blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    U mnie takie regularne są od czerwca 2014 r., to pewnie na poważnie zaczęłam zajmować się eventami.:)
    W tych różnych wcześniejszych mam pamiątkową z dożynek 2013
    [​IMG]
    - pewnie coś tam grzebnęłam, że zdobyłam naklejkę, bo to był mój początek gry. Zaczęłam grę od 13 września 2013 r.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Naklejki lubię i zbieram, ale do albumu mi się ich nie chce przenosić, siedzą sobie na półce :p

    [​IMG]

    Pierwsza jest Wielkanoc 2011, ta biedrona przed nią to akcja przebudzenie wiosny, ale co to było nie pamiętam :p a daty tam nie ma. Ufoludek chyba dobrze siedzi. Nubloni byli w maju a truskawki w czerwcu ;)

    Rysiu OO o odwołaniu naboru nie było, ale sama nie wiem czy BP je robi czy nie. Jacyś nowi mentorzy się pojawili wogóle ostatnio?
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry
    No to się wydało ... jestem kobietą :p;)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ale mam szczęście.
    Trzecia taka wygrana w ciągu tygodnia.

    [​IMG]

    5 mld wyszukiwań co 2 dni.
    Ale tempo.

    Szkoda tylko, że nagrodę trzeba odebrać w ciągu 15 min.
    No nie wyrabiam się!
    xD:cry:xD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D Po po prostu Marku, masz w pewnych sytuacjach... kobiecą wrażliwość :p;)

    xDxD Rysiek rozbiłeś bank Jackpotów xD Teraz jeszcze niech jakiś teleport dadzą żebyś obskoczył do siedziby google, czy gdzie tam mają te nagrody xD W sumie jak by tak google nawiązało współpracę z naszym kołem to by się jacki sypały:p
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2018
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak nic wychodzi, że jestem facetemxD Żywiołowo nienawidzę zakupów... Do marketu wchodzę z dokładną listą i to jeszcze rozpisaną zgodnie z kolejnością działów. No chyba, że układ zmienią... wtedy rzeczywiście zaczynam błądzićxD
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To dlatego zawsze masz tak szczegółowo rozpisane robienie ewentów.
    Przyzwyczajenie z zakupów.
    xD:cry:xD

    Edycja:

    A może jest odwrotnie?
    Zakupy traktujesz jak ewent.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2018
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    W takich marketach spożywczych, też raczej jestem bardzo konkretny ... ale jak wejdę do większego centrum handlowego, do większej galerii, to już jest baaaardzo długi spacer :)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chyba po prostu nie lubię niepewności i zazwyczaj wszędzie chodzę "z mapą"xD Co oczywiście nie znaczy, że czasem nie robię czegoś kompletnie spontanicznie i bez przemyślenia... A potem przygotowuję plan wyplątania się z tarapatów, w które bezmyślnie się wpakowałam... I też jest fajnie :D
     
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry chore
    Wczoraj w ciagu 2 -ch godzin zaliczyłam : market budowlany, galerię z meblami i hipermarket spozywczy.
    Byłam z mężem i musiałam sie bardzo śpieszyć. Zakupy wykonane w 75 %. 25 % brakło, bo mąż nie policzył schodów i nie wiedziałam ile
    nakladek zamówić i nie zmierzył holu żeby kupić chodnik. A ile sie go oszukałam , bo ciagle znikał.( nie cierpi zakupów)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Elu, to już wiem, skąd moderowanie masz od początku opanowane. Przyporządkowywanie do odpowiednich działów już miałaś wczesniej w małym paluszku :DxD O rozpiskach eventowych nie wspominając :D

    Aniu Ty też? :oops::cry: Zdrówka i szybkiego wykurowania się ;);)

    Podobno:

    [​IMG]

    Następnym razem powiedz DP, że pozwolisz mu pójść z Tobą do okna i ogladać do światła kolor kafelków :p:pxD;)
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Benia póltora miesiaca czekałam na niego żebysmy poszli kupić meble na wieś. W końcu sama poszłam i na drugi dzień mieli meble dowiezione razem z montażystami. Nie chciałam ryzykować, bo jakby sami składali to mogłyby być na opał.
    A wczoraj w tych galeriach tak się zgrzałam ,że dzisiaj mnie jakieś choróbsko dopadło.
     
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Po obejrzeniu obrazków stwierdzam ,że ze mnie też facet :p zakupy robie szybko , tylko to co potrzebne ,bez sentymentów ,że ładne i moze kiedys sie przyda , ciuchów mierzyć nie znosze i robie to ,jak juz zachodzi absolutna konieczność kupna xDxDxD
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aniu to Ci się trafił jakiś wyjątkowy odmieniec, żeby w budowlance i meblowym zakupów nie lubić o_O:pxD Teraz za kare ma Ci rosołek robić i tabsy podawać 8):p;)

    Ja ciuchów nie lubię kupować :sleepy: Łażenie po galerii za czymś do ubrania to męczarnia. Ale książki, płyty, to zupełnie inna bajka, w empiku czy innej księgarni mogę się zaszyć na dłuższą chwilę. Resztę też kupuję jak muszę i byle jak najszybciej. ;)
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    w maju jak byłam zaproszona na Komunie Świętą , to kieckę kupowałam w sobotę ,dzień przed :p
    weszłam do pierwszego sklepu z brzegu , przerzuciłam wieszaki ,wybrałam jedną , przymierzyłam , zapłaciłam i tyle xDxD
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    I bez wybrzydzania, przymierzania połowy sklepu i tekstu na koniec "to ja zamówię w internecie"? Są takie klientki? ;)
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    są tylko takie xDxDxDxD
     
    agucha31, Marrylan oraz aweva55 lubią to.
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Trzeba było powiedzieć, że w Internecie proszę Pani ... to wyścigi są do zrobienia, a nie latanie za szmatami ... brać, płacić i do domu, do młyna, bo z pewnością już wyrosło ... ;)
     
    agucha31, Marrylan oraz aweva55 lubią to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety, nie wszędzie ;)
    Następnym razem to zrobię, niekoniecznie tak ładnymi słowami :p
     
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ale poważnie pisząc, w wielu dziedzinach oferta internetowa, stała się nie tylko bardzo konkurencyjna, ale nie daje tej tradycyjnej najmniejszych szans.
     
    agucha31, Marrylan oraz aweva55 lubią to.