blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A bardzo możliwe, że za dużo odpisało i zamiast wykasować nagrody z innych pułapów, wykasowało wsio :p
    Mrrr, za to taka pomyłeczka z dopisaniem wszystkiego :inlove: Magda, też się trzymam kurczowo nadziei, w czwartek mikołajki a nuż... xD:cry:xD:p

    Poczekamy, jak na te świeże pączki :pxD;)
     
    Reniarama, aweva55 oraz agucha31 lubią to.
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pendolino z drzewami /lubię /, ale zszarganie nektarynki XXL lekko zabolało, jeszcze rolka i bugenwilli /w mniejszym stopniu/ do kompletu.
    BP w pełnej krasie: bez ładu, składu , sensu i pomysłu, byle się nażreć.
    Kiedyś uwielbiałem T/PD/ - przestałem, z unikatami jest podobnie.
    Bo i po co jak nic od gracza nie zależy ?
    Z doświadczeniem tylko kasa obecnie decyduje /bez urazy i zazdrości dla rakiet - podziwiam/, a unikaty od widzimisię …...
    Trza z tym żyć i wziąć na klatę, przeca nie będę się żegnał z Wami po raz setny z powodu błahostek ?
    Ale pozrzędzić dobra rzecz.


    Bry telenowelowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 grudnia 2018
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No innego wyjścia nie mamy jak tylko grzecznie czekać
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja zupełnie z innej beczki ,chociaz masz rację w tym co napisałeś :)
    Z tego co czasami piszesz , wnioskuję ,że interesujesz sie koszykówką i mam pytanie jak do znawcy , jakie szanse mają nasi koszykarze na zakwalifikowanie sie do MS ?
    wiem ,że zostały im 2 mecze do rozegrania i dobrze im idzie ,ale kompletnie nie znam poziomu gry ich rywali i jakbyś mógł to jakoś ocenić , rozjaśnić :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)
    Ech czułam w kościach, że BP wywinie kolejny unikatowy numer, pomysły biorą z sufitu i jak im się uwidzi. Lekko wkurza, że nie mamy wpływu żadnego, ale trzeba wziąć na tą klatę. Unikaty lubię, ale już tak niewiele ich zostało :sleepy: BP krechę ma już tak wielką, jak z Hamburga do 300 poziomu farmy 8)


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    To w Pendolino ma być nektarynka XXL?

    Widzę, że słonecznik trzeba siać ;)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na szczęście, mam zapas z koszyczka :pxD Pnącze kwiatowe i +2 do słonecznika. Zrobię, lubię wyścigi :p Na dwóch polach tradycyjnie :p
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak, nektarynka XXL będzie obecna.

    Dobrze, że zostawili jakieś resztki unikatowe, może sobie o nich nie przypomną.

    O koszu:
    akurat ten temat jest mi znany to się wypowiem, zostały 2 mecze jak wspominałaś, Chorwaci, których niespodziewanie pokonaliśmy u siebie w pierwszej rundzie gdy grali w bardzo mocnym składzie /4 zawodników z NBA/, rewanż będzie bez nich, ale na wyjeździe, mimo wszystko ciężko będzie wygrać, ale z 30% szans przy obecnej formie chłopaki mają. Potem podejmiemy u siebie Holendrów, najsłabszy zespół naszej grupie, który pokonaliśmy niedawno u nich na luzie ponad 20-ma punktami. Tutaj jesteśmy zdecydowanym faworytem.
    Do awansu wystarczy nam 1 zwycięstwo bez względu na inne wyniki w grupie, także szanse ogromne, jak nie teraz to znowu poczekamy furę czasu na awans.
    Na MŚ byliśmy raz w 67 roku także sukces byłby ogromny jak na nasze tradycje i mimo wszystko obecne możliwości.
    Stało się tak, bo mamy zgrany, ambitny zespół no i wykorzystaliśmy fakt, że inne /teoretycznie lepsze teamy/ grają podczas eliminacji najczęściej bez swoich najlepszych /NBA i Euroliga - taka koszykarska Liga Mistrzów nie puszcza ich na mecze kadry/ graczy.


    Jak awansujemy /w co obecnie wierzę/ na MŚ będziemy w stanie powalczyć z zespołami z Azji i Afryki, natomiast jakiekolwiek sukcesy z innym drużynami z Europy i Ameryk będą wartością dodaną.
    Nie ma najmniejszych szans na wielkie sukcesy na miarę siatkarzy, ale cieszę się tym co jest obecnie, bo od lat nasz kosz nie jest zbyt silny.


    Bry słoneczne.
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę troszkę, u mnie mokro, szaro, deszczowo brrr.. W dodatku coś mnie z rana wzięło i potrzebuję tabsów :sleepy::p tak, ze zabieram zapas i zaszywam się w domu :p Miałam 3 dni odsiadki jeszcze to do wtorku luz :D

    Oby zakopali głęboko w czeluściach wyprzy i nigdy nie przypomnieli 8);)

    Doktorku mocno trzymam, żeby wynik był jak najlepszy w MŚ, bo że się dostaną to się nie martwię :)
     
  10. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Dzień dobry wszystkim :)

    u mnie na rynku aż szok zabrakło słonecznika czy to ma związek z tym eventem co ma być na mikołajki :p
    Wyścig [​IMG]
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:DxD Na pewno na napędzie z prażonego słonecznika :D Czołówka idzie płoza w płozę xD U mnie ostatki słonecznika na targu :p Na pewno dlatego, że już jazdy próbne są

    [​IMG] :p:D
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Tak potrzebny do jutrzejszego eventu :)
    No ciekawe do jakiej ceny dojdzie, może troszkę pochandluje jak cena bedzie ładna :)
    U mnie szarość , czekam jak bedzie dalej i po ile wtedy może jakiś stragan wystawie :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    U mnie na razie 300 sg za sztukę. Może jeszcze podskoczy. Zapasik jest, może też sprzedam co nieco :)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    u mnie tylko po 221 sg. Dużo masz zapasiku do tachania na targ?
     
  15. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro


    U mnie po 320sg ale szybko schodzi jak świeże bułki z piekarni :p
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W zimną, grudniową środę witam ciepło :)

    Na koszu się nie znam, ale słonecznikiem na targu pohandluję trochę, warto u mnie już po prawie 800 SG.

    blazers w Zgaduli nie namierzyłam, ogłoszenia o Pendolino i drzewkach jakie przywiezie też jeszcze nie mamy a Ty tutaj takie rewelacje przynosisz, czy mogę wiedzieć skąd takie info? Mam nadzieję, że źródło oficjalne i zapraszam z tymi ploteczkami do Zgaduli.

    Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę :)
     
    kacper_07 i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj to ładna cena
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ateno,
    Ja co prawda nie Blazers, ale zdaje się, że wczoraj wieczorem widzieliśmy to samo OO o Pendolino, które Zgredek powiesił nie tam gdzie trzeba :p.
    Stąd część graczy wie, jakie drzewka będą do zdobycia w tej edycji ;).
    Niestety screena nie mam, nie pomyślałam o tym.
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Znowu mnie ubiegłaś:p.
    Ateno, nawet nie wiedziałem, że Zgredek był za bardzo wyrywny, a info o Pendolino wycofane /na razie/.
    Też bez screenów zostałem, ale chyba wiesz o czym piszę.
    W każdym razie już słowa o nektarynce XXL nie powiem dopóki nie będzie ponownie OO/FAQ.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A to takie buty :) no to sobie będę musiała ze Zgredziem poważnie porozmawiać 8):p

    W takim razie cofam pytanie ;)