blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja używam Apache OpenOffice.
    Całkowicie darmowa, w pełni funkcjonalna alternatywa dla Excela.
     
  2. Sekme

    Sekme Generał forum

    Open Office'a też mam. I Libre Office'a mam. To nie problem, w jakim programie zrobić. Raczej, jak to legalnie udostępnić na forum, skoro tu nie można wieszać żadnych plików ;)
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zapytaj w ogólnych i wtedy będziesz wiedzieć (albo i nie).
     
  4. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    We łbie mix meczowo-szpitalny/ze skazaniem na meczowy/.
    Mocno sie nie martwię ale wkurza mnie,ze rok temu /pod koniec lipca/miałam biopsje i teraz znowu tralala mać8)
    Jakas menda się po mnie szweda
    Wykluć sie próbuje, ja ją śmiechem atakuje...nic więcej nie moge:)

    Jak tam przygotowania do meczu:inlove:
    U mnie znowu strefa kibica:D
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kciuki nadal trzymam. Jakby co, to Złą Kobietą postrasz xD
    Pogratuluj Natalce od cioci Złej :)
    Ambitna dziewczyna i zdolna, niech się uczy, a teraz przez wakacje niech wypoczywa :)
    Takie bieganie już za mną. Ale przede mną planowanie wesela...

    TGC - mój brat był, ale już chyba nie jest. W sumie nie wiem, bo jakoś nie schodzimy na temat tej pasjonującej gry :p
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Będzie dobrze. A to czekanie Ci umilimy tutaj.Tylko nie rozumiem- i hist-pat i biopsja?
     
  7. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Lecimy z tym koksem. Obyśmy za te 2 godziny mieli co świętować.

    Do boju, Chłopaki!
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Jak przyjdzie co do czego, zagadam z PT. W ogólnych to najwyżej usłyszę, że nie można albo że mam się zgłosić do PT ;)



    A na razie stwierdzam, że rzeczywiście chyba mecz będzie... wszelkie znaki na osiedlu na to wskazują... w sklepie Panowie, co już kilka bramek strzelili, na balkonach powiewają flagi, nawet na placu zabaw rozbrzmiewało zgodne "POLSKA!!!! BIAŁO-CZERWONI!!!" xDxD

    A zatem... Strefę kibica czas otworzyć :):)

    POLSKA!!!! BIAŁO-CZERWONI!!! [​IMG]



    ...i tak, wiem, że nie ta dyscyplina, ale trudno o lepsze wykonanie xDxD
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bez względu na wynik loterii-karne Jestem dumna z NASZYCH CHŁOPAKÓW :inlove:
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dzisiaj jest, uwaga:

    [​IMG]
    Nie mam swojego, ale znajdę jakiegoś i wymiziam :D;)

    Też jestem dumna ;) Należą im się wielkie podziękowania za te mistrzostwa, dali z siebie wszystko ;) Brawo dla Was chłopaki.
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:)
    Smutno wczoraj było patrzeć na chłopaków po meczu. Mnie, tak jak Was, rozpierała duma:) Na prawdę pięknie grali:)
    Pogoda troszkę się ochłodziła:)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Swojego (a właściwie siostry) już wymiziałem :D
     
    Sekme lubi to.
  13. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    I w ten oto sposób Portugalia, która nie wygrała żadnego meczu (w regulaminowym czasie), prześlizgnęła się dalej.

    Brawo, Chłopaki. Tak trzymać :) A Boniek niech nie próbuje zmieniać trenera.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2016
  14. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich tu zgromadzonych;)
    Portugalia ślizgnęła się na żelu Krystyny, ok niech im będzie ale awans tak wywalczony to żaden powód do dumy.
    Brawo dla naszych chłopaków za emocje jakich nam dostarczyli. Tym razem się nie udało ale kiedyś na pewno damy radę :)
    Z piłkarskim pozdrowieniem ;) miłego wieczoru :)
     
  15. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobry wieczór :)

    Na reszcie weekend mamy... :inlove::inlove::inlove:
    Po tak mega emocjonującym i nie mniej pracowitym tygodniu "zdechniętość" osiągnęła poziom "super miszcz", czyli już ani ręką, ani nogą, ani rozumkiem... dlatego (żeby jakiej gafy nie popełnić) powiem tylko, że...

