byłam pewna ze raczej każdemu takie odejście jest obojętne, no była i jej nie ma no bedzie jeszcze wiele takich osób no ale okazało sie jak okazało ze nawet zostałam przekonana do zmiany decyzji choć początkowo myślałam ze bede bardziej stanowcza i to odejście zakończy przygodę z forum i fermom. Ale fakt jest taki że może czasem nam sie wydawać inaczej ale bedac tu na forum tyle czasu każdy z nas w jakiś sposób sie przyzwyczaił do siebie i nagłe odejście kogoś jednak powoduje ten zal.
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    To żart był :D Jak odejdę to bez pożegnań i po cichutku ;) Na razie siedzę ,bo mi dobrze xD
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:p Magda xD :cry: Ale powiem Ci, że jak by tak Boski poupychał w postach od początku forum /swoich, no chyba, że ma chody u Ekipy/ swoje foty, takie z kaloryferem na wierzchu to by dopiero forum było przetrząśnięte z góry na dół i nikt by się stąd nie ruszył, dopóki by nie znalazł xD:p

    grabie pamiętam xDxDxD turlałam się ze śmiechu xD I wierszyki dla Doktora jak nas zostawił bez słowa i wybył na majówkę xD Od razu się banan na buzi pokazuje :)

    :p:p:p:D Pojawiam się i znikam i znikam i znikam... :music::music::pxD

    Aguś masz całkowitą rację :) Jesteśmy ze sobą szmat czasu, i jak kogoś braknie to jest smutno i brakuje tej osoby :);)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ja mam nadzieje ze nie przez najbliższe kilka lat :p no i wiesz tak bez pożegnania to też zle bo wiele osób może sie martwić co sie stało, choć z drugiej strony nie wiem co lepiej, tak z pożegnaniem czy bez, ja chciałam sie pożegnać, napisałam co napisałam, pożegnałam sie i od razu wylogowałam aby juz nawet nie czytać co i kto pisze ale nie pomyślałam ze jest jeszcze inny sposob niż forum czy sówki :cry:
    Jednak jakieś przywiązanie jest, choć wiele osób tutaj zna sie tylko wirtualnie no ale ta znajomość nie jest bez jakiegoś znaczenia
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pewnie, że nie bez znaczenia :) Nawiązały się więzi, tworzymy jakąś społeczność. Wirtualna bo wirtualna, ale też ważna ;)

    Jak dobrze, że tłustego nie piję :p

    [​IMG]
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czasem ta przyjaźń wirtualna jest mocniejsza niż realna :)
    Jakoś nigdy to mleko w tych butelkach mnie nie przekonywało a teraz to juz tym bardziej :)
     
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ale tamto mleko w tych butelkach nie było pasteryzowane ... i chemii było w nim mniej.
    A jakie dżwięki były rano jak to mleko dostarczali pod drzwixD
    W akademiku trzeba było pilnować kiedy dostarczą , bo zaraz znikało:p
     
    Ostatnie edytowanie: 10 grudnia 2018
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz ale dawne mleko w szklanych butelkach a to w tych plastikowych nie ma równych :) mnie nie przekonuje obecny nie to dawne :)
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Teraz mleko to ma smak... mleka w proszku.
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Leżę nie podnosić [​IMG]