blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Benia gratki ogromne tych nowości :D
    mi tylko jujubami na wyspie sypie okropnie, a na farmie mam atak klonów o_O jedno srebrzyste xxl mi wyskoczyło i 3 bukany xxl, judaszowca ani cypryśnika nie widziałam jeszcze, a TS y się kończą, za to na wyspie całe multum się kisi...


    Wszystkim Tatusiom składam serdeczne życzenia, dużo miłości i radości z pociech :)

    Bry.
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD Ryś nawet niech Ci to przez myśl nie przechodzi. Miej litość nad swoją myszką :D xD Ja trochę popchałam, ale już też nie mam za bardzo co wsadzić. XXl szkoda, a z wyspy xl nie można :sleepy: kombinuję jeszcze tylko z magnolią xxl bo się uzbierało trochę a pd takie sobie ma, więc mieszam z innymi. Ale po jednym nowym mam więc już teraz na spokojnie ;) Dziś kończę sianie do labiryntu to się zwolni miejsce na drzewka i sadzonki :p Hurtem potem wystawię.

    Dzięki Aga :)
    No mnie pinie kochały, klony, modrzew i bukan xxl xD:cry: Na wyspie mniej puściłam, ale karambola mnie rozbroiła xD:cry:
    No dokładnie. Tych xl z wyspy im nie daruję nigdy >:(
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mnie z nowości 1 cyprysik meksykański za to jujuby w dużej ilości(XXl więc nie narzekam) I jeszcze 2 tiki xxl.
    Na farmie na razie tylko puszczam pociągi. Nie wystawiłam jeszcze więc nadal jestem potencjalnym właścicielem judaszowca
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewa gratuluję cyprysika ;) I w takim razie trzymam, żeby potencjalne zmieniło się w realne i judaszowiec zawitał. A właśnie tiki.:D Mi się 3 xxl trafiły, ale w serii. Wystawiłam 3 sadzonki i trojaczki były :pxD;)
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też nie widziałam. Dziś koło południa dopiero zobaczyłam, ze BP nas rarytasami chce skusić :p Pnącze w sumie nic nadzwyczajnego. Tylko dla kwiatków na Baśce . Itemy już bardziej kuszące. Tylko jak by to był 12 h a nie 23 to by było marzenie :inlove:. A tak to nie pasuje mi ten czas. Tym razem BP mnie chyba nie skusi :p;)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Muszę po przeliczać sobie jak to kalkuluje się.
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wszystko zależy jak kto zbiera farmę, a może nie farmę, a OO. Jak ktoś nie zbiera 2x na dobę to te itemy będą lepsze, niż te 12h, bo na jedno wychodzi, przy 12h 1 zbiór tracisz w takim wypadku.
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak ktoś zbiera raz dziennie to w sumie mu na jedno wychodzi, tych największych nie musiał by aż tak dużo nazbierać, bo szybciej miejsce zapełni a i nie musi myśleć, że zbiór mu przepadnie ;) Ja się już tak przyzwyczaiłam do zbiorów 2x dziennie że mi dziwnie jak nie wlezę rano i wieczorem :pxD;)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    U mnie to różnie początkowo pilnowałam 2 zbiorów, teraz częściej 1 wypada.

    Hmm..apropo itemów mnożnikowych, trzeba lekko zaktualizować tabelkę, bo doszły ostatnio poziomy na farmie.
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O i to takie z grubej rury xD:p;)

    Mi się parę razy tez zdarzyło zapomnieć:p;)

    A skoro święto służb publicznych to:

    ;)
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z pięciu złotych wyspowych wydało:

    1 x karambola
    2 x gwiezdna jabłoń XXL
    2 x yangmei XXL

    Biorąc pod uwagę, że poszło na to 20 nieużywanych farmowych XL, to może być.
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    te xxl-ki całkiem niezłe :);) A karambole mnie prześladują :cry: z 5 już dostałam :p
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    XXL może i nie są złe, ale przy moim obecnym ustawieniu jednak są zupełnie do niczego.
    Najsłabsza u mnie papaja ma w stodole 240 SG.
    Gwiezdne 145, a yangmei 140, więc na razie są dla mnie bezużyteczne.
    Chyba, że na G&T.
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie pd maja nie złe ale gorzej z wartością w stodole :sleepy: ;) Ale na g&t powinny pójść za coś fajnego :)

    O super :) Dzięki Agata :) No nie są takie głupie. I zawsze jakiś potencjał jak się kolejne levele wbije ;)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na G&T będę szukał kosiarki.
    Dałem ciała koncertowo i teraz mam szare pnącze (pierwsze !).
    Roślinkę wysiałem, wypadajki dorobiłem kasztanem i odłożyłem treningi na rano.
    Jak się rozbujałem, to zacząłem wpłacać jak leci i na ostatni item brakło wypadajek.
    Kasztan już był nieaktywny, a FL i tak by nie starczyło.
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A to zapiszę sobie w kajeciku ;) Może się trafi gdzieś. Koniecznie trzeba coś poradzić na to szare pnącze :) Ciekawe kiedy będzie g&t. Powinno być gdzieś koło sierpnia, chyba, ze BP coś podspieszy, albo opóźni :p
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Masz na GG do odebrania plik ISO.