blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gratki?
    Czyżbyś sie kłaczków pozbyła?
     
    Marrylan lubi to.
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry
    Święto skarbowości dzisiaj, a ja na urlopie?? No cóż, przez 11 lat pracy w urzędzie nie przypominam sobie, żebyśmy w jakikolwiek sposób obchodzili to święto, więc pewnie nic nie straciłam:p
    Event mroczny skończony rano, sieję sobie rekreacyjnie do misji, ale jeszcze duuużo przede mną:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] :)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki ;) wisiał, bo zrobiłam tylko skrót do odblokowania pola a nie mogłam się zmóc żeby dokończyć :p Zawsze to jedna mniej misja wisi :D

    :D O tak, pozbyłam się. Króciutkie teraz :D:p W te upały to jak mam odrobinę dłuższe to już nie mogę wytrzymać xD Pomyśleć, że kiedyś miałam do pasa, jak ja ich myć nie cierpiałam xD:cry:

    To w przyszłym roku, musicie o tym trąbić 3 dni wcześniej :pxD:D;)

    To u mnie więcej, w prawdzie grzybowy jeden mam w całości, ale jeszcze brakula, czary-mary i nawiedzony zamek wisi xD:cry: ale po jednym zadaniu w każdym. :p Sieję, jeszcze dzień, zobaczę, co się uda skończyć :p
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2018
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No na skróty to chyba wszyscy robili tak aby odblokować wszystkie części :) a jak juz sie odblokowało to mozna było sie dalej zajmować, choć skończenie tych wszystkich misji nie jest takie łatwe bo ciągle coś jest ważniejsze a to zagroda a to drzewko i misje w odstawkę :)
    Całkiem krótkich nigdy nie miałam, choć bywały juz dośc krótkie ale nigdy całkiem , przeważnie mam długie a i bywały juz i za pas :) oj na temat mycia coś wiem :)
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie jest proste, oj nie. albo event mroczny, albo nowości do kupienia u Jacka i misje wiszą :sleepy: Trzeba się uwijać pomiędzy a często nie ma za wiele czasu ;)

    :D Ja mam z tyłu całkiem krótkie, góra i grzywka troszkę dłuższe ;) Już się tak przyzwyczaiłam, że w innych mi źle :pxD. długie miałam na studiach i to mycie to była katorga xD Aczkolwiek ładne były :p Parę lat temu próbowałam zapuścić znowu. Nawet juz za ramiona były kawałek, ale mi się podobają proste, a moje na złość im dłuższe tym bardziej się kręcą. Poza tym wszyscy mi mówili, że mi lepiej w krótkich :pxD No i obcięłam znowu i już tak zostało ;)
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dlatego największym ratunkiem w nadrobieniu są takie długie misje no i te + do stodoły :)
    Wiesz, najważniejsze w jakich Ty sie dobrze czujesz :) Ja sie dobrze czuje w długich ale nawet jak ostatnio byłam u fryzjera to przed farbowaniem kazałam podciąć jak pytała ile to jej powiedziałam ze jak uważa, ze moge coś zmienić i nawet sporo może ścinać, zdaje sie na nią to sama stwierdziła ze dużó nie zetnie bo mi długie pasują a klientka która obok siedziała tylko potwierdziła jej słowa i sama stwierdziła że by chciała takie mieć i na moim miejscu by nawet nie myślała o ścinaniu
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Benia , Ty siejesz bo masz do czego , a ja do stodoły(wnet pęknie). Ciekawe ile jeszcze nasieje. No i zwierzaki.. jak te zombaski nie pozjadają pozostałych....
    Jak mi się nie chce siać do tych farmowych misji.. Chyba zmęczenie materiału.
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dokładnie, to jedyny ratunek :D:);)Trzeba korzystać z takich okazji, ile się da ;)

    Ja teraz lubię krótkie i w nich mi dobrze :) A Tobie w długich :D I tak fajnie, bo nudno by było jak by wszędzie były krótkie tylko, albo długie :DxD Mama mi opowiadała, że w liceum też miała takie do pasa, bo to taka tradycja była, babcia miała, mama i jej siostry. No i pojechali z klasą na jakąś wycieczkę. Tam wpadła do fryzjera i kazała się ściąć na pazia czyli mniej więcej

