blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No to szansa na zrobienie eventu w całości właśnie umarła :( Lewą stronę zrobiłam całą, próbowałam na wszystkie sposoby, z jednego pola miałam 16 roślinek i niestety brakło 384 grzyba i 102 czapetki-.-

    Różę mam w nadmiarze, to pewnie jutro sprzedam. Na targu niestety nic nie mogę upolować, bo farma muli niemiłosiernie a oferty znikają w ekspresowym tempie. Tak się płaci za błędy na początku eventu i czytanie poradnika po 24 godzinach spędzonych w autokarze:p Nie lubię takich eventów, gdzie w dużej mierze decyduje losowość tego, co dostaje się ze skrzynek-.-
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Mi ciągle czapetki brakuje, ale jeszcze trochę wypadajek miałam, dorobiłam garnki kasztankiem i jeszcze szukam skrzyń. Gdyby 1 nasionko więcej czapetki wpadło to by było po problemie, a tak to jeżeli dobrze wyliczyłam to zabranie mi uwaga..........1 sztuki czapetkixD:cry:xD:cry:xD (jeżeli mi bonusy nie wygasną, a nie powinny)

    Śmiać się czy płakać8)?


    Edit: Jednak jeden za 7 min się kończy:cry::cry::cry:
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam,udało się skończyć event i nawet odrobinę roślin wystawić na targ,nigdy tak długo nie grzebałem się z żadnym eventem jak z tym
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No to super :DGratuluje :D Był specyficzny, dużo od losu zależało. Najważniejsze, że się udało ;)
    Jeszcze kilka szklarni, nie poddawaj się ;) Dasz radę do jutra :)

    Szkoda :oops: ta losowość figle płata czasami. Podobnie kiedyś z kluczami było w evencie z świątynią, czasami uparcie nie te co trzeba wypadały. Ale trzymam do końca, żeby jak nie nasiona to chociaż ten targ dał brakujące. ;)

    xDxD już miałam podejrzenia rożne :p No no jakieś korony i świetlne miecze. Gwiezdna Korona Królów? :p Dzięki ;)
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Poszłam już na łatwiznę, kupiłam na targu czapetkę. Udało mi się 130 sztuk upolować, to więcej niż potrzebowałam, więc sprzedałam nadmiar.

    Nie będę prowadziła nierównej walki ze skrzynkami, które uparcie czapetki nie chciały dawać.

    I event skończony...to jest kolejny event, którego lepiej niech nie powtarzają. Tak samo jak poprzedniego.
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Spędziłam właśnie fascynujące 2 godziny na targu i oto efekt:

    [​IMG] xD

    Niestety pozycja przy komputerze mnie wykończyła i dlatego idę na zajęcia sobie poćwiczyć :p
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i takie widoki lubię :D Dziewczyny gratki ukończenia :):D
    Aga poćwicz konkretnie po takiej harówce. Deskę rób :p;)