    Chłopaki są MEGA. Szkoda, oczywiście, że już musieli wrócić, ale pokazali, że jest moc i to nie byle... a prawdziwa MOC. Może jeszcze niedopieszczona i niewypolerowana, czasem także niezbyt pewna siebie, ale jest. Polska z energią wróciła na futbolową mapę świata. I to jest super :)



    Miłego wieczoru, Kochani :)
     
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ewa pewnie cos w tych nerwach namieszałam.
    Jeden lekarz stwierdził,ze mięśniak a drugi /wczoraj/,ze polip.Musza to wyciąć,zbadać co to i czy ewentualnie złośliwe i kamerą zobaczyć czy jest coś jeszcze.Później poczekam na wynik i ...żyję nadzieja ,za na tym będzie koniec.
    Duzo by pisać na ten temat ale jak wam dziewczyny powiem,ze jeszcze tutaj,w Irlandii,nie widziałam na oczy fotela ginekologicznego to uwierzycie? Wczoraj to tez była leżanka ,mala lampka przymocowana do ściany,mały stoliczek na kolkach i miejsca tyle ile potrzeba żeby kurze jajko wyjąć spad tyłka8)A lekarz- wielki Afrykanin,sporo ponad 2 metry wzrostu.Pisać więcej czy sobie potraficie to wyobrazić:(
     
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Chyba mam zbyt wybujałą wyobraźnie i muszę ją okiełznać...:eek:
    Kupuj bilet i przylatuj na leczenie do Polski.
    Jak potrzeba, to zrzutkę farmerską zorganizujemy.
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O Z trudem, ale sobie wyobraziłam. Mam tylko nadzieję że ten lekarz się zna na rzeczy i wie co robi. Bo z maczetą czy innym mieczem się tam wybiorę.
    Kciuki trzymam nieustająco ;) A jak co to faktycznie wsiadaj w samolot i przylatuj. Do zrzutki też się dokładam oczywiście ;)
     
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Magda,Beniu ja juz 2 tyg temu dzwoniłam do mojego,od 30 lat,lekarza w Polsce.Powiedziałam co i jak.Mniej więcej,bo bez badania żadnych konkretów nie mogl powiedzieć,to musiałabym lecieć na min 6 tyg,zapłacić za kazda,,procedure" w szpitalu, plus prawie 500 euro za bilety/wakacje/ plus...za coś muszę tam żyć.Rozmawiałam z szefowa na ten temat i ona może dać mi teraz max 3 tyg urlopu albo musiałabym zrezygnować z pracy.Nie mówiąc juz o tym,ze leciałbym do Polski sama bo mąż tez tyle urlopu nie dostanie.Żadne z nas sobie tego nie wyobraża bo przez prawie 8 lat rozstaliśmy sie tylko na 1 dzień i noc kiedy miesiąc temu byłam w szpitalu.
    I jakby nie patrzeć to i tak ,,odwłok" z tylu8)
    Taki mam ,,świder" w głowie,ze znowu zaliczam bezsenne noce na zmianę z mężem zresztą:(

    Pocieszam sie ,ze na oddziale szpitalnym jednak maja potrzebny sprzęt i ,,ogarniętych" lekarzy
     
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jak coś, to wiej do nas.
    Wiem, że koleżanka z Australii do kraju przylatywała na operację. Wykupywała sobie ubezpieczenie i w ramach tego ubezpieczenia miała operację.
    Tylko pracy szkoda trochę.

    Trzymamy kciuki, żeby było dobrze.
    A dzisiaj śpijcie oboje spokojnie. Ja zaliczę bezsenną noc za Was :)