    [​IMG]
    /wtedy to była najmodniejsza fryzura/ - fryzjer się z 5 razy pytał czy ciąć na pewno :D Babcia podobno nie była zachwycona xD

    :D no jeszcze mam, ale pomału się wykruszy :p Pakuj stodołę niech pęka w szwach, nie wiadomo kiedy co się przyda ;)

    Te zombaski lepiej odizoluj bo jeszcze pozamieniaja pozostałe i będziesz słyszeć tylko brainssss * na farmie xD

    * mózg
     
    gretag, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj ta na wielu fotografiach sie widzi te fryzury ja pamiętam jak mama mi po komunii scieła tak równo z uszami jak oglądam te zdjęcia to sie śmieje teraz ze to ścinanie było jak od kasku :) :) a jeszcze ja miałam bardzo gęste włosy to juz całkowicie jak kask to wyglądało :cry:xDxDxD
     
    gretag, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xD o to to, od kasku xD Było jeszcze od rondelka, trochę podobnie ale bardziej okrągło xD

    O rany Majka :D To już się wyjaśniło, skąd ten paziowy szał był :p;)
    Kurcze strasznie dawno nie było. Niektóre seriale z tamtych czasów powtarzają, a na ten nie trafiłam już bardzo dawno. A lubię wracać czasami. Miały jedyny w swoim rodzaju klimat :)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie to troszeczke inaczej wyglądało ale podobnie choć tu dosłownie jest kask a u mnie bardziej może nie kask tylko garnek od góry jakby go nałożył i prosto tak bardziej równo pod uszami aż teraz trudno wytłumaczyć :) ale przy gęstych włosach tez komicznie to wyglądało :cry:xD
    NO nie wiem czy o tym troche podobnie ja myśle właśnie albo jeszcze inne fryzury mamy na myśli :) Ale ta grzyweczka od linijki zawsze była najlepsza :)
     
    Marrylan, gretag oraz hlnrys lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No ba krzyk mody :D Sama miałam też w podstawówce xD:cry:Taką od linijki czy rondelka właśnie :DxD

    xD:p No tu to już jest kask profesjonalny :D Ale on wciąż w czymś lub na czymś jeździ to ma jak znalazł :pxD
     
    gretag, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oooo no bingo coś podobnie własnie :)xD:cry:xD
    No ale to była coś podobna fryzura xDxDxDxD
     
    gretag, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD No była :D Nasze kaski też były profesjinalne :D Ech a młody tak się wzbrania zawsze przed ubieraniem, jak na rower idzie, może by go tak podpuścić żeby zmienił na inny już wbudowany w głowę xD
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To musisz mu pokazać i spytać co on o tym mysli :) :) :)
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Maskara....znowu tygodniówki:sleepy::sleepy:-.-

    Co prawda tylko ten i następny tydzień, ale jak to stwierdził przełożony, produkcja nie ma ludzi, więc od dzisiaj musi nam zmienić kalendarz. Przed urlopem mieliśmy powiedziane, że wracamy w system. Nie mają wyboru, a właśnie, że mieli już tak było, że produkcja na chwilę weszła w tygodniówki, a nas zostawili w systemie, też tak mogli zrobić teraz.-.-8)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    No własnie może być ciężko, bo on lubi tak króciutko, prawie na zero. Jak ma ociupinę dłuższe to już w palce bierze jak fryzjer i mówi, że za długie xD:cry: No ale coś za coś, albo wbudowany kask, albo ubieranie swojego :pxD;)

    :oops: u was to nie można szefom wierzyć za bardzo i się nastawiać na coś, bo i tak są zmienni jak im zawieje. Oby faktycznie tylko te dwa tygodnie. ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Miśkowo, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry

    NO to przypuszczam że wybierze to drugie ale te założenie bedzie tylko chwilowe na tak zwane odczep sie :p
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.