blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Dobre xDxD:D się uśmiałam :p:cry:xDxD:D
     
  2. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Pewnie, ze masz rację Eleno - przecież musi być jakiś czynnik mobilizujący do wysiłku i do kombinowania, który nas napędza do działania w grze. Takim czynnikiem są przecież również sukcesy innych, mamy punkt odniesienia, wiemy jak można, ile można, wiemy że się da ... bo jak inni potrafili, to może mnie również się uda.
    Źle się dzieje wtedy, kiedy te sukcesy nie mobilizują, tylko drażnią, denerwują, wzbudzają zawiść, czego konsekwencją są wątpliwej jakości zagrywki i chwyty poniżej pasa. Wtedy jest niefajnie.
    Bardzo się cieszę, że zbliża się wielkimi krokami ten czas dożynek, który tak bardzo potrafi nas zmobilizować do starań, aby z fasonem i bez kompleksów, zaznaczyć swoją obecność w tym jakże szerokim, międzynarodowym farmerskim gronie.
    Mam nadzieję, że w tym roku też będzie wesoło, emocjonująco - wielu z nas wykluczy kierunek w bok oraz w dół ... tylko będzie parło w górę ile się tylko da ... i tego się trzymajmy ;)

    Cała przyjemność po mojej stronie :)

    Jeżeli mogę zasugerować, to chcę zwrócić Twoją uwagę Bernadko, na maleńki rozgardiasz, który się wkradł w chomicze szeregi w Nawiedzonym domu. Rozlazło się to wojsko jakoś, nie trzymają szyku ... może gdyby wywalić stamtąd wszystko co da się przestawić (a da się) i dopakować jeszcze ze 3 chomicze, to byłoby i wydajniej i szeregi również by się pięknie wyrównały ;)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a to zmienia postac rzeczy...xD no tak srednio elegancko...niby doszlo ale jednak... kluczowa sowa i buuuummm:p
    wiesz...8) ty sie ciesz , ze nie mialas wypominek , ze zalajkowalas czyjs post , ktorego absolutnie zalajkowac nie powinnas:pmocne nie?a jednak!8) no zle trafione kolego-lajkuje i komentuje co chce i jak chce. omijam szerokim łukiem-jedyna skuteczna metoda;) ignoruje -niekoniecznie wyniosle-poprostu ignoruje8)
    miało byc glosno?jest glosno aleeee o to chodzilo-woda na mlyn.jedyny sposob-ignor. działa ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2018
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :cry:Klonuje :cry: No i masz babo placek-urojony mi wpadł...-.- I co ja mam z nim zrobić?o_O Za ile można toto na targu puścić?o_O Za 70 mln mogę ale to chyba przesada?o_O
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    szkoda.dywany zbuduj:p
    wszystkiego najlepszego Gosia, spełnienia marzen ;)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ciii.:p A po co mi te dywany...o_O Z całego różu się wydałam...
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    wystaw za tyle , chyba że Ci szkoda prowizji ,bo jest ryzyko ,że nie zejdzie ,ale jak zejdzie ,kasa na dozynki będzie spora :)
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zastanowię się do jutra :) Prowizji mi nie szkoda-mam SG troszkę :p na Dożynki mówisz-tylko co kupować,jak na targu pustki..-.- Albo ceny z kosmosu.
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jutro kończy sie BB ,wiec albo dziś ,albo wcale :)
    u mnie jest okręt pustyni wystawiony za 55 mln ,a ty masz tego najwyższego ,więc cena 70 mln to wręcz w promocji :pxD
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ale tego mojego nikt do oazy nie kupi :p Jak jutro się skończy BB,to może drugiego do pary ktoś będzie szukał xD
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Nawet jakbym wyslal ci nagrode bezposrednio z mojego konta to znajac Twoje podejscie do mnie odrzucilas bys ja...zastanawiam sie tylko czy wtedy tez bys wszystkich o tym poinformowala...
    zreszta wykorzystalas okazje by mi po raz kolejny dowalic...
    Wiesz gdyby to byla inna osoba Madzo siedzialaby cicho...a tak okazja do kolejnej jazdy,,,,
    ciekawe co o innych mowisz za ich plecami.....
    Ot taka Ich moralnosc...o jednej osobie trabicie glosno....by reszte spraw pozamiatac pod stol..bo osoby nie sa medialne
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2018
    dantic3 lubi to.
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie atakuj mnie, bo ja tu jestem najmniej winna i o nic nie posądzaj, bo z każdą osobą wszystko było wyjaśniane , z Tobą od wczoraj również.
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    co mowie ,co mysle ,co robie jest moje. nikt mi nie bedzie wymowek robil co mam lajkowac, mowic,pisac itp. a juz napewno nie ty.

    o to tobie nie rozmawiam.zwyczajnie szkoda czasu. z reszta moje gadanie to ci niepotrzebne i tak jestes medialny-dbasz o halas wokol siebie - nie bede ci reklamy robic 8)


    a co rachunek mojego sumienia na tapete wziałes ? swoje przerachuj zanim za czyjes sie zabierzesz. przynajmniej nikogo nie przesladuje :sleepy:
    znowu sie wychylilam a tak pieknie szlo ignorowanie :sleepy:xD:cry:
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Olga :) te slowa nie byly do Ciebie skierowane...dobrze wiesz czemu rozpetala sie ta cala afera,,,,nie chodzi o forme jak to zalatwilem tylko o mnie...
    zastanawiam sie czemu osoby posadzane o nie uczciwosc w czasie konkursu nie zostaly tak otwarcie jak ja teraz napietnowane..
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Były Norbi, o każdym przypadku kombinowania lojalnie wszystkich informowałam, oczywiście nie po nicku bo nie chciałam być niedyskretna.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    No wlasnie nie po nicku...czyli sa niedomowienia a sprawa przeciez powazniejsza niz forma moich rozliczen konkursowych....
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Powinien za tyle zejść spokojnie, jeśli nie chcesz budować dywanów, to możesz spróbować puścić, sg na dożynki się przydadzą, a jak już będzie bliżej nich to może farmerzy zaczną wyprzedawać owoce i inne dobra ;)

    Gosia i wszystkiego najlepszego:D. Niech się spełnią najpiękniejsze marzenia ;)

    [​IMG]
     
  18. magdalena

    magdalena Weteran forum

    A mi się nie podoba wasza rozmowa.
    Rozmowy po cichu, pod stołem.
    Dziwnie to z boku wygląda.
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Niedomówień nie ma, sprawy były na miejscu wyjaśniane.
    W sumie Twoje rozliczenia mnie już nie obchodzą, zrobiłeś jak zrobiłeś i dla mnie koniec tematu. W żaden sposób już się do tego nie odniosę.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Postaram się pójść za Twoją radą Marku i coś poradzić na ten rozgardiasz :D;)