blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ona ostra cały czas ;)
    Ale żmija zmieniła barwy ;)
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)



    [​IMG]

    hepl - na pomoc
    Dzięki :):D Poszłam bo się chłodno pomału robi i jesienną kieckę chciałam wdziać a Kami takie cudeńko uszyła :inlove:

    Zecia jakie Ty masz piękne grochy moro na sobie :D:D
     
    Miśkowo, Kasialka oraz agucha31 lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Podobno grochy zawsze na czasie ;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta żmija może byc bardziej niebezpieczna niż ta siekierka :)
    Cudna :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pierogi ze śliwkami lepiłam, a jakieś takie wielkie te śliwki, że mi się zmieścić nie chciały :pxD

    No właśnie chyba nie straszy, bo tak to już by tu kolejka po "wsady" była xDxDxD

    Na weekend ode mnie z pracy jadą do Szczawnicy :inlove: może też się skuszę. Dawno nie byłam a lubię :inlove:
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj za taki wsad to ja mimo to podziękuje, co do lewatywy nie ważne w jaki sposób i przez kogo ona robiona ale jak najdalej :)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:pJeden jedyny raz za dziecięcia miałam okazję mieć ...niezapomniane doświadczenie xDxD:cry:

    Ja to się tak zastanawiam, czy Doktorkowi to się chociaż raz udało tą lewatywę zrobić. Czy on to się tak tylko bawi w kotka i myszkę:p


    Misję kolejną zaliczyłam :)
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nigdy nie miałam i wole nie mieć :)
    Hmm toż to trzeba pytać czy jest tu ktoś kto miał przyjemność u Doktorka mieć te lewatywę wtedy bedzie pewność bo on sam to sobie może mówić wszystko :)
    U mnie tez misja w całości zrobiona i teraz trzeba do jutra czekać na kolejne
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaski :)
    Bernadko jak ty pięknie wyglądasz :Dnowa sofa i te jabłuszka :Di drewienko na grila cudnie :inlove:
    misję tez zaliczyłam :)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Aleś się wylaszczyła fiu fiu
    Drewno do kominka nawet przyniosłaś na jesienne wieczory:p
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :D;), Kami jest niezawodna :inlove: :) Drewno do kominka musi być :D Już mi zimno wieczorami zaczyna być i nogi trzeba wygrzać :D U siebie nie mam bo w bloku nie robią /a szkoda i ubolewam bardzo/ ale u siostry mogę wygrzać plecy i stopy to przynajmniej się do opału dołożę :);)

    O to, to. Doktorek może sobie mówić jak to szasta lewatywami na prawo i lewo, a mi się wydaje, że on tylko sprzęt /do lewatywy/ pokazuje i tyle xD;)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta a sprzęt nówka sztuka nie używany nawet , nooo chyba że sam na sobie testował xD;)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry: sprzęt to pewnie jeszcze fabrycznie zapakowany :pxD Trzeba by kiedyś go przetestować na Doktorku :p
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, wydaje mi sie że aby okazało sie bardziej wiarygodne że niby juz używany to choć go rozpakował bo inaczej by sie wydało że nie używany :) Choć z ciekawości ciekawe czy nie testował na sobie ;)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Taa rozpakował, cyknął fotę, pokazał a potem z powrotem do pudełeczka :p;) No chyba, że nie mógł się oprzeć i spróbował na sobie, bo ten sprzęt to taki wypasiony, kolekcjonerski miał :DxD

    Troszkę jesiennie:

     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Czyli bardziej antyk :) no rozumiem że z takim pojemnikiem :)
    [​IMG]
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    xDxD:cry: dokładnie.:D Ten był dla pacjentów, a dla siebie:

    [​IMG]

    Nareszcie się rozgrzało i słońce wyszło :inlove: Lubię taka jesień :)

    [​IMG]
     
    aweva55, dantic3 oraz Miśkowo lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO właśnie to nie dziwie sie jak na widok takiego sprzętu każdy ucieka :) :)
    No też wiekowy juz ale zdecydowanie lepszy :)
     
    aweva55, dantic3 oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    3557 gwiazdek na stanie .Czyli wystarczy na wszystko . Też poczytałam