blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Myślę, że się postarają i zabiorą mnie do tych podziemii ;)

    [​IMG]
     
    -MarekW-, aweva55 oraz agucha31 lubią to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    o_Oo, skąd masz zdjęcie mojego kolegi?
    Jak ktoś ma czas w sobotę za tydzień, to polecam inscenizację Bitwy pod Grunwaldem. W tym roku wypada to 14 lipca o godzinie 15.00.
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A co liczysz na to ze jakiegoś rycerza tam spotkasz? :) oj nie, nie ma to tamto, nie zapomnij ze z nami w niewiadome latasz, pływasz , ślizgasz sie no juz sama nie wiem co i żaden rycerz Cie nie zabierze nam :) :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)
    :D:Do_O Znajomi złapali jak się błąkał po rzeszowskich podziemiach :) Kolega widzę pobłądził trochę, ale namiary podeślę powinien do soboty dotrzeć gdzie trzeba :D Na wielką bitwę posiłki potrzebne ;)

    Kilku tam się pewnie będzie kręcić to sobie popatrzę, ale żeby nawet najładniejszy był i na najbielszym koniu, nie dam się od Was porwać :D:D;)

    A dziś Światowy Dzień Grzania Pupy przed Telewizorem i Komputerem :p

    [​IMG]

    no coś dla mnie zdecydowanie xD

    Dzień Żaby

    [​IMG]

    Trzeba by spiknąć z tym rycerzem czy innym księciem, może odczaruje i księżniczka wyjdzie ;)
    Przychodzi Jasiu do taty:
    - Tatusiu, opowiedz mi bajkę. Ale taką straszną!
    - Ok, idzie sobie mały chłopczyk po lesie.
    - A tam żaba!
    - Nie. Idzie, idzie, patrzy, a tam stoi mała.
    - Żaba!
    - Nie, nie żaba! Chatka mała. Wchodzi, patrzy, a tam.
    - Żaba!
    - Tak, żaba!
    - Aaaa o tralala! Ale się wystraszyłem!
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2018
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2018
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D To na pewno na stocznięxDxD Chłopaki wydobywają materiał na budowę, bo chcą nam pomóc :p Dzięki :)

    Najpierw dostał by upomnienie i nakaz tłumaczenia 8) Miło sobie popatrzeć u sąsiadów, że można inaczej ;)

    to jakiś grubszy błąd, nawet OO jest

    https://board-pl.farmerama.com/inde...a-strona-logowania-i-kino.60847/#post-1830411
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2018
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No my tez tak łatwo Cie nie oddamy :)
    NO proszę wczoraj rycerz , dziś zaba , myślisz ze w księcia sie zamieni?
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:DNo i to jest dobra odpowiedź ;) Czuje się bezpieczna i będę mogła bezpiecznie zerknąć na tych rycerzy ;)

    Kto wie, jeśli trafi na odpowiednią księżniczkę :);)

    xD:cry:xDxD z taką żabką to bym zrobiła tak

    [​IMG] xD:cry:
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    eee ja tam liczyłam na księciunia :) :)
    Taaa jak coś to ruszymy całą ekipą na ratunek :) zmienimy znowu kurs i bedziemy ratować, choć właśnie zaraz, zaraz nooo a co Ty chcesz sie nam tutaj z podróży wykręcić? No jak to tak w drodze bedziesz wysiadała? :) :)
    taaa tylko która zaryzykuje i to sprawdzi? :) :)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Taaa gorzej jak nam nalot całym stadem na łódź zrobią, żeby poświętować przy naszych beczułkach :cry:xD Będziemy wtedy sprawdzać i sprawdzać :cry::cry:xD Jak wyjdzie księciunio to zostanie, Toudi to odprawimy, ewentualnie do wioseł może iść xD

    Tą żółtą podwodną na chwilkę pożyczę i skoczę pod podziemia, zerknę i jestem z powrotem. Ale ekipa niech będzie w gotowości ;)
     
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Słyszeliście już, że 6 chłopców z Jaskini jest już na powierzchni ? Bardzo się cieszę :)
    Jeśli można to jadę (lecę, płynę ) z Wami . Z Rysiem Halnym to choćby na koniec świata;).
    A to mój wkład
     
  13. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ogladam od rana akcje ratunkową i 4 chłopców wydostali ,taki był plan na dziś i go zrealizowano :)
    teraz przerwa 10 h ,bo muszą odpocząć i na nowo rozmieścić sprzęt ,szczególnie butle ,tak bardzo potrzebne podczas nurkowania
    trzeba trzymać kciuki za pogodę ,bo przewidują opady deszczu i burze ,a to znacznie utrudni im działania ,gdyż poziom wody w tej jaskini ciągle wzrasta mimo ,że wypompowują wodę cały czas
    co za nieprawdopodobna akcja o_O
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Tak od niedawna podają, że 4 chłopców jest na powierzchni ale wcześniej mówili o 6.
    Pomyśleć, że moje dzieci były tam w marcu ale nie wchodzili do jaskiń i nie była to pora monsunowa . Po takiej akcji mam nadzieję, że ludzie będą bardziej ostrożni .
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Śledzę akcję, odkąd podali, że chłopcy i trener utknęli w jaskini. 10 dni chyba tam siedzieli zanim ich znaleźli o_O a te informacje o wydostaniu chłopców napawają radością i nadzieją. :) wyciągną wszystkich pomału trzeba trzymać kciuki.

    Trudna bardzo, dzieci musza płynąć z nurkami jakimiś wąskimi korytarzami zalanymi wodą o_O ale dadzą radę. Ekipa odpocznie sprawdzi sprzęt i ruszy dalej. Trzymam mocno :);)

    Ewa na też pytanie :D:D:inlove: Dawaj na pokład, widzę że sprzęt dodatkowy przytargałaś :D Przyda się, akcja się rozszerza, łódek nigdy za dużo ;)

    a żona kuzyna też miała akcję ratunkową

    [​IMG]

    obok sklepu w którym pracuje znalazła tego gościa, chyba miał poparzony pyszczek, bo nie mógł otworzyć, teraz już otwiera ale mleko ze strzykawy pije bo inaczej nic nie chciał. Zostanie u nich na stałe ;)
    Tu śpi mi na kolankach

    [​IMG]

    Nie chciał ze mnie zejść :inlove:

    chyba bym na zawał zeszła dziesiątki razy jak by moje dziecko tam było :oops: Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Natura czasem pokazuje pazur, ale tym razem z ekipa ratowniczą i sprzętem może uda się ja pokonać.
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Benia moje dzieci to tak bardziej dorosłe są (30 ) ale zawsze to obawy są .Był tam młodszy syn z dziewczyną przez 3 tygodnie ale miałam dokładną rozpiskę gdzie , jak i po co a poza tym codzienny kontakt na whatsappie.
     
    Reniarama, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pewnie, że obawy są zawsze, o dzieci się martwi do końca życia ;) Ale jak rozpiska była i się meldowali na whatsappie to spokojniejsza byłaś :) Przez 3 tygodnie coś tam zobaczyli, w Tajlandii jest pięknie i jakie widoki :inlove:
     
    Reniarama, agucha31 oraz aweva55 lubią to.
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jestem pełna podziwu dla tych dzieci ,że przetrwały w tak ekstremalnych warunkach przez 10 dni ,bez światła ,jedzenia , w zimnie ,wilgoci :inlove:
    laikiem jestem w takich sprawach ,ale wydaje mi sie ,że gdyby to były europejskie dzieci to ich szanse przeżycia byłyby równe zeru :(
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzielne chłopaki :inlove: Ja bym nawet jednego nie wytrzymała :oops: Było ich więcej to jak się zebrali w grupie to chociaż tyle, ze mogli się wspólnie ogrzać. I może rzeczywiście są bardziej zahartowani niż my.
     
    Reniarama, agucha31 oraz aweva55 lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum