blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A ja nie mam ani florenowców, ani nawozowców ani itemów na pnącze kasztankowe. I jak nie zrobię eventu z powodu braku wypadajek, to nie płaczę. To w końcu tylko zabawa ;)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak błąd, to się pewnie nie załapię.
    :cry::cry::cry:
    Wyspa zajęta do 17:00.

    Nauczka na przyszłość.
    Bez względu na to gdzie ewent, to siać tak, żeby zebrać równocześnie, zaraz po starcie ewentu.

    A mogło być tak pięknie:

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/kryształowy-puchar-śnieżny.64319/#post-1929528

    Nie ma za co przepraszać.
    Jakie niedogodności?
    xD:cry:xD
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Marne szanse były na to, że ta roślina tam zostanie, zwłaszcza, że jutro 2 część Zośkowej misji, a druga część skupia się właśnie na plantacji
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Doktorku przemyśl, jak byś został drwalem /dodatkowy etat/ to byś mógł być dopiero typem z ostrym narzędziem, mógł byś wymachiwać i pogonić pacjentów od czasu do czasu :inlove: A i pamiętaj, drwale to tak górnej części odzienia nie noszą za często :p:D:inlove:

    Pracuj sobie pracuj... a my i tak swoje wiemy :pxD:D;)


    buuu nie załapię się. Bahama zajęta jeszcze :cry::cry: Też mi niedogodności, chyba dla BP xD:cry:
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zamiast „przepraszamy za niedogodności” powinno być raczej „mamy nadzieję, że prezent mikołajowy wam się spodobał” :pxD.
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszyscy szukają winnych, a to Ty krzeszesz te drzewka? o_Oo_O
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    I Ty Brutusie przeciwko mnie ???o_O:cry:
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia nie becz, twarda bądź.-.-
    Pieńków i u mnie dostatek, a jak trzeba będzie to dokupię. Stać mnie.:)
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Masz rację.Trzeba twardym być nie miętkimxD
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :pxDxDI jeszcze tak ze 100% do stodoły na 48 h jak by tak do tego przypadkiem mikołajkowo dorzucili :p:music::music:xD
    :p Monia trza się pozbyć dowodów, przerzucimy pieńki do Zgredzia i przepadło, pieniek nigdy nie widział naszych pasków na oczy :pxD;)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To radzisz Benia, żeby się jeszcze zaopatrzyć dopóki nie wykupili pieńków, bo tylko 3 mam. Reszta poszła za homarze.:oops:
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ania bierzemy ile się da, a potem posypie sie grad :p8):D Najwyżej Zgerdzio będzie razem z Doktorkiem za drwala robił :p;)
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Od Marzenki takiego Mikołaja dostałam, to się dzielę ;)xDxD

     
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witam wieczorowo, podziwiam Waszą pamięć z tak dawnych lat. Ja pamiętam tylko zalewanie pól i to, że jak wprowadzili hity to z pierwszych tajemniczych takowe dostałam. Jakie były drzewka (grafika), jakie zagrody, to nic nie pamiętam. Czyli oceniam siebie jako niegracza zaawansowanego tak jak Wy. Serdecznie pozdrawiam i idę w krzaczory....:):):)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O czyli BP jednak rozda prezenty :p

    :p:pxDxD Jak obskoczy wszystkie grzeczne dzieci to niech na koniec do mnie wpadnie :p Chora jestem w uszach dzwoni, przynajmniej akompaniament będzie i świątecznie zagramy :pxD

    Maryniu miło nam że podobały Ci się nasze wspominki :) Jak zalewanie pól pamiętasz to jesteś mega zaawansowana :) A resztę przypomnisz sobie ze wspominków :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2018
  17. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    trzeba na chorobę się rozgrzać najlepszy to jest grzaniec :)
    [​IMG]
    Ciepły koc i bawełniane kapcie :)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Post edytowałam i oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 grudnia 2018
    agucha31, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór. :)

    Pochwalę się prezentem od Mikołaja :)

    IMG_2100.JPG
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D Dzięki Stefi :inlove: Wypiłam, wygrzałam, nogi w człapciach :D Od razu lepiej i cieplaj :) Jutro będę jak nowo narodzona :)

    O mamciu Zecia :D:D:D:inlove::inlove::inlove: Bombki z Alarmem wymiatają :) Wstaw potem fotkę jak się prezentuje na choince ;)

    Zmykam do łóżka choróbsko daje o sobie znać ;)
     
  20. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    To cieszę się że pomogłam :) bo to dobre na przeziębienia :) wypić gorące :)
     
    agucha31, Marrylan oraz aweva55 lubią to.