blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Rycerz chyba zbroję szlifuje i miecz ostrzy :p Widziałam za płotem jak się błyszczy :D
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam jeszcze 2 garbusy sułtany i nikt nie chce kupować :cry:Aniu-kasę jeszcze mam ale drożyzna straszna i po kilka sztuk tego,co ma jakaś wartość...Poza tym wiedziałam,że do Was za cienka jestem xD Ale co se na liście powiszę,to moje ;)
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Sprobuj kartę włożyć i obserwuj jak szybko wciąga:p
    I o to chodzi Gosia:music:
     
  4. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Jak dopiszesz BP, wciagnie:D
    Gosiu, ze zapytam, ktory masz targ?
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Najgorszy-nr 1 >:(
     
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Och, przykro mi:( slyszalam o tej 1 ce ze droga:p
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Reniu ja mam 39 i nie widziałam nic taniego od ubiegłych dożynek.Raz czy dwa razy coś mombinu kupiłam , a tak to sama produkuję.
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    A jaki ten targ? drogi? czy w miare?
    u mnie po 1 szt czesto wystawiaja, musze sie nagimnastykowac aby cos kupic, ale od roku tez sama wszystko produkuje, malo korzystam z targu.

    Topowicze, dorzucilam juz swoja dzialke na dzis;)
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Reniu tak średnio to owoce 4-5 razy droższe od wartości w stodole. Targ 39
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Do końca TOP-u wszystkie tabsy na kozetce mają 70% zniżki dla będących na liście.
    Byłoby 100%, ale z czegoś trzeba żyć.


    Bry w promocji.
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Z moich sąsiadów w TOP strartuje aż 8 osób , piękna liczba :inlove:xDxD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i kto mi to wytłumaczy, czy ja jestem aż tak głupia że liczyć nie potrafię, no raz można sie pomylić ale drugi to samo :mad::cry:
    Zaznaczam ze nic nie dokładałam więcej
    [​IMG]
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak te tabsy w płynie mają tyle % co ta zniżka to jest ...nieźle :p;)

    Ja tak samo na moim /32/ ofert z większą ilością na palcach liczyć a tak to po kilka sztuk i drożyzna okropna. Nawet teraz większych ilości nie ma. Większość tego co mam sama wyprodukowałam, bo by było licho :oops:


    Pewnie za niedługo też dorzucę :p;)

    :D moich 12- stu kosmos :inlove::inlove::D

    :oops: chyba raczej system nie umie. Aguś widocznie musisz te urodziny siódemek poświętować jeszcze trochę. Ale 7 kos masz też piękna liczba :inlove::);)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech a tak pilnowałam aby było ładnie same kosy a tu znowu :(
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Aga coś ten system kręci, ja dokładnie to
    samo miałam, w podglądzie idealne kosy (liczone 3x), po odświeżeniu, ósma rocznica mi wyszła, zobaczymy co dziś będzie, będę dokładać na raty.
    Bry
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to ja też juz dokładałam na raty i niby było ok a na sam koniec wyszło tak :(
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I tak jest pięknie :) Jeszcze będą kolejne szczebelki ;)

    Chyba coś tam ten system Wam kręci. Ale może następnym razem spróbujcie wrzucić bez tej jednej, tak żeby pokazywało na końcu 6 i wtedy zobaczycie co pokaże po aktualizacji. Jak będzie 6 na końcu, to dorzucicie sałatę, a jak 7 to znaczy że samo dołożyło ;)
     
  18. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzis to mowisz:D
    Dwa tygodnie temu wrocilam z Polski, i ja nieszczesna zapomialam ze zima idzie, nie kupilam ani jednego opakowania tabsow:D:oops: a gdybys o tej znizce cos wspomnial:D pamietalabym o tabsach z PolskixD:cry:xD
    Beniutek, dawaj do wora bo bez Ciebie jakos mi tak nijako:D:inlove:

    Wiec na tych targach podobnie jest;) grunt to zarobek:D
     
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Jak się doliczę tych sałat, to tak spróbuje zrobić, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
    zresztą do 4 z przodu jeszcze 3 próby zostało :cry:xD (no u mnie 4:p)
    Na targu od ostatnich dożynek cena idzie tylko w górę, cena 4x droższa od wartości to jest promocja, a do tego te oferty po 1 -2 szt -.-. Trzeba głównie na siebie liczyć.

    Wiem jakie to denerwujące, liczymy dokładnie te listki, przeliczamy jeszcze raz, a system nas lubi i nam od siebie po sałacie dokłada ;)
    Następnym razem trzeba spróbować tak, jak Benia mówi i ten jeden listek sałaty odjąć, zobaczymy co na to system :)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O dobra myśl, szkoda że wcześniej tak nie pomyślałam