blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Cześć Kochanie,
    Może nie tutaj ale wiem że mi pomożecie, szukam dla sąsiadki Kasztanowego Farmera z okazji G&T.
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    .
    A która to jest ta "kochanie"? ;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Gorąco, a ja ledwo mówię. Chrypę mam jak tralala. Ponieważ 13 już minęła w ramach kuracji przepłuczę gardziołko czymś mocniejszym. Może jak zdezynfekuję to przejdzie :p Mieszkanie ogarnęłam jakoś, a teraz się walnę na kozetkę :).
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ale Ci dobrze.
    U mnie ogarnianie w toku, bo szafy porządkuję.
    Jeszcze ze trzy obiadki machnę i wtedy kozetka, drink z palemką i te rzeczy :)

    Pewnie ta, która da ;)xDxD
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mieszkanie ogarnięte,posiłki przygotowane..Korzystając z ostatnich dni "wolności" (pana nie ma w domu) wieczór babski..Napoje-w zamrażarce :inlove::music:
    Bry
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Strasznie gorąco. Pić się chce. Ma ktoś wolne torebki z herbatką? Coś słabo mi lecą:)
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Trochę mi dzisiaj smutno :( Coś się kończy i coś się zaczyna - 28.10.1982 - 02.07.2016 r - 34 lata moi rodzice mieszkali w mieszkaniu, które dzisiaj sprzedali. Tam się wychowałam, tam spędziłam bardzo szczęśliwe dzieciństwo - 30 lat mojego życia. I chociaż nie mieszkałam tam już prawie 5 lat, to sentyment pozostał:)
    Patrząc na puste ściany, ciężko było powstrzymać łzy wzruszenia:oops:
    No, to wyżaliłam się na kozetce, a teraz się chwalę i uciekam płakać w krzaki;):p

    [​IMG] :inlove::music:
     
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A dlaczego ja takich okazów nawet nie widzę:cry:

    Porządki domowe na tapecie mówicie:music:
    Mnie dziś wzięło na mycie okien co tutaj jest niezłą gimnastyką,bo okna otwierają się do zewnątrz,a na pięterku to już niezła zagwostka jak to zrobić bez drabiny.A że moja wyobraznia się dziś spisała i okna błyszczą,a przy tym nie trzęsłam porami na drabinie ze strachu to jestem z tego powodu bardzo usatysfakcjonowanaxD
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Aga coś się kończy coś zaczyna :) dla nich druga młodość :)przypomną sobie jak to na początku było, jak wszystko razem tworzyli:) po 34 latach:inlove: razem to pewnie miła odmiana i odskocznia od codzienności, gdy dzień do dnia podobny:) Tobie pozostaną cudowne wspomnienia i wiele kolejnych cudownych wspomnień będzie z "nowych śmieci" a całość stworzy kronikę rodzinna, bo nie ważne gdzie się jest ważne z kim :) i na to jest cudne przysłowie tam dom Twój, gdzie serce Twoje i nic więcej dodawać nie trzeba :)

    a różowości to ja nigdy na swoim kole nie widziałam :eek:
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pogoda angielska (leje), herbata na farmie sypie się torebkami, jeszcze chwila i i Big Bena zacznę słyszeć :p
    Ja mieszkam nie daleko od mojego domu rodzinnego, ale sentyment pozostał wielki do tych ścian w których spędziło się wiele szczęśliwych lat. Na szczęście często tam wpadam w odwiedziny do babci ;) Rodzinny dom zawsze pozostanie wyjątkowy, ale jak Ania pisała, dom jest też tam gdzie nasze serce i rodzina :)
    Mówię delikatnie głośniej niż wczoraj, ale tylko troszkę. Muszę powtórzyć kurację i zwiększyć dawkę medykamentów :p

    Bry niedzielne :)
     
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Miłej niedzieli wpadłam życzyć :)
    Na reszcie mamy chłodniej i da się żyć. Można na aktywny spacer wyjść, normalny obiad ugotować i piekarnik odpalić... Ostatnio nawet minipiekarnika nie miałam sumienia włączyć, choć ciepła od niego tyle, co od czajnika... Jednak zdecydowanie jestem północna dziewczyna i każdy dzień, co ma ponad 26-27C, to już "Afryka dzika" i staje się nie do zniesienia... Słońce - tak, temperatura - nie.

    Miłego odpoczynku :)

    A chłopaczki dziś w Austrii jeżdżą, jeśli kogoś to interesuje ;)
     
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Masz rację Aniu, tym bardziej, że te "nowe śmieci" to dom rodzinny mojego taty, więc wrócił do korzeni. :)
    Teraz ich czeka prawdziwa przeprawa, bo kartony piętrzą się wszędzie, a meble do kuchni będą dopiero jutro, bo castorama zgubiła gdzieś zamówienie>:(-.-
    Niestety póki co mają wyremontowane tylko salon, sypialnię i łazienkę, kuchnia czeka na meble, nową kuchenkę i zmywarkę. Pokój gościnny, przeznaczony dla mnie i mojego małżonka jeszcze nawet nie ma podłogi, podobnie, jak pomieszczenie, które ma pełnić funkcję pralnio-suszarnio-spiżarni:cry: Ale tata remontował wszystko sam i dlatego trwało to bardzo długo. Ze starego mieszkania nie zabrali prawie nic, chcieli mieć wszystko nowe, na 35 rocznicę ślubu;)
    A jeszcze jak sobie pomyślę, że w tym roku czeka mnie jeszcze jedna przeprowadzka i pożegnanie z moim malutkim mieszkankiem ze ślepą kuchnią i bez balkonu to już mi się chce płakać:p:cry:
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ale urządzają się na nowo razem i po co zabierać stare graty:) zabierają siebie i pamiątki bliskie im sercu i w dodatku Tata wrócił do rodzinnego domu :Da Wy swój pokoik na pewno będziecie mieć wymuskany, bo jakże by Tata córeczce nie chciał dogodzić, w dodatku zrobiony własnymi ręcami, co znacznie podnosi wartość takiego lokum:)
    a Wy idziecie na większe i fajniejsze mieszkanie, czyli dużo fajnych rzeczy przed Wami,a może i cudów;) a sentyment zostanie w serduchu:)i będzie zawsze z Wami tam gdzie los Was rzuci:) macie siebie a to najcenniejsze jest :inlove:
     
