blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Witam:)

    Dziekuje wszystkim kosom 7, byliscie przepiekni w swoich szeregach:inlove:
    Podziwialam was z radoscia w blizniaczych sukienkach naszych barw:inlove:
    Dla mnie to byly najpiekniejsze dozynki:D
    Pozdrawiam wszystkich milutko, teraz maly urlopik bo emocje mnie wykonczyly:DxD
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wściekłe
    No wczoraj zupełny brak czasu, dziś problem z netem i masakryczne mulenie, mimu prób od rana nie udało sie wrzucić towaru, co mała wrzuta była zrobiona to zaraz pojawiał sie problem aby kolejny towar wrzucić i niestety zostałam z towarem i mnóstwem sg a z tyś wyleciałam :mad::cry:
     
    gretag i Reniarama lubią to.
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Było super:music:
    Dziękuję za wspólną zabawę.
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Benia ma dziś odświętne tabsy w płynie z homologacją :p

    [​IMG]

    Tylko Doktor niech potem nie marudzi, że barki /nie te pływające/ puste :p Tamte bez homologacji będą na dzień po :p

    ech widziałam, że niedużo Ci brakło, że też net akurat dziś musiał figle płatać :( Aguś, głowa do góry 100% też super, a wierzę jednak, że jeszcze będzie następny raz :)
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No prawie mi się udało xD trochę za późno mnie ambicja na TOP 1000 wzięła.:p 1084.to i tak nie źle.8) Dzięki wszystkim za chęć pomocy-za późno już było :cry: A dla KOS serdeczne gratulacje :inlove:Edycja:1084 jednak ale za to za rękę z Marią ma-ter,bo ona 1086 xD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2018
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję Wam wszystkim za wspólną zabawę z 7 w motywie przewodnim, było pięknie, imponująco, wręcz wzruszająco :)
    Bardzo dziękuję :)
    Oczywiście gratuluję stalowych nerwów, cierpliwości, wyczucia i tego wszystkiego, co sprawiło, że ten event jest dla Was sukcesem i powodem do dumy :)

    Bardzo mi przykro, że nie wszystkim się udało, że złośliwość rzeczy martwych lub inne niesprzyjające okoliczności, nie pozwalają tym razem cieszyć się sukcesem ... ale na tych dożynkach gra się nie kończy, będzie jeszcze wiele okazji aby znów spróbować swoich sił, a wtedy ... a wtedy, to klękajcie narody co się będzie działo ... jestem o tym przekonany.
    Głowa do góry, będzie dobrze ;)
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Gratulacje dla wszystkich :) i ogromne podziękowania dla dobrych ludzi z ogromnym sercem :inlove:
    Jestem Waszą dłużniczką :)
    Mnie jak co roku, trochę zabrakło ale już się do tego przyzwyczaiłam xD lubię zaczynać wsio od nowa z pustą stodołą xD:cry:xD:music:
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Macie widoczną listę TOP?
     
  9. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    To komu puchar wręczyć ? :p
    to można po szocie
    [​IMG]
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie, ale wrzuciłam jakąś listę do dokumentu. Tylko nie wiem na ile jest aktualna

    Bry:)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja widzę liste. Na poczatku pokazuje takie dziwne okienko, że będzie wkrótce gotowa czy coś, ale po chwili się pokazuje ;)

    Olga :inlove::inlove: Zabrakło odrobinke malutką. Nasępnym razem /będzie i już/ będziemy mocniej ciągnąć Cię do 1000 :p:);) Ale 100% jest :D

    :music::music::inlove: Porywam jeden :D Jak mi tego trzeba było :D
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jest już widoczna.
     
  13. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Dopiero ochłonęłam z emocji dożynkowych:oops:. Gratuluję wszystkim kozetkowiczom udziału i takiego pospolitego ruszenia oraz oczywiście miejsc w topie:inlove:. Jesteśmy drużyną na 7 ;)
    [​IMG]
    I żeby tak zostało przy następnych i jeszcze następnych dożynkach:p.

    I niech nikt się nie waży zabrać nam tych przyjemności bo alarmem poszczujemy:mad:
    [​IMG]
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ale ten alarm słodki:inlove:
    Chętnie bym zaadoptowała.
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla wszystkich z kazdej listy TOP ,bo przecież tutaj kazdy jest wygrany ,już samo podjęcie ryzyka i zmierzenie sie z tym przedsięwzięciem jakim jest TOP , ta adrenalina ,nerwy , niepewność czyni każdego z Was zwycięzcą .
    [​IMG]
     
  16. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Ja to na następne dożynki się przygotuje :) bo w tych to z gołą farmą wstyd było startować :p:cry:
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ależ uroczy ten alarm:inlove: Chyba się podłożę na ochotnika na to poszczucie:pxDxD:cry::cry::inlove:
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)

    Wszystkim tutejszym bywalcom gratuluje miejsc w TOP-ie ;)

    Hmmm.... parę dni mnie nie było i co widzę? Widzę, że alarm nieco odmłodniał ;) I kto go teraz będzie szkolić? No kto?
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wszystkim bez wyjątku gratuluję !!!!!
    Przyznaję się bez bicia,że spanikowałam:oops:niby chciałam jak najtańszym kosztem,ale bałam się ,że spadnę i byłam tak sobie między doktorkiem a Benią xD:cry:xD
    Nie wiem czy to były nasze ostatnie dożynki w takiej formie jak obecna ,a za rok może dożynek nie być wcale lub w takiej formie jak każdy nudny event,ale cieszę się,że dane mi było w nich uczestniczyć
    Z dumą nosiłam biało czerwoną flagę wśród tak licznej grupy 7
    No to tradycyjnie

    [​IMG]


    Łyknę sobie parę kropli dla spokojności :)
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja mogę!:inlove: