blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 19 sierpnia 2018
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no troche wcześniej to chociaż tych czerwonych albo pomarańczowych by nie brakowało :(
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Na dobranoc ;)



    Balonik odleciał, ale wróci ;)

    Aga :DxD za co ten królik tak po uszach obrywa? :D:DxD Cudna sygna :D
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD Oj toż to chyba sam nie wie bidula za co xD Ale tak po uszach powinna dostać jedna osóbka u Eli w domku, ze wcześniej nie krzyczała że poszukuje pewnego drzewka :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 sierpnia 2018
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    ;)

    [​IMG]

    Zgredzio najlepszego :D:D:D;)

    za 0,5 h kończę event:D

    Naślij kicię na nią da po uszach:D:D:DxD
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Z całego serca chciałam podziękować bywalcom kozetki za prezenty :inlove:

    [​IMG]

    Miłego poniedziałku :)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    O właśnie tak bedzie trzeba zrobić, to podczas kolejnego G&T przypomni sobie zeby krzyczeć w trakcje a nie po skończonym :eek: No ale to nie tylko jej po tych uszach sie należy bo jeszcze ktoś dopiero na koniec wspomniał o potrzebie zagród :(
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Dzien dobry:)

    Wczoraj padlam, odlecialam przed balonem:D caly dzien z wnusiem na dzialce i musialam z nim skakac na trampolinie:D lo matulu kosci nie czuje:cry:xD

    Wszystkim pragne podziekowac za dobre serce i uczciwe wymiany:inlove:
    Aga sorki ze tak malo mialam czasu i wyslalam takie male itemy mroczne, nastepnym razem bardziej sie postaram:p:)

    Milutkiego dnia zycze:)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz Ty co, małe? Ani małe ani tym bardziej mało
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nagniot przyjeżdża i jakie cuda przywozi :)

    Klik może się skuszę na kilka skrzynek z florenami :) gwarantowane z każdej skrzyni :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Skrzynki nawet ciekawa i o dziwo nawet z sg nie ma po 1 sg :)
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Witam...
    Olga liczysz,ze bedzie ich duzo wypadac i beda dawac sporo fl???
     
    agucha31 i Miśkowo lubią to.
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Witam,
    Olga, tylko najpierw te skrzynki trzeba będzie trafić, a wiemy jak jest z losowością u BP ;)
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Poza tym wydać floreny żeby zgarnąć floreny nie koniecznie się opłaca.....więcej się właduje ich, niż ta skrzynka wpadnie. Może niewielka część się zwróci, ale nie liczyłabym, że to będzie więcej, niż 1-2%

    Bry:)
     
  15. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    Podzielę się moimi spostrzeżeniami po powrocie. Farma niby ta sama odkąd ją zostawiłem, ale jednak nie do końca ;)

    W Farmeramie zawsze lubiłem sobie analizować różne zachowania graczy na rynku, a ten mój jest akurat dosyć ciekawy, bo aktywnych jest cały czas sporo. Do sianogroszowej inflacji się przyzwyczaiłem, trzeba przynieść worek po bułkę xD A najlepiej to widać w zakładce ze zwierzakami hodowlanymi. Kiedyś każda "piątka" (zwierzaki do czerwonej zagrody typu mops, królik śnieżny czy byk ognisty) była za około 2,5 mln. Dziś wszystko jest co najmniej 2 razy droższe, ale to nie koniec. Jak wiadomo przy okazji hodowlanych ceny potrafią pójść w górę. Jednak nie spodziewałem się tego co miało miejsce podczas tego hodowlanego. Kurka miniaturka - około rok temu oferowana za niecały milion i oferty wisiały. Wiadomo, nie ma po co kolorować kur skoro BP wpadło kiedyś na genialny pomysł że można zrobić drzewa gdzie wiszą koszyki z jajkami :sleepy: Wyobraźcie sobie że ta sama kurka miniaturka podczas tego hodowlanego dobiła do 20 mln i naprawdę była kupowana! :eek: Nawet mimo tego że za 1-2 mln więcej można było kupić "szóstkę", czyli kurka na dachu :cry: Trochę dorobiłem się na działalności spekulacyjnej, a jednocześnie zainwestowałem w tańsze kolorki żeby mieć co wrzucać w kolejnych ogólnych hodowlanych, bo zauważyłem braki w stodole.
    Mimo tego wiecie, tak jak z kasynem, trzeba wiedzieć kiedy zgarnąć swoje i na drzewo xD ja nie do końca wyczułem ten moment, przez co niektóre moje oferty zalegają jeszcze i już nie zejdą :cry:xD
    Serio, mówiłem sobie: "To już naprawdę ostatnia oferta" hahaha xDxDxD
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D Reniutek :D Jak sobie przypomnę jak młody mnie męczył żeby z nim skakać xD I ja skaczę a on z całej siły podskoczył i na dół ja prawie z trampoliny wyleciałam. Jak nie mam lęku wysokości tak mi dziwnie było xDxD Jesteś super dzielna babcia, że dałaś radę :D:D no ale jak tu odmówić skarbowi :D;)

    W sumie te florkowe to by nawet się opłacały jak by tylko je można było wybrać:p :D minimum zwrot florków włożonych a może być tylko więcej. Ale one w tych rzadkich i BP pewnie poskąpi. Mnie kusza te z drzewkami i zagrodami, może kilka kupię, no i ta z itemem :D

    Ja stwierdzam, że kolorowe osiągają na targu coraz bardziej kosmiczne ceny. o_O Podrożało okropnie a i trafić zwierza ciężko. A nowych kolorowańców nikt nie wystawia bo znowu ceny na wejście niskie. Dawno, dawno temu jak były ceny nie zależne od popytu i odblokowałam runę że mogę sprzedawać po 75% i się polowało na zwierza po 50% i sprzedawało po 75% ech jaka to był frajda jak się udało kupić i sprzedać z zarobkiem xD Piękne czasy xD
     
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry tropikalne
    Czekam na ochłodzenie. Mimo,że jestem ciepłolubna, to za dużo tego dobrego.
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko tak dla pocieszenia to nie ma co teraz narzekać, bo ostatnio w tv straszyli ze w przyszłości ma być jeszcze cieplej a obecne lato bedzie uważane za jedno z chłodniejszych 8)
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Biedny ten króliczek. Takie manto zbiera.
    Na upały też jest sposób. Można wstać wcześniej i popracować zanim rozpalą do czerwonościxD
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ostatnie dni dały popalić :oops: Też jestem bardzo ciepłolubna ale aż takiego ciepełka to nie lubię. Czekam na chłodek :music:

    Tez słyszałam i tego się obawiam :oops: Niedługo bez klimy w domu nie wysiedzi a na zewnątrz będzie się wychodziło dopiero po zmroku o_O

    Albo zamiast do pracy iść na lody xD:p;)