blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie mam UFO :cry::cry::cry: nie trafiło sie jeszcze :cry::cry::pxD
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    A ja się pochwalę... Pierwszy raz zebrałam dziś jaja z nowego pola dla zwierząt domowych. Zapominałam...
    Niestety SKS:cry:
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia :) jesteś?
    Widziałam w Zgaduli grafikę jaką wkleiłaś i źródło do niej - ależ ta (czy ten) wyrocznia zasuwa z poziomami.:)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Raz mi się tez zdarzyło. Odpaliłam pięknie pnącza, polatałam po polach i OO zbieram i coś mało pd, taa wtedy mnie olśniło że wybieg nie zebrany xD:cry:xD no cóż starość nie radość :p.

    Aga przyleci nocą nawet się nie zorientujesz i obudzisz się już w środku :pxDxD:cry:

    a tak poważnie to się trafi ;)
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jestem z doskoku Aniu :) Tak czytam co piszesz i czytam,ale mam mgłę mózgową i nim dotarło to chwilę zeszło xD:cry::cry:
    że też mu się chce tak wszystko notować o_O
    Edit-popatrz ,to już 4 linijki pod sygnaturą i nikomu nie przeszkadza??o_O
    u nas za 3 chcą na wczasy wysyłać :wuerg:
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a widzieliście sygnatury na innych forach ?
    nikt nie trzyma sie jakiegoś rozmiaru z góry narzuconego ,są sporo większe :)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    :)xD mgła mózgowa xD
    a nawet 5 linijek, no i sygnaturka wielgaśna taka - co kraj to obyczaj, a gra ta sama.:D

    edycja:
    ha,ha ja też mam mgłę:p bo jednak 4 linijki.
     
  8. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    posiałam sobie roślinkę ,bo miałam igły ,naprodukowałam 15 tych dywanów i co ??????????????????? i nic
    wydra na 15 dywanów nie dała ani jednej lampy ,co wcześniej sie nie zdarzało >:(
    mam dość tego eventu ,niech sobie wsadzą te lampy gdzie tam chcą ,albo sie nimi wypchają :wuerg:
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Agula BP chyba nas próbuje, ilu graczy jest skłonnych kupić koszyki albo pakiety lamp. Dzisiaj niedziela, jutro do pracy i pewnie sporo ludzi będzie chciało skończyć event albo chociaż zdobyć te ulepszenia, no to przykręcili kurek na maksa i niech kupują.
    Zostawiłam kilka dywanów i spróbuję jutro dać Wydrze, może coś się ruszy, a jak nie to tak jak piszesz, niech się wypchają. Jak będzie taka mechanika zdobywania ulepszeń, to odechce nam się robić eventy.
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Anulka , ale koszyki czy pakiety są przy kazdym evencie ,więc to żaden sposób na sprawdzenie
    tu jest kwestia taka ,że te lampy nie lecą z niczego w większej ilości ,ani z drzew 12h czy 20 h ,ani zagród krotkich ,długich ,kolorowych
    kompletnie z niczego lub śladowe ilości ,które nawet przy siedzeniu na tej farmie 24 h na dobę nie gwarantuje sukcesu
    podstawowy event to pnącze i to udało sie zdobyć każdemu ,bo co to jest wysiać 5000 roślinki
    ten misiek to jest dodatkowy bonus ,który jeśli chcesz zrobić ,to zapłać w ten czy inny sposób
    mnie do końca brakuje 3 miśki i mimo to złoszczę sie ,bo tylko i wyłącznie dzięki mojemu farmerskiemu mężowi ,który poszalał z wysyłką lamp zdobyłam oba ulepszenia i zbliżam sie do końca
    taki mąż to skarb prawdziwy :inlove::D
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No i co ja Ci mam teraz napisać :) gratuluję męża.:):music:
    Ja nie mam :oops: i muszę się cieszyć drugim ulepszeniem tylko. :p
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a dziękuję :music:xDxDxD
    najwidoczniej miał dość mojego marudzenia :p;);)xD
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale z niej....wydra [​IMG]
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mój jak miał dosyć marudzenia to poszedł w siną dal.:eek:xD
     
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Jak Ci się znudzi,podeślij mu mój nick xD:cry:xD

    No masz :eek: popłakałam się ze śmiechu xD:cry:

    Na twarzowym na oficjalnym profilu farmeramy jest post sprzed 9 h dotyczący obecnego eventu i zgadnijcie jakie komentarze pod nim widnieją :D
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    to albo ja ,jeszcze nie marudzę , aż tak by musiał zastosować takie drastyczne kroki ,albo Mu to w ogóle nie przeszkadza :pxDxD
    musze zapytać jak to jest ;)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gratuluje takiego skarbu :D chuchaj i dmuchaj na niego :D:inlove:;) A teraz wdech, wydech wdech, wydech i myśl o świetlikach xD:p;)

    :D:DxD ale wrócił zaraz ? :D:p;)

    hmmm tralala tralala tralalalala xDxDxD:cry::p

    4 lampy brakuje do drugiego ulepszenia. Za 2,5 h papugowce, potem jeszcze magazyny i zagrody jakieś, może wypadnie a jak nie to jutro powinno już byc :sleepy:
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Co do pagugowców to u mnie z nich nie wypadła żadna lampa.
    Zresztą te lampy to tak kapią , ale chyba lepiej rano.
     
    agucha31, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    no chucham i dmucham Benia i w ogóle :p:pxDxDxDxD
    a i tak przynajmniej raz w tygodniu zastanawiam sie , jak On ze mną wytrzymuje , przecież z taką nerwową i chimeryczną osobą to tylko święty by wytrzymał xDxDxD
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Skąd wiedziałaś??o_OxD:cry:
    13 lampek brakuje do zakończenia niedźwiedzia więc jutro będzie koniec.Już postawiłam sandały,pandzioszki odpoczywają w pasku.Jakoś nigdy mnie do tej pory nie zawiodły
    Eksperymentowałam z nimi podczas królowej karnawału i na jeden popołudniowy zbiór wciskałam małpy tak też zrobiłam i tym razem jak z drzew 20 h nie wpadła ani jedna
    No,ale miałam nerwa >:( później w ruch poszły foki,ale i one się na mnie wypięły.Dopiero pandy się zrehabilitowały :)