blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nam też od razu lepiej jak się poprzytulamy :D:inlove:;)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ależ to nie ty jestes niedobry :Dtakiego misiaczka jak ty mam w sypialni :Dtaki mieciusi ,śliczniusi :inlove:mój misiaczek przytulasek :inlove:

    tez sie ciesze z tego jedynego :D
    dokładnie wiecej takich ewentów nie chcę :oops:
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja też :oops: Niech ten niedzwiedżin sie tu więcej nie pokazuje, ładnie proszę :sleepy:8)

    :oops: Może się chociaż uda dobrnąć do 1 ulepszenia, trzymam mocno ;) Mi jeszcze 9 do skończenia całego miśka brakuje, ale to już na luzie. Takiej męczarni to dawno nie było :sleepy:


     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    do 1 ulepszenia brak 11 lamp. Biorąc pod uwagę intensywność wypadania ich to szybciej uzbieram tyle od sąsiadów, niż wylecixD:cry:xD:cry:
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bo te lampy najlepiej i najwięcej wylatują w tym evencie z sąsiadów :inlove::p;)
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No, z tym to BP przegięło, bo żeby od piątku do niedzieli z 5 lamp wypadło to przegięcie, potrafi cały dzień żadna nie wypadła>:(

    Dobrze, że są sąsiedzi:inlove: Nigdy więcej takiego eventu.
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak by nie jaśki i sąsiedzi :inlove: to bym była w ciemnym lesie :sleepy: BP za bardzo przykręciło

    [​IMG]

    lampy się nie mogą przecisnąć :pxD:cry:;)

    Dobrze, ze to już końcówka tej mordęgi :sleepy:
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    :sleepy::sleepy::sleepy:...dobrnęłam jakimś cudem do 1 ulepszenia.Chyba minimalnie odkręcili kurek
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D I super :) gratki ;) A ja właśnie przed chwilką

    [​IMG]

    dobrnęłam do końca :sleepy::sleepy::sleepy: Chyba faktycznie coś popuścili delikatnie bo z wodospadów w sandałach 4 lampy, a na głównej Bahamie z 27 pitomb xxl 2. Szkoda tylko, że tak późno :sleepy:

    Misiek niech się cieszy

    https://img8.dmty.pl//uploads/201808/1533562072_uQonBr.mp4

    bo więcej nie dostanie 8) Focha mam 8):p;) A wyspa już wróciła do stanu sprzed eventu.:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2018
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    U mnie 39/42. 2 lampy wyleciały z 13 sandałów
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Teraz odkręcanie kurka nic nie da, bo na i tak nie dobrnie się do końca. Chyba, że z łąki po zbiorze wypadnie po 20 parę sztuk z każdej łąki to może w całości się zrobi, ale na to bym nie liczyła. Już pal licho te podwójne itemy, nie zależy mi na nich, ale dobrze by było dojść do tego 2 ulepszenia. Floreny o tak z nieba nie spadają, mam tyle co z drzew florenowych zbiorę.
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mam jeszcze jedna lampę. jaki masz nick? daj na sowe
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dziękuję. Doleciała
    Edit: uprzejmie dziękuję wszystkim farmerom ,którzy przysłali mi lampy.Miś został oświecony do końca.:inlove::inlove::inlove:
    Bardzo Wam dziękuję:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2018
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    za odkręcanie to się o wiele za późno zabrali. Tak z 2 dni wcześniej to może coś by dało, a teraz to... musztarda po obiedzie 8)

    poleciała jedna. Dobij miśka. ;)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ta jedna to była akurat ta ostatnia potrzebna dla pełnego oświecenia. Dziękuję:)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dokładnie, od sąsiadów i tak miłych graczy jak Ty Bernadko :inlove:(dziękuję bardzo), moi sąsiedzi wiedzą, że jestem im bardzo wdzięczny, poza tym pozwolę sobie tu podziękować także RWM41:inlove:, bakowska123, IwanGrozny oraz maliniakkk, dzięki Wam mam drugi item, do drugiego ulepszenia fabryki braknie niestety, określiłbym to, że jednej doby:p:p (może niech BP przedłuży ten event, ostatnio wysłuchało graczy, to może i teraz;)?)

    EDIT:
    Dzień dobry,
    muszę Wam tutaj się pochwalić, bo udało się, dzięki Wam:D:inlove::D
    [​IMG]
    Wczoraj jak pisałem powyższe słowa, byłem pewien, że się nie uda, ale po godzinie, dwóch, sytuacja diametralnie się zmieniła, otrzymałem taką ilość lamp, że nie wiedziałem, że tyle można:p:D
    Dziękuję Wszystkim raz jeszcze, postaram się odwdzięczyć, choć nie będzie łatwo za taką wielkoduszność z Waszej strony :):)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2018
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry.
    Udalo sie zdobyć 2 ulepszenia.Nie byłoby to możliwe bez pomocy niezawodnych sąsiadów:inlove:
    Reniarama,zagma,aweva55,Marrylan,Nela2361,anndyj,hubert604,aniusia64,hlnrys,maczek80,Laurinka06...DZIĘKUJE[​IMG]
    Reniu[​IMG]
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Gratulacje dla tych co oświecili tego miska u mnie niestety stało s ie to nie realne :cry: Jeszcze jeden taki event to albo pójdzie kłódka na fermę albo :wuerg::wuerg: i szlaban na eventy ale szlaban na eventy bedzie jednoznaczny ze znudzeniem co doprowadzi tej kłódeczki :oops:
     
    aweva55, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)
    :D:D:D Ale się cieszę :DSuper i gratulacje :inlove: Należało Ci się :D;)

    Kochana :inlove: Też się bardzo cieszę, że się udało :D Gratuluję ulepszeń :D
    Na niebieskiego miska już patrzeć nie mogę, jeszcze nie byłam na wyspie dziś xD:cry:xD

    Po wielkich bólach programy na kompie działaja, informatyk przeżył, tylko kilku włosów mu tu i ówdzie brakuje :p

    Dzięki :)
    Aga też mam nadzieję, że powtórki nigdy nie będzie :oops: ale jeśli to kij z niebieskim miśkiem, czy czym tam jak się lampy wypną to będzie chodzić nieoświecony, ja tez się wypnę i nie podejdę nawet. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2018