blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Będę wdzięczna za jakieś do nawiedzonego, bez znaczenia ile pd, byle tam te puste miejsca zapełnić bo jakoś u mnie jeszcze kiepskawo. Tylko napisz co moge Tobie odesłać :)
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D Bingo Ryś :D;) Mogą być obydwie wersje :pxD

    Ciebie biorę w ciemno :D:p;)
    Ja jeszcze myślę, kilku petard jeszcze brakuje, ale to na luzie, nie pali się ;) Zobaczę listę to bede kombinować. Reszta pewnie w praniu wyjdzie jak będą konkretne oferty w balonie :);)

    :D:D:D piękny widok :inlove::inlove::inlove: kosy rządzą :D:inlove::music:

    A to coś się postaram wyszperać ;)
     
    aweva55, hlnrys, MaDzo i dalsza osoba lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta przypominają że to juz niebawem :)
    Dziękuje Ci dobra kobitko, tylko krzycz tez co potrzebujesz :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jest moc i już :D :inlove: Pięknie dałaś radę :);)

    Zbliżają się, zbliżają :) Oby teraz kos było jeszcze więcej niż ostatnio :p:D;)

    Oj tam krzycz. Ja cicha woda jestem :pxD:cry:;)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO o ile BP nie bedzie tak wspaniałomyślne i nic nie wymyśli :eek:
    No dobra, dobra to tak całkiem cicho szepnij co :p :)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Oby nie, mam nadzieję, że przynajmniej teraz jeszcze zostawią w spokoju :oops:;)

    xD:p Aguś mi naprawdę nic nie trzeba ;) A jak coś w praniu wyskoczy to będę tu szeptać ;)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No zobaczymy, no a tak na marginesie to jak juz postraszyli tak przez te ankiete to powinni dać jakies info co postanowili a nie beda siedzieć cicho a na same dożynki dopiero z czymś może wyskoczą
    To szeptaj bo jak nie to inaczej jednym kotem poszczuje a drugiego wyśle na przeszpiegi xD;)
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oki,to przesle 16.08 jak sie rozpocznie GT :),dogadamy sie :D
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ok spoko jak tylko bede w stanie cos przesłać co bedzie potrzebne to na pewno prześle :)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie, ankieta wysłana "wyżej" już chwile temu, mogli być choć słowo powiedzieć do jakich wniosków doszli. Jak wyskoczą z czymś przed samymi dożynkami to sama do linczu stanę 8)

    xDxDxD czekaj no, daj skoczyć do sklepu po mleko i coś na koci ząb :D Ten spec od szukania to by mnie na pewno tak prześwietlił, że wiedział by co chce szukać nawet jak ja bym jeszcze tego nie wiedziała :D:pxD;)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj j a tak jak jestem zazwyczaj wyrozumiała i cierpliwa tak moja wyrozumiałość i cierpliwość sięgnie zenitu bo na odcisk to nie lubie jak ktoś mi staje a w tym wypadku tak właśnie bedzie a wtedy to juz sie bardzo :mad::mad:
    Ty uważaj, bo ten to od szukania ale ten drugi ( patrz avatar ) może być bardziej niebezpieczny, pamiętaj że czasem pozory mylą
    Tu mieliśmy tego przykład :)
    [​IMG]
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD to ja już wiem czemu ten Twój oczy ma zamknięte. :p Ukrywa ciężka artylerię żeby zaskoczyć nieoczekiwanym atakiem :DxD

    A na pazurki to ubranko odpowiednie pożyczę od kolegi :D:pxD

    [​IMG]


     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko i na to ubranko znajdzie sie sposób :)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Potrzebna pomoc!

    Ania robi wyszukiwarkę misji wg. nagród.
    Trzeba zebrać dane z misji, a ile ich jest to wiecie.
    Jeżeli ktoś ma czas i chęć pomóc, to niech się spiknie na sówkę z

    ania1713

    Ona wyjaśni co i jak.
    Z góry dziękuję.
    :inlove::inlove::inlove:
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O zacna i wielka sprawa. Aniu dzięki wielkie, że Ci się chce :inlove: Postaram się pomóc w miarę możliwości :);)

    xD:p Chyba zostanie mi tylko pójść do Zetki po tasaczek :p I obciąć pazurki jak pan na filmiku pokazywał, albo chociaż unieruchomić na chwilę :p ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2018
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2018
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Mam miejsce za płotem ( nawet nie wiem, kto mi zwiał z sąsiadów ) to zapraszam :)


    Miłego dnia :)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pewnie Gosia /urlopuje się chwilowo od farmy, ale za jakiś czas mamy nadzieję, że wróci/ ;) Szkoda, że podwójnie Cię nie mogę za płotem mieć :pxD;)

    Jest OO o g&t
    Patrze na listę i hmm bicie serca najpierw było zablokowane, w poprzednim można było wymieniać a teraz znowu na czerwono, zdecydowali by się :pxD
    Widzę, że różowa perfumeria dopuszczona i orzesznik i dalej to nawet nie wiem co nowego puścilixD
    A widzę, że teleportuj mnie Dotty i Delorevan jest. Owocowego targu nie dali ale i tak nie jest źle :p
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2018