blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj szok, no lubie zwierzęta ale ilość ich posiadania ma swoie granice :) ale jakie cfane, wiedziały kiedy sie schować xDxD
    Eeeee kochana, co tam event do takich osiągnięć, no wielkie brawa i gratulacje :inlove:
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Zdaje się, że użyłaś brzydkiego (wg forum) słowa xD:cry:xD.
    To gwiazdkowanie, w momencie kiedy nie mamy nic zdrożnego na myśli, mnie śmieszy i zastanawiam się, czy ekipa mogłaby z tej opcji zrezygnować?
    Sprawdziłam kilka naprawdę ciężkich przekleństw i na podświetleniu żadne z nich się nie wykropkowało. Czyli ta opcja jest kompletnie bez sensu.
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    I te kryjówki godne kici detektywa xD:)

    Dla mnie to też bez sensu, bo albo wszystko albo nic. Zwłaszcza, że tych z grubej rury kropki sie nie imają :p Przypomniała mi się taka jedna sytuacja z poczekalni o takich jednych dynksach, bez których rower nie pojedzie i które trzeba wcisnąć, żeby auto dodało gazu :p;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    o tak one najlepsze ;)
     
    aweva55, gretag oraz Marrylan lubią to.
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    :D
    No popatrz nawet nie zwróciłam wagi, że się brzydko wyrażam (sic . . . jak mawia doktor ;)) ale czujne niewidzialne oko nie przepuści przekleństw. To jak my teraz będziemy się wyrażać szukając partnerki dla Krisa.o_O
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Każdy dom ma niezbadane możliwości kryjówkowe xD Ale wiesz, nie wiadomo ile kicia tam towarzystwa przygarnął i jak kiedyś gwizdniesz to stadko moze wyfrunąć xD a czasami wystarczy dobry kamuflarz xD

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG] :p
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm no to ja już nie bede ryzykowała i wole nie gwizdać :) :)
    No albo kamuflaż dobry też może być, ta np idziesz do łazienki ręce umyć a tam taki widok :)
    [​IMG]
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry: i jaka miękka ta woda xD Zero kamienia :D Albo idziesz zrobić herbatę, a tu

    [​IMG] ;)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD a kuku z czajnika :) :)
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jakoś musimy sobie radzić w tych okolicznościach :p
    bedziemy szukać towarzyszki życia , partnerki zyciowej , połowicy , lepszej połówki , drugiej połówki , kapłanki domowego ogniska , oblubienicy , matki dla dziecio_O znaczy szczeniąt :p
    możliwosci jest wiele xDxDxDxD:cry::cry:xD
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Herbatka zamruczała i zrobiła słodkie oczy :p Wystarczy sie napatrzeć i od razu lepiej ;)

    xDxDxD:cry:ładniejszej włochatej połówki, narzeczonej, miłości życiowej itd xD
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale wiecie co jest dziwne, ze *** słowo jest nie odpowiednie na forum ale określenie psiej pani jako suczysko juz tak
    Oj ta a w zimny poranek czy wieczór po takim widoku zaraz cieplej na sercu sie robi :)
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Agula xD
    ale zwróć uwagę, że zakwestionowana jest tylko liczba pojedyncza partnerki, czy jak ją tam zwał.:)
    Kilka . . . to nazwa już jest prawidłowa i nie podlega wykropkowaniu.-.-;)
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    kompletnie to bez sensu , ale takich dziwnych rzeczy na tym forum to sporo jest :)
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale zwróćcie uwagę ze bardzo często właśnie wykropkowane słowo w danej wypowiedzi też jest uważane za niestosowne i usuwane :eek:
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Całkowicie bez sensu, ale tu cuda i dziwy, nic mnie już nie zdziwi :p:)

    Do tego, że wykropkowane są be i usuwane to już się przyzwyczaiłam. ;)


    Jednym słowem jesteśmy w kropce i już xD:p;)
     
    aweva55, Kasialka oraz agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech, no czasem nie wiadome jak i co pisać no i czy pisać czy lepiej milczeć :oops:
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    My grzeczniutkie jak ta lala, nic nam nie grozi:p ;) Możemy spokojnie pisać xD

    kasztanowo

     
    aweva55 i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta szczególnie grzeczne jak nas tu nie ma xDxD
    Choć muszę sie przyznać, ze ani na starym forum ani na tym jakoś nigdy nie wysłano mnie na przymusowe wczasy Jakoś sobie na nie nie zasłużyłam xD
     
    aweva55 i Marrylan lubią to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dziękuje wszystkim w imieniu Krisa i swoim :) :)
    bacowa70 pięknie wyjasniłaś wszystkie skróty,dzięki.