blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    agucha31, Reniarama oraz hlnrys lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zamiast chlapnąć śmigła na kilka drzewek, to sypnąłem na pola.
    Takie są skutki nieuwagi w połączeniu z siewnikiem.
    :cry::cry::cry:
    Dobrze chociaż, że na mroczne.
    Mniejszy ból.
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :oops: Ale fakt, mroki łatwiej przeboleć ;) Taa ja kiedyś miałam też na kilka drzewek Zośką chlapnąć i zamiast ręcznie to siewnikiem odpaliłam i mi chlapnęło jeszcze na prawie cała polane innych drzewek, które miały być nie śmigiełkowane :cry:No cóż, czasem przycisk od myszki się omsknie :p;)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    hej :)
    O kalendarzu na listopad to nic nie słychać ?
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A po co kalendarz?
    Wyprzedaże cały miesiąc.
    xD:cry:xD
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W sumie racja xD:cry:xD do wyboru do koloru , każdy znajdzie coś dla siebie :pxDxD
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wyprze z przodu, z dołu, z góry z boku z półobrotu i z wyskoku xD:cry: Chuck nawet chyba nie da im rady :p Ale w sumie to powinien już być. Pewnie jutro dadzą. Troche bym chciała, a trochę się boję :p
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech no i g&t już by teraz darowali, bo co niby odblokują? Planowo powinien być w listopadzie, ale myślałam, że po tej niespodziewanej edycji odpuszczą. Ale będę miała parę fantów na wymianę :p Tylko pojęcia nie mam co szukać xD:cry: Dobrze, że przynajmniej po inwentaryzacji i będę mogła legalnie odsiadkę sobie wziąć :p

    siewnych z 4 i to dziwne safari tajemnicze. No i dożynki :inlove: Zobaczymy ;)
    Muszę jeszcze 13 razy labirynt przejść i koniec :sleepy: Lampiony już są teraz muszę połazić :p

    xD:cry:xD to kokruk, albo krukot xD:cry:
     
  10. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    Nie podobają mi się ostatnie zmiany w grze. Harmonogram eventów wydaje się jakiś bardziej chaotyczny i udziwniony, zbyt wiele siej-siej po kolei. Zrezygnowano z niektórych zwyczajowych udogodnień, np. baby boom podczas hodowlanego przez weekend (ostatnio chyba był tylko kilka godzin). Królową karnawału olałem jak zobaczyłem, że koszyki produkuje się w młynie i trzeba na każdy sporą ilość siej-siej. Nie wiem czy to moje subiektywne wrażenia, wynikające poniekąd z braku czasu na grę lub z tego że ostatnio jak wchodzę do gry to mam lenia po prostu czy może coś rzeczywiście jest na rzeczy. Przynajmniej wyprzedaży nie brakuje :p;)

    Żeby nie było tak słono - event z monetami u Nagniota jest super, zrobiłem ponad 150 i uzupełniłem m.in. stan posiadania drzewek i zagród, co mam nadzieję sprawi, że zbliżające się G&T będzie ciekawe ;)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    BB też mnie zadziwiło bardzo że takie przerywane o_O Nie wiem czy to tak jednorazowo było, czy jakiś nowy trend, ale mi się nie podoba -.-
    Monet jeszcze mam 20 do przekopania :p Muszę się wziąć za łopatę :p
    Taa a wyprze to zawsze i wszędzie 8)
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Benia dobrze,że karmiłam Twoją kawię SPxD
    Właśnie misje skończyłam.Jeszcze ją ciutek przed G&T pomęczę.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    :D Aniu, możesz ją męczyć jeszcze do następnego ;) Ja tsy wystawię, może wpadnie jeszcze :p

    [​IMG]

    No to dzisiaj ramach oszczędności bierzemy kartę DP i lecimy na wyprze:p
     
    aweva55, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Swoje TS-y już wystawiłam i kawi nie ma. Takie mam dziwne konto. Dzisiaj sieje dla odmiany szczypiorek, bo na pomarańczowy kolor dotałam już uczulenie.
    Ewent z królową robię , ale podejmuję ją bez entuzjazmu.
     
    aweva55, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  15. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Dobry :)jak tam ewent ? bo nie każdy go robi czyżby się go nie opłaca robić:oops:.
    A tak ogółem jaka Atmosfera jesień wam się udziela :p.
    U mnie ciepło :p
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A ja jeden kibelek za florki otworzyłam i... jest kawia :p reszta rośnie. ;) a na głównej ten pomarańcz nieszczęsny fiołkowy :sleepy: Królową dłubię też. Parę skrzynek złapałam, ale poluję na judaszowca, bo jeden mam a do pary by się przydał :p

    Ja robię dla sp i skrzyneczek, szału nie ma, ale pomacham ta tacką ;) U mnie też cudna jesień, od wczoraj ciepło i słońce :inlove: Dziś grzeje od rana :D Pogoda w sam raz na chodzenie za cukierkami :p młody wczoraj miał imprezkę w szkole językowej, gdzie chodzi na angielski :p Przebrał się za ta poczwarę z filmu "Krzyk". Jak żeśmy wracali i było już ciemno to tak dziwnie mi było jak w tej masce na mnie łypał xD:cry:
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    aweva55, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D BP w końcu fachowca zamówiło? Nareszcie:D:D Dzięki ;)

    ja już ostatki wykopków wyhaczę
    bo zaraz chińskich szefów zobaczę xD
    lepiej z tacka pobiegam wokół wozeczka
    może judaszowiec wpadnie do paseczka xD:cry:
     
    aweva55, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Koniec maratonu.

    Wszystkie ewki zaliczone.
    Labirynt dynda, skarby wykopane, chatka 41, JC w pasku.

    Ale najbardziej zadowolony jestem z długiej pełni.
    Zaległości miałem naprawdę spore.
    Odblokowałem w końcu dendrologi i wyczyściłem dyniowa listę.
    Został na niej tylko śluz:

    [​IMG]

    Zwierzaki i produkty mam, potrzeba tylko trochę roślin.
    W następnym podejściu powinienem na luzie skończyć.
    Dynioduch już będzie pomagał.

    Zostaną tylko do zrobienia pozostałości po odblokowaniu dendrologów i stref grzybowego lasu.

    Farma przygotowana na cyrk.
    Najbliższy zbiór o 10:00.
    Co tu robić?
    xD:cry:xD
    Dobrze, że przy cyrku nie będzie latania: farma -> wyspa -> pełnia -> farma -> ...
    Jedno konkretne wejście co 4h.

    Żebym tylko nie zapomniał o kalendarzowym +1.
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Ryś gratki dobrej roboty :) W cały czas niezmiennie podziwiam za to ręczne obrabianie :inlove: Jak ja się cieszę z końca tego maratonu monetowo labiryntowo pełniowego :D To łażenie po ślepych uliczkach i machanie łopatą nadwerężyło mocno kręgosłup i ręce :p Długa pełnia mi za to pasowała, lubię :inlove: Skończyłam dreszcze, i kilka zaległych misji a śluz też następnym razem powinien dobrnąć do końca :p

    Nareszcie mogłam przenieść fabrykę na wybieg, bo ciut miejsca przybyło po wykupieniu strefy :p Teraz tylko pamiętać, by niczego nie zebrać przed 14-stą. /i o klendarzu/ ;)BP znaj moją wdzięczność, za to że te badyle mają ten sam czas wzrostu :inlove:

    [​IMG]

    Jest słońce, jest dobrze :)

     
    aweva55, agucha31 oraz hlnrys lubią to.