blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    u mnie ani foki ,ani pandy ,ani inne zwierzaki nie zdały egzaminu ,no zupełnie nic ,jak sie okazuje nie tylko dożynki bywają frustrujące xD
    ale cieszę sie ,że już kończysz i że sie udało ,gratulacje ,bo to naprawdę wyczyn jest xD
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    szczęśliwy traf xD:cry:xD

    uff to końcówka prawie ;) nareszcie :);) Gratki ogromne :)Mi zostanie te 7 kroków do końca, powinnam doczłapać, ale też nerwy na postronkach >:( Pandy przetrzymam do jutra na wodospadach sandały stoją już też, a na głównej i tak drzewka i magazyny jak były p przed eventem. I szybko zapomnieć o tej niebieskiej gadzinie 8)

    :D:D:D no kocha jak nic :):p;) A jak o mężach to takie były kiedy przykazania dla dobrych żon :p:D;)

    [​IMG]

    Mi po parę nawet z nich skapło, z tym że nie mam całej łąki, tylko jakieś 70 szt. Taa kapią wyjątkowo mozolnie, chociaż rano faktycznie ciut lepiej ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2018
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj . . . Benia, to ja wszystko robiłam odwrotnie,:cry: dlaczego tych przykazań wcześniej nie wkleiłaś.:p
    Chodzę od dwóch godzin po domu i śmieję się sama do siebie.:D Że też tutaj nie o wszystkim można pisać.:cry:xD:cry:
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi po parę nawet z nich skapło, z tym że nie mam całej łąki, tylko jakieś 70 szt. Taa kapią wyjątkowo mozolnie, chociaż rano faktycznie ciut lepiej ;)
    :D:DxD grunt, że na Bacę działało :D :D
    Ech jak by takie garnki i patelnie mogły pisać to... dopiero nie mogły by tu tego zrobić xD:cry:xD;)
     
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Bo to przykazania z 1931 roku i Beni wtedy to jeszcze na świecie nie było ,to jak miała wkleić xDxDxD
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Nie no te lampy już w ogóle przestały lecieć, przez cały weekend może 3 kroki zrobiłam. Stoję na 21/42 i chyba tylko dzięki sąsiadom i wydrom.
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry
    U mnie przyjemnie o kilku dni...20 stopni i słoneczko,deszczyk,słoneczko,deszczyk....:D
    Dla was zostawiam cos dla ochłody;)
    [​IMG]
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dzięki Marzenka :D:D Podziałało :D Od rana chmury i chłodniej :inlove: Wczoraj polało trochę :D

    [​IMG]

    Najlepiej takiej na kiełbasce :p

    Misiek ma się ku końcowi, drugie ulepszenie jest

    [​IMG]

    Do jutra powinno go do końca oświecić :pxD:sleepy:

     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dżin niedobry.

    Wg. planu, czyli program "sąsiedzi +". :inlove::inlove::inlove:
    Mam pierwsze ulepszenie.
    Dokładnie tak jak wyliczałem na początku.
    Samemu nazbierał może na item.

    Do następnego, który będzie miał taką samą mechanikę nawet nie podchodzę.
    Zaliczenie dżina jak dla mnie niewykonalne, a bonus pnącza już komentowałem.

     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ryś gratuluję ulepszenia :D Super, że chociać to jedno się udało :)
    Za ten event to V. i spółka powinni za swietliki robic bardzo długo -.-8) Nerwa miałam, a dzis mam ciśnienie 300. Wróciłam do pracy a na urlopie mi komputer zmienili i nic mi nie działa tralalala, a informatyk miał 2 tyg zeby zrobić ale po co 8) Jak go zabiję to będzie zbrodnia w afekcie, prawda? :p8)

    hmm pegazy czy inne kucyki :p:inlove::DxD Dzięki ;)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zmień pracę na zajęcie Jaremy.
    "Reklama" u Gretki.
    xD:cry:xD
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    super ,brawo Bernadko :D