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Aguś, to wszystko to są powody do radości , a nie do smutku:)
    pomyśl ile radości sprawiło Rodzicom urządzanie się na nowo, że nie wszystko od razu - cóż, nie od razu Kraków zbudowano:p
    tego również Tobie życzę przy urządzaniu nowego gniazdka
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Aga :)
    dużo w tym roku zmian w Twojej Rodzinie i niech one idą już tylko w dobrym kierunku. Jak już osiądziesz w swoim nowym pięknym mieszkaniu (w spokojnej, zielonej okolicy;)) odsapniesz z ulgą. Fajne takie urządzanie się na nowo, zarówno u Ciebie jak i Rodziców.
    Roboty i latania trochę jest ale jak się już urządzi to cieszy.
    A to, że czasem łezka się zakręci jak coś opuszczamy to tylko dowód, że było nam tam dobrze.:music:
    Mnie nawet kilka razy zdarzyło się mieć mokre oczy przy opuszczaniu pokoju, w którym mieszkałam podczas urlopu.
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki dziewczyny :)
    Ja się oczywiście cieszę, bo to nie była przeprowadzka z konieczności, tylko z chęci. Tata całe życie męczył się w bloku i od lat już wiedział, że po śmierci swojej mamy przeniesie się do rodzinnego domu.
    A co do mnie i mojego męża to zakup naszego mieszkania to był straszny spontan i teraz myślę, że to szaleństwo. Przecież mamy gdzie mieszkać, ale z drugiej strony patrząc życie jest krótkie i czasem trzeba zrobić coś, żeby je sobie umilić;):D
    Tak a propos to może zna ktoś dobrą ekipę remontową z okolic Dąbrowy Górniczej?? Szukam kogoś kto nie zedrze ze mnie ostatniej koszuli, a pięknie wykończy mi mieszkanie:) Póki co mam jedną wycenę - koszt samej robocizny 14000 :cry::cry:
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Google jest tylko online. Zoho nie mam pojęcia. A z Microsoftowym to wydaje mi się, że jest tak pół na pół. Jest do pewnego stopnia zgodny z "normalnym" Excelem, zaś chmura Microsoftowa OneDrive pozwala na synchronizację z dyskiem w komputerze, więc można używać tak i tak. Na jakimś forum czy blogu czytałem, że jeżeli na komputerze wstawi się zaawansowane funkcje, których nie ma wersja online, to komórki z nimi będą obliczane poprawnie, ale nie będzie można ich edytować.
    Jednak ja używam tylko dokumentów Google i moje informacje o Microsofcie traktuj orientacyjnie. Poszukaj pewniejszego źródła odnośnie Office Online i OneDrive.

    Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale przez ostatnie kilka dni byłem offline :)
     
    ross2, Sekme, gadek i dalsza osoba lubią to.
  18. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Taki suchar wpadł mi w oko z rana ;)

    [ciach]
    Dobrego poniedziałku :)

    Niestosowny na nasze forum żart usunęłam i bardzo proszę o przemyślane wypowiedzi.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 lipca 2016
  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Olga -xDxDxD:cry:

    Właśnie przeczytałam, że dzisiaj jakiś nowy event rusza. Zdążyłam zebrać drzewa, a na polach miałam chwasty, więc dzisiaj uzbieram mnóstwo wypadajek ;)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Olga dobre xD:cry:xD

    Handlarz się zbliża wielkimi krokami:

    [​IMG]

    I jeszcze coś do poczytania:
    Idzie koleś przez targ, patrzy... a tu Chińczyk jabłka sprzedaje.
    Na straganie wisi napis: "Jabłka w każdym smaku"
    Facet podchodzi i pyta się:
    - Co to za ściema z tymi jabłkami?
    -Żadna ściema, niech Pan powie jakiś smak
    - Smak banana
    Chińczyk podaje jabłko.
    Facet gryzie i nie wierzy!
    Jabłko o smaku banana!
    Ale nie poddał się tak łatwo i mówi, że jeszcze raz wybierze.
    - Poproszę o smaku kawy!
    Na co Chińczyk podaje jabłko.
    Facet gryzie a tu... jabłko o smaku kawy!
    Nie wie co ma powiedzieć!
    Zaskoczony mówi, że teraz poda mu taki smak jakiego na pewno nie będzie miał.
    - Daj mi jabłko, które smakuje jak pocałunek kobiety w usta
    Chińczyk szuka, szuka i nagle jest!
    Facet gryzie i nagle krzyczy:
    - O rzesz!! Dałeś mi jabłko o smaku kupy!
    - Ugryź z drugiej strony!

    A ja jeszcze tydzień w pracy i ... urlop 2 tygodnie :D:D