blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Myslisz ze poza Olga doktorka nie interesuje zadna powabna stopka:DxD
    Nie do wiary:D:cry::D
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No może troszkę :DxD

     
    agucha31, aweva55 oraz Reniarama lubią to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak miło, że jest miło, wraz z moim pojawiłem.
    Mnie też jest miło, że jesteście /ciągle:p/ i Wam jest miło.
    No i piątunio ........... 5 x miło ;).

    "M jak miło"

    Skąd się wziął temat jakże poważny ?
    Przeglądałem wczoraj wieczorem fotki jak miałem 5 lat , piękne loki /nie brat tego od młota/ i bajeranckie bermudy w szachownicę.
    Bermudy /trochę większe/ posiadam nadal, zachowuję się niewiele dojrzalej niż wtedy, loki się wyprostowały /bez gofrownicyxD czy jak tam zwą ją kobiety/ale czasem w boku strzyka, staw skrzypi, zmęczenia występuje ....... a nie będę zanudzał przy weekendzie.


    Bry z uśmiechem.
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nam miło, że Doktor wpadł ;) Doktorowi miło, że nam miło, a nam miło, że Doktorowi miło, że nam miło :p;)

    prostownica xD:cry::p



    ziółek Doktor łyknie... takich mocniejszych i przestanie strzykać i skrzypieć ;)
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A by to...A już myślałam,że blazers to taka ksywka Pięknego Lokiego:cry:[​IMG]
    Ależ słodziutko się zrobiło.Milusio całkiem:p
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Szkoda nie? :cry::cry: Ale może Doktor nas skręca eee, wkręca i jakiegoś loka, jednego chociaż, tam się u niego jeszcze znajdzie gdzieś :p I jeszcze nic straconego :music:

    A może się ukrywać musi i się nie chce przyznać, że Loki to Doktor tylko incognito / w ukryciu/. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2018
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum


    Zapewne. Pytanie tylko czy chcemy wiedzieć/widzieć gdzie?
     
  8. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    A moze chciales powiedziec" M jak Milosc" :D ale bysmy mialy nosy zadarte :Di byloby bardzo milo:p;)

    Rozmarzyles sie? :D Rafal to niebezpieczne, wracaja wspomnienia mlodosci ktore juz nie wroca;):p troche szkoda, ale popatrz ile tu serduszek wzdycha na Twoj widok:D:inlove: moze ubierzesz te bermudy w szachownice? :DxD

    Dawaj kosci na kozetke:D Beniutek przygotuje strzykawexD zawezwiemy Olge aby masazyk zrobila:p:D:inlove: ja moge w drodze wyjatku oklad zrobic xD:cry:xD
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_OxDHmm w sumie to tak trzeba by uważać, bo groziło by nieoczekiwaną i natychmiastową utratą przytomności, ale przy operacji jak znalazł... narkozy nie trzeba :music::music::p

    :inlove::inlove: Doktorze dawaj tutaj w tych bermudach :inlove: Dzień szachów będzie jak ulał :D;)

    wzdychamy i wzdychać będziemy :D:inlove:

    O już ja strzykawkę przygotuję :inlove::D aż się loczki wyprostują :p
     
  10. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jak przy piąteczku:):):)xD
     
  11. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Benia, loczki zostaw nie prostuj:D moga nam sie przydac, gdyby co to zakrecimy wstazeczki i zrobimy dziewczynke w bermudach:D:cry::D oj szefie, bedziesz mial wziecie:D:cry::D
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Piąteczek jest dobry na wszystko :D:inlove:;)


    :D:D:inlove: coraz bardzoej mi się te loczki podobają :D:p Jest wiele możliwości ;)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    będzie pięknie :DxD;)
     
  13. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Benia no jestes genialna:D ale chichram jak wyobraze sobie doktorka w ktorej pozycji zakladania kokardek:D:cry:xD:D

    ten jest idealny:D to chyba on, nasz doktorek:D:cry::D

    aaa Beniutek, musimy go ubrac w bermudy:D sciagamu doktorkowi galoty :D:cry::D:cry:

     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2018
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:Też mi się coś tak zdaje xD Został przyłapany nie bez makijażu xD;)

    xD:cry:xD o to to /ostrożnie uważając na...loczki :p/, i ubieramy

    [​IMG] :D
     
  15. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Szukajcie a znajdziecie:D Benia znalazlam doktorka:D:cry::D
    musialam usunac bo za duzo laciny:D:p

    mam nadzieje ze do dozynek wroci z tego miasta:D:p:D:cry:
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xDxD O masz, Doktor promuje Farmę aż miło :D Fachowa wiedza jak sprawdzić czy kura ma jajko bezcenna :D Jednak co certyfikat to certyfikat xD Chemia wiadomo, musi być :p Bez chemii nie ma rolnictwa xD Kurcze mam nadzieję, ze do dożynek zdąży oblecieć i wróci xD
     
  17. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    [​IMG]
    Posun sie troszke na tej sofie,przysiade, poczekamy razem na doktorka, moze wroci:D
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pakuj się, kozetkowa tratwa model de lux pomieści spokojnie :D Ma schowek na płyny i mini lodówkę, jak by doktorkowi dłużej zeszło :pxD;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2018
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No widzę ze doktor sie pokazał tylko chwilowo i uciekł :)
     
    aweva55, Marrylan oraz Reniarama lubią to.
  20. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    Wow Beniutek, "Orginalna", na czyms takim z zapasem plynow moge caly rok czekac:D

    Aga, jak sie pokazal to znaczy ze gdzies krazy:D moze znowu w nocy sie zaczai, musimy obmyslec plan jak go wyczaic:D
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.