    dzień dobry :)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Aniu, ja też nieraz pnącze zbieram ręcznie, ale mam pytanie czy wtedy Ci się tnie? Bo u mnie po stu kilku to muszę się przelogować, bo nie daję rady więcej zebrać:eek:
    A co do Niedźwiedzina, myślałem, że jak trochę po rodzinie:p to rzuci tymi lampami więcej, ale sknera straszny;). Pierwsze ulepszenie jest i może drugi item wpadnie jutro też:) (ale nie ulepszenie:p)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD:cry:xD O tak coś dla mnie :DxD:inlove: Normalnie CV sobie jutro wyślę :pxD:D Będę czesać przedziałek z lewej na prawą, ewentualnie z prawej na lewą :p

    Dziękuję bardzo Danusiu :) A u Ciecie jak misiek?

    Gratuluję ulepszenia :) Sknera paskudny -.-
    Wolę żeby już nigdy więcej nie przychodził 8):p;)
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Niestety jak jest więcej rzędów to tak, ale zwykle wystarczy odświeżenie. To najgorsza czynność z całego obrabiania farmy.:)
    Mam na stałe kombajn ale do zbierania pnącza używam go sporadycznie.
    Dobrze, że ulepszenia zdobędziesz, bo tyle starania się nie pójdzie na marne.:)
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :):)
    pozwoliłam sobie wdepnąć i napisać jak zbieram pnącza, to pewnie nic odkrywczego, ale mi ułatwia zbieranie - wszystkie z procentami dałam do ulubionych i zbieram je ręcznie, ułożyłam je wg rodzajów najpierw itemowe, potem roślinne, potem pełnione, potem wypadajkowe, potem zagrodowe i warsztatowe itd na końcu oazowe i jak potrzebuje to odpalam tylko daną grupę gałązek, resztę zbieram kombajnem i są automatycznie w dwóch grupach skrzynki i PD/TPD/SG
    jak gra jako tako chodzi to nic się nie tnie, bo też nigdy nie zbieram ręcznie zbyt wielu gałązek w tym samym czasie, rano najwięcej, ale nigdy nie są to wszystkie ulubione
    ale większość z Was pewnie robi tak samo, albo i lepiej :)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pierwsze ulepszenie fabryki zdobyłam :)o drugim to nawet nie myśle wcale lampy nie lecą no od czasu do czasu jakas lampka sie pokaze głównie to od sasiadów ,znajomych i nieznajomych dostaje :)misiek dla mnie nie dobry jest:cry:
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No ja jakoś nigdy nie miałem cierpliwości do segregowania tych rzędów;) więc jedynie co ciekawsze mam zaznaczone jako ulubione:), jak mam kombajn to nie ma problemu - klik i wszystko gotowe, gorzej właśnie jak ręcznie je lecę, nie zawsze zwracam wtedy uwagę co akurat jest, bo już za dużo tego, najwyżej później kombinuje czy będą kwiaty, zagrody, czy inne jeszcze uprawy szły na pola:p
    Straszny ten event jest, nie dość, że nie można go skończyć normalnym farmerowaniem, to ponownie słyszę, że taki straszny jestem, a to wcale nie ja tylko jakiś daleki kuzyn :p:p - psuje mi reputację ;)(mam nadzieję, że wyjedzie daleko i już się nie pojawi, nie będę tęsknił;);))
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że to jedno chociaż masz :) gratki ;) BP przegięło teraz stanowczo :sleepy:

    Ja odpalam przed zbiorem itemów hurtem, bo nie mam takiej cierpliwości a i raczej drzewka w większości i nie sieję za dużo ;) Ale plan dobry :);)

    :D Oj tam xD Nawet podobny nie jesteś :D Ty jesteś taki do przytulania :p:D;)
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dziękuję, od razu mi lepiej na misiowym serduchu :inlove: