blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To i tak kosmos w porównaniu z moim max 300sg
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pozostaje Ci popracować nad ceną, jeśli Ci zależy ;).
    Był czas, że jeden z top 10 windował cenę któregos badyla, to mu pomogłam i kupowałam ;).
    Chyba to chryzantema była, więc w sam raz do szklarni ;).


    A tak na poważnie, nie lepiej zacząć sianie nostrzyka i marzanki do smoczego jaja, by potem, jak dojdziesz do misji, wysiać samego pomarańczowego fiołka? Zerknij sobie na misję niezapominajka, sporo tam badyla trzeba, do którego masz już dostęp ;).
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2018
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A ja pod linkiem szukałam postu Rysia z wyliczankami do misji, znalazłam post Eli, ale mimo to dalej szukałam xD:cry:xD.
    Jestem tak przyzwyczajona, że Ryś robi sam takie wyliczenia, że nie mogłam się pogodzić z tym, że posiłkuje się cudzymi xD:cry:xD.
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ale wpadłem.:oops:
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Właśnie wróciłam z safari. Wypadajek już nie potrzebuję.
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    zgadza sie :) podałam cene za jaką ja moge wystawić jakbym sprzedawała
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gdzie? :p I z kim? xD

    Żeby była jasność, śmiałam się z samej siebie a nie z Ciebie ;).
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Przymierzałem wieniec Zosi.
    Dał mniej niż koci pokerzyści (61k/63k)
    Muszę poczekać do wieczora na pierwszą nakładkę.
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki, fura komplementów w Twoich ustach lepsza od kawioru:p.

    No i nie wiem czy wysiać ten 4-etapowy event, do tego kończę ten na Baha i sobota:D.



    Bry zadowolone.
     
  14. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wykupiłam kolejne pola za farmarki na tym wybiegu dla zwierzaków i cóż z tego ,jak nadal sie wszystko nie mieści ,ponieważ szybciej przybywa tych różnych itemów ,które tam można postawić .
    Nie wiecie przypadkiem , kiedy i za co , bedzie można zdobyć kolejne te pola ,przecież tam jeszcze połowa do odsłonięcia została i bedą tak kapać raz w miesiącu czy jak .
    Dzień dobry , tak w ogóle :)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Doktor odpali ten markowy siewnik z czarnym koniem w logo i jedzie :music: Nawet nie zdąży dobrze ruszyć a już będzie wysiane ;)

    Muszę jeszcze 5 aparatów zrobić a potem zbieranie zdjęć :p Badyla nawet ciut zostało :pxD

    [​IMG]
    :p xD no to dziś nie ma hamulców xD:cry:

    Dzień numizmatyka

    [​IMG]
    Witaj Stefi :) Jak Ci idą eventy?
    Ciężko mi było wstać, ale młody wpadł do nas i skutecznie wywlókł mnie z łóżka :cry::cry::p

    O Aga :) dobrze, że przypomniałaś :p Wykupiłam właśnie. No mało miejsca, a tu odsłaniania końca nie widać :sleepy: Obstawiam, że za gwiazdki będzie coś. Opcje farmarkowe się skończyły właśnie. BP nie spać tylko dawać kolejne możliwości 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2018
  17. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Robię wieniec , safari ale masakra z tymi wypadajkami....... :/
    A tak to chyba dobrze później to będę stodołę szykować na następne dożynki :p
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wieniec skończyłam właśnie, ale safari jeszcze ciągnę, bo obiektywy przyblokowały i trzeba czekać na zbiór :p;) Jak już będziesz mieć puchary ulepszone na drzewie będzie lepiej z wypadajkami ;)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dajecie czadu z wybiegiem.
    U mnie tylko tyle:

    [​IMG]

    Miejsce czeka na zamkowy plac.
    No i fabryce brakuje 9 ulepszeń do przeniesienia.
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wieniec też skończyłam ,a na wyspie potrzebuje jeszcze wyprodukować 25 tych w młynie , czyli 3750 roślinki i wypadajki do tego .
    Rysiu , z wybiegiem to mi dośc łatwo poszło , mimo że ,jak go wprowadzili to mój zapas farmarek na tamtą chwilę , starczał mi do września ,ale jak widzisz stale ich przybywa , sporo ze skrzynek mam jak otwieram , na kole często wpadają i przy różnych innych okazjach ,typu event ,misja . :)
    Tobie też będą przybywać , więc tylko cierpliwości :)