    [​IMG]
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ja lubie i na takie jeżdżę ale z przykrością muszę stwierdzić,ze takie wyjazdy to loteria.Po 1 trzeba trafić na dobre biuro.Po 2 -profesjonalna obsługa i po 3 ludzie z ktorymi się spędzi czas.
    Wprawdzie tylko raz źle trafiłam i od tamtej pory omijam Itake szerokim lukiem.
    Ewa,wyjazd w 1 miejsce można jak najbardziej samu sobie zorganizować ale my zawsze jeździmy na objazdówki/5-14 dniowe/ i w tym wypadku to tylko i wyłącznie wyjazd zorganizowany przez biuro.Tak jak napisala Aga...wszytko podane pod nos włącznie z biletami wstępu /omijamy kolejki/.
    Z Rainbow nigdy nie jeździłam...muszę sie dokladniej przyjrzeć co maja w ofercie
    Aga a ta wycieczka do 5 stolic jak ci sie podobała? Widzialam w programie,ze bardzo dużo zwiedzania jest autokarem a mi to nie bardzo pasuje.
    Aga w tamtym roku zupelnie przypadkiem trafiłam na biuro Oscar.Pojechaliśmy na 10 dni do Włoch i wróciliśmy zachwyceni.Przede wszystkim niesamowity komfort jazdy.W autokarze bardzo duże przestrzenie pomiędzy siedzeniami a fotele ogromne i rozkładane do pozycji lezącej wiec w nocy śpi się bardzo wygodnie.Moj mąż ma 188 cm wzrostu i ani przez chwile nie narzekał na niewygodę.Do tego przesympatyczna i niezwykle pomocna pilotka i kierowcy/ byłam we Włoszech wcześniej 2 razy i wystarczyło pogadać z nimi i bez problemu jechaliśmy,tylko troszkę zbaczając z trasy np.na tarasy widokowe/.Hotele i wyżywienie na dobrym poziomie.Korzystanie z toalet w autokarze bez problemu/niestety ale inne biura raczej unikały tego/.Mnóstwo wolnego czasu podczas zwiedzania.Jak chcieliśmy sami sobie zrobić jakiś dodatkowy wypad to pilotka służyła w pełni pomocą.Ludzie na wycieczce trafili się świetni.Z niektórymi do dziś utrzymujemy kontakt.Ceny takie same jak w innych biurach a komfort podroży i zwiedzania o wiele przyjemniejszy.
    O ile jeszcze kiedykolwiek będziemy się wybierać na objazdówkę to tylko z tym biurem.
    Troche to wygląda na reklamę biura ale serio przez 10 dni nie narzekaliśmy na cokolwiek i polecamy każdemu.

    xD:cry:xDMamy tak samo ale zawsze juz po kilku dniach znowu byśmy jechali zwiedzaćxD
    Dzien dobry pomiedzy...eventami;)

    Zastanawia mnie jedno...wysyp żółtodziobów w eventowym/zarejestrowanych 4 lata temu/podczas takich eventow jak ten,gdzie są jakieś fajne fanty do zgarnięcia.W pozostałym czasie zanikają:p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2018
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Witam..
    Gdyby kogos interesowalo to ten chlopaczek jest dla mnie wzorem tenisisty stolowego,,
    popatrzcie na jego prace nog i szybkosc,,szczegolnie od 1min 45 sek.
     
    Miśkowo lubi to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Poza tym zbliża się g&t więc daj-daje powyłaziły z nor...8)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Bo to są sezonowcy :p ts-owcy Nagniotowcy i pandajowcy :p8);)
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Cześć wszystkim :)
    Event skończyłam i przyszłam podziękować za okazaną przez Was pomoc :inlove:

    [​IMG]
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Faktycznie...nie skojarzyłam8)
    Brawo Olga:D
     
  16. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam :)
    olga, gratuluje - super wynik i ekspresowe tempo:)
    wszystkim rowniez gratuluje, tego co im sie nalezy:)
    poniewaz zbliza sie GT przyszlam zapytac co komu potrzebne, moze mam? prosze o sowki jakby co;)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Witaj. Nie widziałam Cię tutaj chyba od ostatniego G&T:)
    I w związku z tym jeszcze raz chcę Ci podziękować:inlove:
     
  18. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    namietnie siedze w krzakach ;) nie ma za co, naprawde. ciesze sie, ze moglam pomoc.
    a teraz czego szukasz? moze mam :)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Olga mistrzu :D:D:inlove: Normalnie torpeda :D Super że się udało, gratki wielkie :);)

    xD Leć i jak coś by się różniło daj cynk :p;)

    O lala jakieś starcie gigantów czy innych tytanów :p Dzięki ;)

    Witaj Kropelko, miło Cię widzieć :inlove: Ja jeszcze nie wiem, zobaczę listę to pomyślę :p Ale Ty mi tu lepiej pisz co poszukujesz ;)
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ilość kur w ostatnim zadaniu się nie zgadza.
    Powinno być 150.000 SG