blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wystawię jak pendolino odjedzie.
    Wtedy zamelduję ile dało XXL z XL..
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wyspowe zaczęłam puszczać dopiero dziś, tak to same farmowe. Za jakieś 1,5 h powinno się okazać co wyrosło ;) Nektaryny mam dwie, więc na spokojnie. Kilka składów ewentualnie, może jakiś sandał się trafi :p
     
  3. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Jak to? :eek:
    Sponsor najlepsiejszych wycieczek do ciepłych krajów ucieka w krzaki ?-.-
    Czuję się zawiedziony xD


    Bry...po i przed urlopowe :p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2018
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry pendolinowo :)
    Miałam nie jeździć, bo nie ma żadnych nowości, ale postanowiłam spróbować szczęścia i zapolować na nektarynkę XXL. I muszę powiedzieć, że chyba kurek jest odkręcony, bo:

    [​IMG]

    Nie wiem ile puściłam składów, ale na pewno mniej niż 10 na wyspę i aż dwie nektarynki. :inlove: Do tej pory nie miałam ani jednej, więc się cieszę. :)
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W pasku 23 złote ładunki.
    Do końca ewentu jeszcze kilka dojdzie.

    Trzeci wyścig zaliczony.
    Ale się to ciągnie bez pomocy koła.
    Wygląda na to, że będę się ścigać do wtorkowego późnego wieczora.
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    u mnie z farmowych

    [​IMG]

    jedna bungewilla xxl, 2 srebrzyste xxl, 2 cisy xxl, 3 orzeszniki, dwie wierzby płaczące, bukan xxl i wierzba iwa xxl :p

    Trzymam Ryś, żeby było w Twoich coś fajnego, ba same fajne xxl ;)

    A wyścig właśnie wygrałam :p

    [​IMG]
    Aga gratki super wynik :) Nektaryny się pięknie prezentują :)
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki :) I to wszystko tylko z brązowych wsadów. Jadę na wersji oszczędnościowej:p
    Gratuluję skończenia wyścigów. U mnie jeszcze trochę siania zostało, ale pewnie jutro będzie koniec i dopiero wystawię sadzonki w liczbie 7 szt.;)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Pociągiem miałam nie jeździć ale..:p Coś tam przybyło nowego,to na GT się może przyda.Eventu nie robię-tylko 2 świeczkę zapaliłam.Iiiii...Chwalę się(odpukać :p ) Po Dożynkach zostałam z 9 mln a teraz mam:[​IMG] :music::inlove::music:
    No i dobranoc,bo chyba już śpicie :)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Ostatnio coś nie ma powodów do świętowania w naszej kopanej :oops: Może sprawią prezent, ale trzeba czekać do marca;)
    Dzięki Aga :) Super wyniki z brązowych. Ja na złotych tylko, ale też spokojnie bez popychania. Jeszcze z 3 razy pojadę i wystawie :)

    Gosia :D no no pięknie się odkułaś :D Śmignęłaś to 100 baniek szybciorem :p:)

    Ja tymczasem odliczam koniec fiołka, jeszcze tylko 5 tyś :p:p:p:D:D:D:D:cry:xD
     
  10. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Dzień dobry :) każdy poluje na bombki :p ja to normalnie każdy wątek i nic albo Ślepa jestem
     
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry:)
    Bo nigdzie nie ma tych bombek:p, a jak są to już znalezione:p
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Normalnie też latam po offie i ni ma :cry::cry::cry::p Na kurzej nawet szukałam, w pod lupą, w damkach ekipowych, też chyba ślepawa jestem, bo nie widzę :p:cry:

    xDxD:cry:xD A to jak to są bombki od Pelagii to nic dziwnego, że znikaja zanik zdążymy wyśledzić, każdy chce mieć i cichcem bierze na choinkę :pxD
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dobrze, że jeszcze Wy tutaj jesteście, to jest do kogo zajrzeć. :)
    Ostatni konkurs jak dla mnie niezbyt porywający, tylko raz zaczęłam szukać bombki i po 5 min. zrezygnowałam, wolę czytać książkę kucharską . . . może coś nowego, dobrego na święta przygotuję.:p
    Pendolino puszczam głównie na wyspę i ukochały mnie goździkowce - 7 szt., nektarynek xxl mam 4 szt., 3 ylang-ylang xxl, 1 rollinii xxl, a na farmie tylko srebrzyste xxl godne uwagi.
    A ten event hodowlany-.-8)
    Nie wiem, może ja już za długo gram i to co nam twórcy oferują zaczyna mnie nudzić. Chyba odejdę . . . ale czy ktoś będzie prosił mnie o powrót.:cry::oops::cry:
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja to chyba mam potężne tyły.
    Czy były już do zdobycia wszystkie ulepszenia fabryki?
    Coś ostatnio ich nie widzę w nagrodach, a do przeniesienia na wybieg brakuje jeszcze ośmiu.
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    I gdzie pójdziesz? Za oknami zimno i mokro, a tu przynajmniej jest ciepło i sucho ;)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie nowoczesna nr 4..zadnego ulepszenia nie kupowalem...
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie tak samo i fabryka stoi już na wybiegu.
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jest fajna tabelka, będziesz wiedział czy wszystkie zdobyłeś - kliknij na nią >tutaj<

    Zgredziu :inlove: już mi cieplej i przemyślę swoje odejście.:)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aniu nigdzie się nie wybieraj, zimno mokro, choróbska się nabawisz, albo wilka jakiegoś ;) Siedź tu z nami :) I gratki xxl-ek ładne sztuki się trafiły :)

    Hodowlany odgrzewany, plus że nie trzeba klonować, bo nie ma wypadajek z oaz i sp może zostać na nowego kolorowego zwierza :p Ja mam nadzieję, że twórcy nas jeszcze pozytywnie zaskoczą, chociaż czasami ;)

    Mam imponującą fabrykę 2 /w tym ulepszenia za florki/ i to jest dopiero połowa, przy czym nie wiem, czy w tych nieszczęsnych wypiekach nie pominęłam :sleepy: Tak, że jeszcze powinno być ich sporo do zdobycia ;)