blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    No kurka rurka,
    jak się dohtor w eventowych wątkach chwali, znaczy gabinet promuje, to miszcz i cacy,
    jak się biednemu szaremu pacjentowi przyfarci, to zaraz szpan 8)
    Znowu się w sobie zamknę i 2 lata terapii na kozetce pójdzie się balansować :cry::p
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry: I potem będzie xD


    O nie, nie Aga teraz to Doktor Cię będzie musiał 2 lata balansować żeby się wyrównało xDxD:p;)
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Żeby tylko na zbalansowanie balansu lewatywy nie zastosował :eek::cry::p
    :cry:xD
    też się kiedyś wezmę :music:, a tymczasem idę poduszkę przytulić, bo ten młot mnie wykończył :p
    kolorowych wszystkim.
     
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór!

    Oto moja jesień na farmie:) Postanowiłam,że wezmę udział w konkursie. I nawet udało się wykonać zdjęcie i wstawić na hosting:) Dawno tego nie robiłam.

    [​IMG]
     
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Twoje zdjecie juz jest na forum.:) ja go widze, piekna praca.
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Teraz tak. Zadałam pytanie, ponieważ kilka razy pojawiał się mi sam odnośnik linku a nie zdjęcie od razu. Po chwili spróbowałam i skopiowałam inny link i wskoczyło zdjęcie farmy, tak jak chciałam. I pytanie usunęłam.
    Praca jak praca, taką miałam wizję swojej farmy w danym momencie przygotowań zdjęcia na konkurs. Można było pewnie lepiej,ładniej.
    Dziękuję:)
     
  7. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Kazdy ma jakas wizje, czy lepiej, ladniej? nie o to chodzi, praca Twoja i wszystkich uczestnikow jest piekna.
    Sam udzial, przylaczenie sie do zabawy, jest cudowny, robimy cos co jest mile, co sprawia przyjemnosc. O to chodzilo z pewnoscia Oldze kiedy zaproponowala konkurs, a nie o to abysmy rywalizowali miedzy soba na sile, z widlami.

    Ja swego czasu, na poczatku gry, lubilam ogladac prace/ zdjecia farmy, es-torki, drakulik , gretag, itd. zawsze nosilam sie z zamiarem aby tez tak pobawic sie na farmie dekorujac ja elementami ktore mamy w grze. na G&T szukalam starych itemow, oraz zbieralam to czego nikt nie chcial :pxD z mysla ze kiedys zrobie zdjecie.
    No i po raz pierwszy zrobilam dzieki temu konkursowi.
    Podziwiam wszystkie prace, kazdy wlozyl serce w to co zrobil, i to dla mnie jest piekne, bo razem, wspolnie, haslo spocznij jak zolnierze:D
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Tak, teraz już dobrze ale jak dzwigałam się z tych kolan to walnęłam głową w blat
    biurka i zobaczyłam duuuuuużo gwiazd xD:cry:xD
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wychodzi na to, ze czy na kolanach czy z kolan to i tak człowiek ostatecznie po głowie obrywa:p
    Przed kolejnym otwarciem skrzynek zaopatrz sie lepiej w ka... ka... kaskxD
     
  10. Karen139

    Karen139 Baron forum

    [​IMG]

    Dzień dobry.
    To moja jesienna praca.
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum


    Dzień dobry :)
    Prace dodane:) Klik tu można zostawić polubienie i pooglądać wszystkie jesienne fotki.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2018
  12. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    Witam wszystkich serdecznie:)
    Oto moja jesienna farma:)

    Jeśli się komuś podoba, bardzo proszę o polubienie:) pozdrawiam

    [​IMG]
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Drugi raz w tym miechu skrzynia oddania się spisała. Na początku miesiąca była weselna,teraz:
    [​IMG]

    Bry:)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    xDxDxD:cry::p Oj tam najwyżej dłużej poleżysz xDxD;)

    :D Gratki Agata :) Mi w poprzednim dała księciunia i też weselną, dzięki nim zrobiłam misję z menażerią :p

    Pnącze już mam teraz do itemu i chyba koniec :)

    Cudne jesienne foty o poranku :inlove::inlove: :D
     
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    witam :)

    ja to ciągle w balony pykam bo tam sporo żetonów zdobywam, a tak z ciekawości ile można dostać żetonów na siłomierzu?? Taki np max?

    Kiedyś spróbowałam i mi nie ten siłomierz nie idzie.

    Coraz więcej prac widzę :) brawa za odwagę i za chęci :) dobrze wiem ile takie ustawianie zajmuje czasu.

    Olga myślę, że podjęłaś słuszną decyzję kupowanie głosów to duża przesada. Ja lubię konkursy za to, że sama nie wiem co mi tak naprawdę wyjdzie z mojej pracy xD :cry:
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witaj Jagódko :)

    W siłomierzu max to 20 ;)

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/wesołe-miasteczko-renza.10445/#post-36300

    jakoś tak od początku w niego waliłam i najbardziej lubię, krety mi nie szły, skrzynki czasem się nawet udały ale trzeba mieć farta. Baloniki też ćwiczę, ale młot lubię najbardziej :p:);)
     
  17. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Ewo, jeśli praca się spodoba, to gracze sami wpadną na pomysł, żeby ją polubić, nie trzeba ich o to prosić :p
    Dodałam ją do wszystkich konkursowych fotek klik
     
  18. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ooooo widzisz a ja chyba wyżej niż 5 nie dałam rady xD :cry: no niestety nie każdy ma tyle siły coby tak młotem walić :D mój kręgosłup na to nie pozwala :p zostanę przy balonach 8)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. ambrozja42

    ambrozja42 Forum Pro

    Dzień Dobry Wszystkim i miłej Soboty :)