blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Z ostatnich moich wakacji prezencik dla Ciebie :p
    [​IMG]






    I pamiętaj ;
    [​IMG] ;)


    I tak jeszcze w temacie ślepców xD:cry:xD
    [​IMG]


    Bry...:p
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzięki Beniu, coraz bardziej mnie przekonujecie, ale jeszcze się waham.;) :)
    Wilka mówisz . . . a one takie przyjazne.:)

    uhmm:D
    Rysiu przepadł, analizuje gdzie nie zdobył ulepszenia fabryki.;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Przyjazne :) Taki jeden przyjazny, to się tu nawet często kręci :) ;) Dlatego nigdzie nie ma tak dobrze jak tutaj ;)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Błagam, tylko nie "analizuje"!
    Zaraz kojarzy mi się z tym droga od Bytowa.
    xD:cry:xD

    To jest kole połowy.
    Mam Wielką 2, przegapiłem 12 ulepszeń.
    Ale do % się dobiorę.;)
    Ten brak ulepszeń w nagrodach mnie zastanowił.
    Myślałem, że więcej mi uciekło.
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    u mnie jest imponująca 4 :)
    bacowa ,weź Ty sie normalnie nie wygłupiaj 8)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Moja fabryka to 9 -podstawowa
    Ania-odejścia nie służą spokojowi-wiem,co mówię,znaczy piszę :p I tak zaglądałam,co słychać xD
     
  7. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    O Kochana, tak lekko to nie ma ... na bana, to trzeba sobie zasłużyć, nawet jak sama sobie chcesz dać.
    No ... chyba, że kilka semestrów profesjonalnej wykładni tematu - "jak wyłapać bana" - i wtedy można się starać.
    Do Czecha nawet nie podbijaj Aniu, z tego co słyszałem wszystkie terminy ma zajęte ... chyba, że po znajomości kilku lekcji udzieli :)
    A do tego czasu, oddalać się absolutnie nie wolno, a obecność swoją na forum postem codziennym należy potwierdzać, pod rygorem nagany pisemnej, ustnej i innych kar, których nawet wymieniał nie będę, takie niosą z sobą przeokrutne konsekwencje ... no :)

    Dzień dobry :)
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No i widzisz? Masz jeszcze wątpliwości? Po tym co przeczytałaś chyba nietrudno wyobrazić sobie lawinę próśb o powrót... popartą lawiną samotnych kózek, przeżuwających krówek i innej smętnej żywiny...:D
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Bacowa.. bez jaj to nie Wielkanoc. Nigdzie zadka nie ruszaj.

    Benia z tym fiołkiem to zartujesz? Tylko 5 tys?
    Ja teraz policzyłam i potrzebuję jeszcze 149 tys.
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tiaaa tak właśnie myślałam :cry::sleepy: Tych z wypieków mi brakuje ;)

    :D:D O takie stadko samotnych to się potrafi lawinowo rozmnożyć do niebotycznych rozmiarów w razie odmowy współpracy :p:D;)
     
  11. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Jak dla Ani to, ja zawsze okienko w swoich zajęciach znajdę xD
    Ba namiotu swojego nawet użyczęxD,ale pod warunkiem że, to będą krótko terminowe wczasy:p
    Nie lubię tłoku xD
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zanim załapałam o co chodzi xDi to, że byłeś niedawno w szpitalu, to wirtualnie zwiedziłam Bytów.:p Kilka razy przejeżdżałam przez tą miejscowość ale nigdy się nie zatrzymywałam.
    Oj tam. Odejdę i już.:oops:
    Nawet to, że też mam imponującą 4 mnie nie powstrzyma. Dali mi w jednym z poprzednich eventów 120 FL, to sobie ulepszenia kupiłam. :)

    xD:D
    od razu edycja:
    Odpisałam Rysiowi i Aguli ale jeszcze nie wysłałam, bo u mnie w domu był "czas karmienia", a przez ten czas przybyło kilka bardzo miłych postów. No Kochani :inlove: przemyślę jeszcze to moje odejście . . .:oops:;)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aniu, ja idę skrótem Eli /Doti/ i do smoka 115 200 trzeba a mam teraz 112 080, na całą misję to nawet nie wiem ile, ale jak dorwę jajo to dalej na razie nie ruszam 8) Przynajmniej dopóki mi pomarańczowe mdłości nie miną :pxD
     
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Bry :)
    Aniu odniosę się tylko do cytowanego zdania:oops:Nie kopiuj zachowań tych ,których kopiować nie powinnaś :p O nic Cię nie będę prosić,bo doskonale wiem,że pójdziesz co najwyżej do Pacanowa ,ale po co???:oops:xD:cry:
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    No to ja robię przerywniki. Niebieskie , fioletowe, zielone , bo podobno zieleń uspokaja. Dziś posiałam żółte na noc , bo ile miałam chryzantemy to została w szklarni.
    Smoka i dzięcioła już mam.
     
  16. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Kozła podkuć na święta ;)
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to tak sobie może siać wybiórczo , co tam chcesz ,a my z Benią to siejemy na smoka i dzięcioła :oops:i tutaj nie ma zmiłuj , siac trzeba konkrety :)
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jemu też się należy 8)
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia ja już teraz wiem jak to jest przyjemnie odchodzić i wracać :inlove:i rozumiem doskonale osoby, które robią to cyklicznie.
    Teraz jestem pewna, że to był mój pierwszy raz, ale nie ostatni.:)xD

    Ale czemu do Pacanowa :cry:xD:cry:
    A już doczytałam :D ale gdzie tego kozła znaleźć.:p
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Może i ja zacznę odchodzić ???Eeeeee tam ,za mną nikt nie będzie tęsknić :cry:ja taka mało medialna jestem:cry:
    Co do kozła ,to trzeba szukać,a najlepiej ofiarnego xD:cry: