blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wszystko się da zrobić.
    Kiedyś na sylwestra chciałam do włosów niebieskiego kwiatka i biały wstawiłam do atramentu. Kolor naciągnął i był piękny.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:D Co za cudo :inlove: jak szafran :p

    xD:cry:xD na tym na pewno

    [​IMG] xD

    Ale arbuz ma potencjał np. to podobno jest

    [​IMG]

    fanta o smaku słonego arbuza :pxD:cry:

    a wogóle to wróciłam do domu i dopadłam tego w lodówce i zajadam właśnie :p
    :D o tak kwiatki można magicznie przefarbować, piją kolor i potem tadam i cudny niebieski np. :D Takie białe róże na niebiesko przerobione były piękne :)
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event wymęczony do końca. I tak nie uda mi się wszystkich roślinek do 2 mrocznych misji wysiać. Do grzybowego II dużo tego trzeba. Dobrze,że można było przelecieć na skróty żeby dawno temu odblokować cały las. Ale denerwuje mnie,że wisi w spółdzielni razem z dreszczami ....
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to gratulacje ukończenia, należą się. Trzeba się było namęczyć z wypadajkami ;) Lasy też mam nie skończone. Ta możliwość skrótów to błogosławieństwo było :p:music: Do całości IV mi najmniej brakuje, może uda się skończyć. Niedługo drzewko kupię i zacznę siać potrzebne rośliny :p
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2018
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie bój nic, ważne że las odblokowany.
    Długie pełnie są coraz częściej, a mając las możemy wysiać ewentówkę w połowie wyznaczonego terminu.
    Reszta czasu na podgonienie zaległości, co niniejszym czynię.
    W tej edycji efektów zbytnio nie będzie, ale mam teraz tak ustawioną strefę, że zbieram 1000 roślinek na czysto (336).
    Zwierzaków mam sporo: świetlików 500+, błotniaków 300+, kotów 50+ - tych muszę dorobić do 170 (dendrolog), także na polanach tylko dwa gatunki po 5 zagród (jak nazbieram karmy, to dam 10 kotów) i po parę drzewek z każdego gatunku + kilka TS.
    Pomału nadrabiam zaległości, jeśli chodzi o pełnię i szykuję się na dreszcze.
    Ewent przedłużony, to powinienem dorobić po sztuce owcy i meduzy.
     
    agucha31, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wtorkowe :)
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Ładne zapasy :D Mi się błotniaki skończyły, przez te meduzowe, ale zagrody od wczoraj pracują. ;)
    Brakuje trochę mózgokapusty,żeby skończyć cały grzybowy las IV właśnie rośnie :p Na dreszcze też już coś na początek jest i do jutra coś jeszcze uskładam, będą teraz na tapecie ;)

    Aga witaj :D Wymęczyłaś już event?
    Dziś nie mam piekarnika :D Chmury i wiaterek :):D

    31 lipca Dzień Skarbowości :p

    [​IMG]
     
    hlnrys lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tak wymęczyłam :)
    Powiedz mi kochana czy Ty widzisz tego mojego kicie w sygnie na swoim miejscu czy gdzieś sie schował? bo ja go widze choć słyszałam że go tam nie ma :eek:
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to super :D gratki, teraz można spokojnie nadganiać misje i zapasy robić :)

    Kici nie było, ale już wrócił na szczęście :inlove::D:D
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki, no nadrabiam te zapasy tym bardziej że o dziwo kilka razy trafiłam różne bonusy do stodoły bo i +1 , +100 +200
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O tak to można zapasy nadrabiać :D Żeby koło tak zawsze chciało dawać :D:);) Może kicia tam był, jak go nie było i naganiał? :D


    Rozmawiają dwie koleżanki:
    - Ostatnio dostaję listy z pogróżkami. - mówi jedna.
    - Zawiadom policję. - proponuje druga.
    - To nie pomoże. Nadawcą jest urząd skarbowy!
     
    -MarekW-, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No powiem Ci że dośc często trafiam te bonusy ale teraz wyjątkowo sporo ich sie trafiło aż sama nie mogłam uwierzyć, noo może naprawdę sprawka kici :) :)
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super i tak trzymać :D Kicia na pewno już dawno wyczaił, gdzie Ci się te bonusy pochowały na kole. Dla takiego detektywa to małe piwo :D Machnął łapką gdzie trzeba i wylazły :);)


    Wchodzi facet do urzędu skarbowego i chce jakoś zagaić

    - Dzień dobry! O, ile tu much lata!

    - Dokładnie 78. Ta z lewej jest kulawa...
     
    -MarekW-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz przez lupe to wszystko widzi , te bonusy gdzieś tam skryte były a on je wypatrzył i bach :)
     
    -MarekW-, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Robi to mistrzowsko :D, jak się rozniesie to będziesz mieć taaaka kolejkę chętnych żeby go na chwilkę pożyczyć :DxD;)
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No jak ma pomóc innym w zdobyciu bonusu to czemu nie, bardzo chętnie go podeśle niech pomaga :) Ja nic przeciwko nie mam :)
     
    Marrylan lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Polak potrafi :p:D Dzięki :);)

    Wiedziałam, że Ty i kicia macie dobre serducha :inlove::D;)

    Czytam poradnik, pnącze znowu nic nadzwyczajnego, tylko dla paru fabryczek. Ale dobrze,ze można wybrać roślinę. ja tą najdłuższą oczywiście :p
     
    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2018
    -MarekW-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz jeśli można sie czymś podzielić czy w jakiś sposób pomóc to czemu tego nie zrobić?:)
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie, jak można to czemu nie? :) Też preferuje takie podejście :D;)

    I jeszcze z okazji dzisiejszego święta

    ;)

    No to grzybowy las IV odfajkowany w całości, teraz sieję na dreszcze ;)

    Wracam od fryzjera, ale głowa leciutka xD:cry:xD:p